Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
52.773
Cevap
98
Favori
1.607.307
Tıklama
Giriş
    196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

quote:

Bu akif peruk takiyordu set fotograflarinda bakalim onu basil yapacaklarsanki banada o lazer bpoyraza donucek gibi geldi

Peruktan ben de bahsettim yukarıda ama o sıradan bir foto da olabilir. Senaryo ile alakalı olmayabilir yani.

Belli olmuyor bunlarin islerie simdi aksacli tamamen desifre oldubosuna bogdunuz sonrada sakladiniz adami

Pala hesabı, "sadece ölüler görür". Diğerlerini temizlemişlerdir, lazeri tutan da Timur'dur.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

Bu akif peruk takiyordu set fotograflarinda bakalim onu basil yapacaklarsanki banada o lazer bpoyraza donucek gibi geldi

Peruktan ben de bahsettim yukarıda ama o sıradan bir foto da olabilir. Senaryo ile alakalı olmayabilir yani.

Belli olmuyor bunlarin islerie simdi aksacli tamamen desifre oldubosuna bogdunuz sonrada sakladiniz adami

Pala hesabı, "sadece ölüler görür". Diğerlerini temizlemişlerdir, lazeri tutan da Timur'dur.

%100 bu replik geçeçek
    |
    |

• Yarbay
    14383 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 742793

timur lazerli herifi oldurup poyrazin koluna sikar elindeki kumanda yere duser, polatin ozel ekibi gelir digerlerini temizler. polat karayla abdulu kurtarir, abdul atar yapar gider. zannetmiyorum sagol falan diyceğini, sakız gibi uzatırlar
    quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

timur lazerli herifi oldurup poyrazin koluna sikar elindeki kumanda yere duser, polatin ozel ekibi gelir digerlerini temizler. polat karayla abdulu kurtarir, abdul atar yapar gider. zannetmiyorum sagol falan diyceğini, sakız gibi uzatırlar

Abdul daha atar yapamaz. Çok büyük madara oldu. Kızın gözünün önünde diz çöktü yalvardı.
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Çavuş
    69 Mesaj
    Herşey tamam da şu esref bey sami bey sacmaligi hala beni gözümde bi muamma polatla sami bey konusmasinda bende kardesim gibi bu vatana hizmet etmekten onur duyarim vs tarzi bi konusmasi oldu burdan anladigimiza gore sami bey gercekten esrefin ikizi eger oyleyse (hala inanmak istemiyorum oyle olduguna) buyuk sacmalik cunku hadi biyikla kurtardiniz isi ama ses ne olacak ?

Bide bu fotograf kafami karistirdi iyice... yazete.com dan alintidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: nezihgfb

Herşey tamam da şu esref bey sami bey sacmaligi hala beni gözümde bi muamma polatla sami bey konusmasinda bende kardesim gibi bu vatana hizmet etmekten onur duyarim vs tarzi bi konusmasi oldu burdan anladigimiza gore sami bey gercekten esrefin ikizi eger oyleyse (hala inanmak istemiyorum oyle olduguna) buyuk sacmalik cunku hadi biyikla kurtardiniz isi ama ses ne olacak ?

quote:

Orijinalden alıntı: nezihgfb

Esref bey twitter hesabinda gene esref bey olarak oynuyorum ama beni baskasi sanacaklar gibi birsey yazmisti sanki eylul ayi gibisenaristlerin kafasi iste

|
    |

• Yarbay
    14383 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Equalinde

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Adamlar arabaya binip kaçıyorlar kgt hala silahla arabalara sıkıyorlar. Akıllarına gelmiyor mu arabaların zırhlı olduğu? Binin kendi arabanıza kovalayın çatışmalar artık çok kısa sürüyor.

aynen kv'de polatın ekibiyle testere necminin çatıştığı bi bölüm vardı, sniperlı adam falan vardı polat sigara içiyodu hatırlarsın belki.

o çatışmanın üzerine çatışma tanımam ben.

bu arada karanın fragmanda bagirmasi poyrazin hayaliymis. iyi oldu bu.

