Şimdi Ara

Kurtulmak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşüncelerimden, kötürümlerimden, kaygılarımdan, tasalarımdan, yaşananlardan, yaşanacaklardan aldığım nefesten artık hepsinden tek seferde kurtulmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vergi vereceksin yok öyle kurtulmak falan

• Ya kardeşim ney takıyorsunuz bu kadar anlamıyorum Allah dert vermesin para pul hepsi boş önemli olan sağlık

• Çare ozuzbir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C01aY kullanıcısına yanıt

bunu anlayamazlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Bu mesaj silindi.

Daha öncede birine yazdım, ya bu forumun insanlarının kalitesi çok düşük ya da insanlar genel anlamda acımasız (2.ihtimal daha yüksek)

İntihara teşvik etmek, hem anayasal suç, Hem Günah, Hemde insanlığa aykırı bir davranış (Bende bi zamanlar yapardım, taaki bu 3'ünü öğreninceye kadar)

Bu arada ilaveten söyleyeyim, biri cimere şikayet ederse, intihara teşvikten ceza alırsın, cezasıda "bildiğim kadarıyla"

3 ila 7 yıl arası Hapis Kurtulmak İstiyorum 

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Eğlendin mi bari çok? Ahahaha ne kadar komik lann. Bu foruma dert yazmamak lazımmış günden güne kavrıyorum. Ha arada doğru düzgün insaar çıkıyor, karışıktaki antep kadar onlar da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astrian

Eğlendin mi bari çok? Ahahaha ne kadar komik lann. Bu foruma dert yazmamak lazımmış günden güne kavrıyorum. Ha arada doğru düzgün insaar çıkıyor, karışıktaki antep kadar onlar da

"Konu Dışı Özel" haricinde, buraya dert yazmayın hocam, bende aynı şekilde günden güne kavrıyorum "Konu Dışı" bölümüne Dert, Kişisel sorun vs. Yazılmaması gerektiğini.Kurtulmak İstiyorum 

• Astrian kullanıcısına yanıt

Hayır arkadaşım hiç eğlenmedim. Fakat forum köşelerinde sizi hiç tanımayan insanlara, sizi umursamayan, bir daha mesaj atmasanız kimsenin umrunda olmayacak insanlara dert yanmaktansa gidin çevrenizdeki gerçek dost diyebileceğiniz insanlara, o da yoksa babanıza dert yanın.

• Çare sarıgül

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Kurulmak istiyorum diyen birine fare zehri fotosu attıktan sonra böyle mesajlarla kendini haklı çıkarmazsın. Aynı çatıdan atlayacak bir insana "Atla, atla!" dedikten sonra "Aman o da gidip arkadaşıyla, olmadı babasıyla konuşsaydı." diyemeyeceğin gibi.
  • Astrian kullanıcısına yanıt

Sakin ol kardeş, kurtulmak isteyen bir insana derdinin çaresini söyledim. Forum köşelerinde çare ararsan böyle olur.Kurtulmak İstiyorum 

Forum ahalisine karşı kendimi haklı çıkartmak gibi bir amacımda yok, ne hali varsa görsünler, banane, tanımam etmemKurtulmak İstiyorum 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.