Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle bi konu olduğunu bilmiyordum denk geldim yazmadan geçmek olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "İki geminin ismine bak Şans, Nasip. Şanslı olmak kimin nasibi Kılıç?" M.Karahanlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kurtlar Vadisi Vatan 20 Mart Salı 20.00'de TRT1'de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani arkadaşlar, hesapta dizi show tv ile anlaşmış şubat ayı içinde yayınlanmaya başlayacaktı, mart ayına girdik ne ses var ne de seda...
    Bu saatten sonra kurtlar vadisinin işi zor, eski kitle kalmadı.
    Ortalığı toza dumana katacak rating almasıda bu saatten sonra zor dostum

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Şubat ayında başlıyacağı dogruydu ama Necati Şaşmaz ve ortağının araları bozulunca mahkemelik olmuşlar mahkeme sonuçlanana kadar dizi yok ondan sonrada olur mu olmalı mı orasını bilemiyorum hala bu dizide çok malzeme oldugunu düşünüyorum ama onu kullanabilecek bir senarist v.s bulunmadıkca aynı kafayla giderlerse iyice efsane kestane olucak.
  • kurtlar vadisi ilk 55 bölüm efsaneydi aslan bey öldü dizi istediğimiz şekilde gitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

kurtlar vadisi ilk 55 bölüm efsaneydi aslan bey öldü dizi istediğimiz şekilde gitmedi

ilk 55 efsaneydi ama 2.sezonuda güzeldi hakkını yememek lazım
  • Onların sesinden okudum içimden. Gece gece iyi güldüm

• drjacob kullanıcısına yanıt
    İlk 55 bölüm tabikide çok farklıydı ama ondan sonra dizinin mecbur evrilmesi gerekiyordu senaryonun ilerlemesi açısından ve bence ilk 97 çok bambaşka bir efanedir eğer dizi orda tamamen bitmiş olsaydı ne pusu ne başka bir şey şuanda belki dünyada bile çok sevilen bir dizi olarak kalıcaktı tamam pusu güzel diyoruz ama belli bir noktaya kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

İlk 55 bölüm tabikide çok farklıydı ama ondan sonra dizinin mecbur evrilmesi gerekiyordu senaryonun ilerlemesi açısından ve bence ilk 97 çok bambaşka bir efanedir eğer dizi orda tamamen bitmiş olsaydı ne pusu ne başka bir şey şuanda belki dünyada bile çok sevilen bir dizi olarak kalıcaktı tamam pusu güzel diyoruz ama belli bir noktaya kadar.

benim için Aslan Akbey efsanedir o yüzden dedim o ölmeseydi halen bence efsane olurdu
  • Su dizinin yerini hicbir dizi almadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

benim için Aslan Akbey efsanedir o yüzden dedim o ölmeseydi halen bence efsane olurdu

Aslan Amca efsaneydi ama diziden çıkmasına yakın polat fena karizmasını çizdi aslan amcanın,evine adamını getirmesi ve olayları anlatması,operasyon bilgisi vermesi ve aslan amcaya ayar vermesi ama aslan amca diziden çıkmasaydı acayip bir şey olurdu heralde.Birde Kurtlar vadisi pusu olmasaydı diyenlere katılmıyorum,Oyunculuklar çok iyiydi,İskender büyük'ün olduğu bölümler çok kaliteli.
  • Aslan Akbey, Karahanlı hepsi aynı anda diziden çıkmak istedi. Bir ara ha bire röportaj veriyorlardı. Dizide polis yok diye.

Zafer Ergin: "Dizinin 40.bölümünden itibaren diziden ayrılmak istedim. Çünkü dizi başlardaki gibi gitmiyordu; Toplum için yararlı olmadığına inanmaya başlamıştım. Zararlarını da ben 1,5 yıl önce söylediğimde beni kimse dinlememişti. Şimdi zararları konuşulmaya başlandı. Her lisede, her sınıfta, bir Polat bir Çakır çıkmaya başladı. Evden kaçan çocuklar, 'Ben mafya olacağım' diyenler, mafyalığı meslek olarak görmeye başlayanlar oldu. Bu tür gençler türedi. Fazla, sigara, silah, kan ve toplumu rahatsız edici şeyler vardı. Aslında bizim toplumumuz rahatsız olduğunun farkına bile varmadı. Çünkü alışkanlık haline gelmişti. Kurtlar Vadisi dizisi gençlere kötü örnek oluyordu."

http://www.habervitrini.com/magazin/kurtlar-vadisinin-baronundan-diziye-agir-elestiri-708678

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter'da iki gündür kvbasliyor diye tag açıp tt yaptırıyor pana film..Bugün yarın patlaticaklar bombayı..

