Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu 33. Bölüm Fragmanı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Gazeteci >
    Memati > ,
    Polat > , ,
    Erhan >
    Nevzat >
    Inci + Iskender> , ,
    Bulut >
    Yıldız >

çok güzel bi açıklama olmuş tebrik ediyorum

• patlıyan mavi araba kimin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknolog

patlıyan mavi araba kimin?

Tam ben soracaktım.
  • quote:

Gazetecini
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melrin

quote:

Gazetecini

hangi gazeteci ya kafam karıştı?
  • Araba büyük ihtimal gazetecinin.Memati ayağa kalkarsa İskender ve Nazım'ın vay haline
  • quote:

Orjinalden alıntı: revenge07

Araba büyük ihtimal gazetecinin.Memati ayağa kalkarsa İskender ve Nazım'ın vay haline

Ahh ah bunlar aslında hep Abdülhey in yüzündne oluyor.. Artistik yapmayıp öldürseydi o şerefsiz tek göz hhakan ı olmazdı bunlar.. E o zamanda senaryo işlemezdi..
  • muro kime dua okuyor ki?
  • Valla bu diziyi artık Muro, Bulut ve İskender için izler oldum. En sevdiğim karakterler. Çeto ölmeden inş. öter de Muro'ya örgütün gerçek yüzünü görüp Polat'ın safına geçer Muro Başkan
  •  Kurtlar Vadisi Pusu 33. Bölüm Fragmanı

Dizide Süleyman Çakır tiplemesi ile un kazanan Oktay Kaynarca'yı fanatikleri bir türlü unutmuyor.

Kocaeli Tarık Bulut isimli vatandaş, Çakır'ın dizide öldüğü 8 Nisan 2004 tarihli gününün 4'uncu yıl dönümü nedeniyle gazetelere anma ilanı verdi.

İlanda şu sözlere yer verildi: "Merhum Ziya Yılmaz'ın (Laz Ziya) damadı, Nesrin Hanım'ın eşi, Meral Yılmaz'ın eniştesi, Polat Alemdar'ın can dostu ve ortağı, Memati, Erhan ve Abdülhey'in arkadaşı, Merhume Derya Çakır'ın ağabeyi, Seyfo Dayı'nın manevi yeğeni, Selvi ve Pusat'ın babaları unutulmaz isim Süleyman Çakır'ın vefatını bundan 1461 gün önce derin bir üzüntü ile öğrendik. Acımız büyük. Merhuma Rahmet, eş ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Saygılarımla. Tarık Bulut (Bir Yurttaş)."

Çakır'ın dizideki ölüm sahnesinden sonra Türkiye'nin dört bir yanında gıyabında cenaze namazı kılınmış ve gazetelere başsağlığı ilanları verilmişti.

Oktay Kanarca'nın dizideki roluna son verilmesi büyük yankı uyandırmıştı.
    kaynak :habertürk

• Mematim benim be bu bölüm iyileşir diğer bölüm iskenderi bulur 3. bölüm öldürür bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.