Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2622. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26202621262226232624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29 Eylül'de film vizyona giriyor Necati Şaşmaz'ın dediğine göre filmden sonra yeni bir dizi yapmayı düşünüyorlarmış adınıda Kurtlar Vadisi Kaos koycaklarmış.
  • Fetö mü anlatılacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByCRiMiNaL. kullanıcısına yanıt
    mematisiz olmuyor ama izleriz:)

• Ulan tekrarları bile izletiyor hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema.filmi simdi izledim.Filmi begendim gayet guzeldi ama darbe girisimini eksik anlattilar.Daha detayli olabilirdi.

Neyse.Film cekilip yayinlandigina gore artik dizi cekimlerine en kisa surede baslarlar.Ocakda yayina baslasa bile yeter.

O baslayana kasar 360 tv se eski bolumleri izlemeye devamTabi onunda bitmesine az kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Film'de çok eksik vardı bence diyalog çok azdı maliyetsiz ve çok detaysız bir film olmuş köy dışında hiçbir yeri göstermediler.

Tek beğendiğim yanı silah sesleri ve efektler oldu üzerinde uğraşılmış ve kaliteliydi boş kovanlar tepmesi falan dizide yok eskiden vardı.

Daha demin İlk bölümü izledim gerçekten efsane zamanlarmış kamera teknikleri oyuncular senaryo kurgu herşey keşke dizi bu senede çok sağlam başlasa en azından saçma senaryolar olmasa zombilerle çatışmasa saçma saçma olaylar olmasa umarım bu sene toparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 8 Ekim 2017; 19:28:32 >
  • Ustayla konya da sohbet edip vatan filmini beraber izleme imkanı buldum 13 yıl bekledim bunun için :)

Filme gelince o günü tekrar yaşıyorsunuz duygusu aksiyonu sizi içine çekiyor fakat biraz aceleye gelmiş gibi..müzik seçimleri de daha güzel olabilirdi..hakkını verdi mi verdi..daha güzel olabilirmiydi olabilirdi

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film çok ucuz bir yapım olmuş.Diğer kurtlar vadisi filmleri ile karşılaştırınca tamamen bir çöp olduğu anlaşılıyor.Keşke adam gibi bir senarist ile çalışsalardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26mekanesk -- 9 Kasım 2017; 11:33:32 >

• Cahitin tipe gel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 12 Kasım 2017; 15:4:48 >
  • Şu dizi hala devam edecekse bari 2005 senesindeki efsanenin kadrosundan kalan kişileri geri çağırsınlar. Zaten son yıllarda iyice saçmaladı dizi bari aklımdaki bazı fantastik teorileri yazayım size:

-Elif aslında ölmemiş olabilir. Nazife Hanım, Elif'e Polat'ın Ali olduğunu söyledikten sonra Elif'in durumu kötüleşti ve ondan sonra uyanamadı beyin ölümü gerçekleşti. Belki de bunların hepsi tapınakçıların bir oyunu, oradaki doktor/doktorlar tapınakçıların adamı olabilirler Elif'e bir ilaç verip fenalaşmasını sağlamış olabilirler, o zamanlar tanrı gibi olan, oturdukları yerden tek hareketle araç patlatan adamlar bunu mu yapamayacak? Elif'in beyin ölümü gerçekleşmiş gibi gösterip, kandırıp uzunca bir süre uyuttuktan sonra kaçırıp saklamış olabilirler. Bunu da Polat'a bir ceza niyetinde yapmış olabilirler. Sonuçta Polat kripteksi ortaya çıkarıp onların bütün oyunlarını bozacak müthiş belgelere sahipti sonra Amon'la pazarlığa oturması falan... Belki de Polat'a ağır bir ceza vermenin tek yolu budur ölümden ötesi (?)..

Yıllar sonra Elif şu an Polat'ın karşısına çıkabilir...

-Canan karakteri geri gelebilir, zaten ölmemişti yurt dışına kaçmıştı bunu getirmek kolay.

-Tuncay Kantarcı gelebilir, en son kayıplara karışmıştı.

-Samuel Vanunu da ölmemiş olabilir sonuçta cesedini görmedik di'mi? Belki de aracı patlamadan saniyeler önce bir şekilde kurtuldu. Olmaz demeyin, Pusu'da hangi saçmalıkları görmedik ki? Buna şaşırmam vallaha.

-Doğu Eşrefoğlu gelebilir, cesedi bulunamamıştı.

-Mito gelebilir, kaçmıştı en son, bir daha ses seda yok ...

Aklıma şu an başka biri gelmedi. Vardır daha geri getirebileceklerimiz.
  • Dostum çok afedersin ama Laz Ziya'yı mezarından çıkarıp getirsen yine kurtulmaz bu dizi. Zaten bitti gitti. Senaryo ekibinin başında Cahit'in olduğu bir dizi çok bile sürdü. Uzatmaları oynuyorlardı 15 Temmuz da bahanesi oldu.
  • kurtlar vadisini nasıl bitirdiler hayret ediyorum ? devrilmez dizi idi :D 50 sene sürer diyordum
  • Kurtlar Vadisi Kaos nasıl olacak bakalım. Ama eski tadı vermeyeceğinden eminim. Eskiler efsaneydi. İskender, Muro, Cevat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 15 Kasım 2017; 10:27:58 >
  • Bu çocuğun herşeyi değişmiş bir bakışları değişmemiş
  • Yeni dizinin konusunu şimdi okudum Suriye sorunu, içimizdeki sorunlar falan filan demiş Necati Şaşmaz, kısaca gene yalakalık, saçma sapan özel harekat özentiliği ile geçecek dizi. İzlemeyi düşünmüyorum 1-2 bölüm bakar net kararımı veririm.
  • oha yine mi başlayacak kurtlar vadisi, desenize polat ve cahit yine 100lerce kişiyi alacaklar 2 kişi

bence sinemada aldıkları gişe iyi değildi, şimdi bidaha başlatcaklar ha

size iyi seyretmeler
  • 
Sayfa: önceki 26202621262226232624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.