• quote:

Orijinalden alıntı: farukaan

Twitter'da iki gündür kvbasliyor diye tag açıp tt yaptırıyor pana film..Bugün yarın patlaticaklar bombayı..

Vatan vizyona girmeden önce Necati Şaşmaz Ocak-Şubat gibi film vizyondan kalkınca başlayacağız diyordu. Geçen de başka dizide rol alacağını ve dizinin yeni sezonda başlayacağını açıklamış.

Eylül'den önce başlamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtlar Vadisi Pusu 101. Bölüm deyim Savcı Leyla girdi diziye meğer Elifle okul arkadaşıymış şuan arkadaş gibi konuşuyorlar 2si nasıl evlenme noktasına geldi dizide bakalım izleyince göreceğiz
  • Rahmetli Süleyman Çakır'ın 14. ölüm yıldönümü bugün,

• quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Kurtlar Vadisi Pusu 101. Bölüm deyim Savcı Leyla girdi diziye meğer Elifle okul arkadaşıymış şuan arkadaş gibi konuşuyorlar 2si nasıl evlenme noktasına geldi dizide bakalım izleyince göreceğiz
    Pusu'da en nefret ettiğim şeylerden biri de eskilerin tamamen unutulup gitmesidir. Tilki Andrei'nin gelişi dışında (ki onu da mundar ettiler, rezil bir şekilde öldürdüler) sanki bu hikayenin hiçbir geçmişi yokmuş gibi davranılıyor. Polat 1 kere aklına Elif'i getirmiyor, Çakır'ı düşünmüyor sözde çok iyi dostlardı, Seyfo dayıyı düşünmüyor yani geçmişle ilgil hiçbir flashback, hatırlama vs yok.

Yanlış hatırlamıyorsam 1 bölümde hastanede Polat, eskileri görüyordu gibi.

Heh buldum bahsettiğim sahneyi (mesajı göndermeden önce biraz bakındım), hastanede rüyadayken hatırlamış eskileri.

7'nci veya 8'nci sezondu galiba, işte Memati'nin ölümünden sonraki sezon Polat'ın meşhur maskeli sezonu.
  • Şu aşağıdaki videoda yer alan konuşma sahneleri en beğendiğim yerlerden biridir şu efsanede.

Karahanlı-Kılıç ; Aslan Akbey - Doğu Bey konuşmalarına dikkat edin. İşte o zamanlarda böyle harika siyaset sahneleri, konuşma sahneleri olurdu. Biz bu yüzden efsane dedik o zamanlara, mafya ve aksiyon olduğu için değil. Hala anlamayanlar var özellikle lafım onlara. Dizide buna benzer zibilyon tane efsane konuşmalar var. 50 kere dinleseniz sıkılmayacağınız türden konuşmalar. Ve bunların birçoğu da taa o zamanlardan günümüze yansıyan gerçek olan ve gerçekleşmiş analizler içerir.

(Videoda arada Polat-Hikmet ve Testere-Tuncay sahneleri var onlar konuyla alakasız. )

Videonun altında diziyle ilgili tüm düşüncelerimi içeren bir yorum gördüm onu paylaşmak istiyorum alıntı yaparak:

"Soner Yalçının danışmanlığında Osman Sınav ın yönetimin de mükemmel diziydi.Ön planda mafya dizisi aksiyon falan var ama geri planda mükemmel analizler yapılıyordu.12 yıl öncesinden günümüze ışık tutuluyordu bu dizide.Bi ara Kurtlar Vadisi Terör yapılmıştı.Sadece iki bölüm gösterilip yayindan kalktı.Daha sonra hükümetin ve egemen güçlerin güdümünde uyduruk bir dizi oldu.Yok İlmunati yok ihtiyarlar derken sapıttı gitti dizi. Derin analizlerin yerine uyduruk konuları koyarak halkı uyutma dizisi oldu."

Bir ekleme daha yapayım video olarak:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 9 Nisan 2018; 2:12:27 >
  • 
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.