52-53 ya da 54. bölümdü. Bölüm boyu sürmüştü çatışma. Finaldeki keskin nişancıyı etkisiz hale getirme de on numaraydı.

http://www.indirvideo.net/kurtlar-vadisi-53-bolum-orman-catismasi-553289.html

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Equalinde

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Adamlar arabaya binip kaçıyorlar kgt hala silahla arabalara sıkıyorlar. Akıllarına gelmiyor mu arabaların zırhlı olduğu? Binin kendi arabanıza kovalayın çatışmalar artık çok kısa sürüyor.

aynen kv'de polatın ekibiyle testere necminin çatıştığı bi bölüm vardı, sniperlı adam falan vardı polat sigara içiyodu hatırlarsın belki.

o çatışmanın üzerine çatışma tanımam ben.

bu arada karanın fragmanda bagirmasi poyrazin hayaliymis. iyi oldu bu.

52-53 ya da 54. bölümdü. Bölüm boyu sürmüştü çatışma. Finaldeki keskin nişancıyı etkisiz hale getirme de on numaraydı.

http://www.indirvideo.net/kurtlar-vadisi-53-bolum-orman-catismasi-553289.html

53. bölümmüş. Çok iyiydi ya.
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas

• Teğmen
    170 Mesaj
    Lazeri tutan ya timur yada cahit.
    İkisinden biri cikmassa kendimi sinirsiz banliyorum. Nokta

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Katibim

Bu sezonun en iyi bölümlerindendi
    quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Bu sezonun en iyi bölümlerindendi

aynen, bu bölümle bu sezonun ilk bölümü dışında diğerleri fıs.

haftaya ilk sahne dışında sakin bi bölüm olur.pek hareket olmaz, poyraz orda ölmezse kara yine alır işkence falan yapar. gaye abdulheyle evlenme fikrini tekrar dusunur, nazife anne yine hafizasini kaybeder vs

bu arada savci yoktu bolumde? en son bassavciya ben katilim falan diyodu ama gorunmedi bu bolumde ???

• Teğmen
    239 Mesaj
    Poyraz dizide aktif olunca diziye heyecan geliyor .. Akif polatcılık oynuyo Cahit ajancılık ..

Kara & Poyraz taşıyor bence diziyi
    |
    |

Bizim ibrikçi iyi bir şeyler karalamaya başlamış. Aferin.
    |
    |
    |
    2-Lazeri tutan tmiurdur herkesin dediği gibi, ayrıca timur karakterini ben beğeniyorum umarım daha aktif olur dizide.
    3-Poyraz yandı gülüm....
    4-Leylanın olmadığı bi bölüm beni hunharca mutlu etti.
    5-Bu sezonun en ama en sağlam bölümüydü.
    Polat'ın oraya elinde tek silahla gideceğini düşünmüyorum mutlaka bir planı vardır hele ki Poyraz Polat'ı gördükten sonra.Yani Polat Poyraz'a pusu kurdu aslında..Bu arada Abdulheyi yalvarirkende gördük ya baska ne diyeyim..Daha beter görmesek bari.Senaryoyu Âkif'in yazdığı belli oluyor

|
    |
    |
    |
    Eşref Bey-Sami Bey olayı gerçekten türk dizi tarihine geçecek en saçma olaylardan.Hadi bıyık, ikiz mikiz hallettin de seste mi aynı be arkadaş.
    Abdülhey'in tripleri baydı.Öldürün şu Gaye'yi de, dönsün işte.Belli.
    Son olarak dün seyrederken annemin yorumunu sizle paylaşmak istiyorum çatışma sahnesini görünce.
    "Adamlara bak.Bülent Ersoy gibi düşüyorlar."
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Saygılarımla.
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    Hırtlar vadisi oldu artık dizi, kanal kanal gezdirdiler, parayı veren düdüğü çaldı. Orta okuldaki gençlere yönelik bir dizi oldu sonunda aynı bizim çocukluğumuzda okuduğumuz teksas tommiks zagor volkan gibi. Cüneyt arkına kızıyorduk öyle şey olurmu diye dizide olanaksız bişey kalmadı adam yolda yürüyo elinde tabanca tavanlardaki makinelileri teker teker vuruyo vay arkdaş yaa.
    |
    |
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.