Şimdi Ara

KURTLAR VADİSİ SAATİ SESSİZLİK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
22.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bir Kara Kasin:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antepsin27 -- 9 Aralık 2005, 11:14:32 >
  • arkadaşlar tanrıdan diledim türküsü -beniunutma.com da resimlerle şarkılar bölümünde var.Dizidekinin aynısı.

• quote:

Orjinalden alıntı: | Spooky |

quote:

Orjinalden alıntı: realtimu

ya şu şarkıyı şuraya bi link verinn nolurr...veya oLan varsa bana pmm lütfen

http://rapidshare.de/files/8124235/Kurtlar_Vadisi_-_Tanridan_Diledim.zip.html

LİNK İÇİN SAOL ABİ
  • mp3kalbi.com ( yıldızlı yer m p 3 olacak )da tanrıdan diledim türküsünün dizideki aynı hali , söyleyenin adı: Karamürselli Sercan Okur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkr -- 9 Aralık 2005, 23:27:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: krkr

www****kalbi.com da tanrıdan diledim türküsünün dizideki aynı hali , söyleyenin adı: Karamürselli Sercan Okur

baba çok sağol ya bunu arıyodum eywalla çok sağol bomba yaaa
  • ben de bi yorum yapayim.Son bolum cok iyi sayilmazdi ama benim gibi bir adami bile aglattilar yaa tebrik ediyorum. Neyse ileriki bolumlerde dizinin hareketli gecmesini Allah`tan niyaz eder yapimda emegi gecenlere basarilarinin devamini dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leony -- 10 Aralık 2005, 14:31:42 >
  • tşk ederiz
  • şuraya bak sene 2005 polat ölecek mi sene 2011 polat ölecek mi? Yeter artık öl be adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanİHlal

şuraya bak sene 2005 polat ölecek mi sene 2011 polat ölecek mi? Yeter artık öl be adam

sen git kitap yaz. hala izleyenler var bu diziyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: nanİHlal

şuraya bak sene 2005 polat ölecek mi sene 2011 polat ölecek mi? Yeter artık öl be adam

sen git kitap yaz. hala izleyenler var bu diziyi

o derece vahim:)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.