Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım öyle olur ve Poyraz'a esaslı bi şok yaşatır.

* * *

Yukarıda, beni sinir eden saçmalıklardan bahsettim malum. İkisini yazmadan geçemeyeceğim.

1- Polat eğer Elif'i jipin içinde gördüğü için köprüyü patlatmaktan vazgeçmeseydi, şu an olan olayların hiçbiri olmayacak ve ölenler de ölmeyeceklerdi. Buna Erkan da dahil. Beni irrite eden bir şekilde Polat, Erkan'ın adını bile anmadı hiç.

2- Poyraz'ı çook önceden öldürme imkânı varken, sırf rejon kesme adına onu öldürmemişti. Bunun ardından Poyraz'ın ne kadar kişinin canını yaktığını ise hepimiz gördüm.

KCK'nın korunmayan sunucuları vs gibi saçmalıklara ise hiç girmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Umarım öyle olur ve Poyraz'a esaslı bi şok yaşatır.

* * *

Yukarıda, beni sinir eden saçmalıklardan bahsettim malum. İkisini yazmadan geçemeyeceğim.

1- Polat eğer Elif'i jipin içinde gördüğü için köprüyü patlatmaktan vazgeçmeseydi, şu an olan olayların hiçbiri olmayacak ve ölenler de ölmeyeceklerdi. Buna Erkan da dahil. Beni irrite eden bir şekilde Polat, Erkan'ın adını bile anmadı hiç.

2- Poyraz'ı çook önceden öldürme imkânı varken, sırf rejon kesme adına onu öldürmemişti. Bunun ardından Poyraz'ın ne kadar kişinin canını yaktığını ise hepimiz gördüm.

KCK'nın korunmayan sunucuları vs gibi saçmalıklara ise hiç girmiyorum...

Katılıyorum hocam.

Yalnız KCK değil KGT
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Yalnız KCK değil KGT

Bak bu iyiydi.

Senden ricam, alıntı butonu yerine, yanındaki cevap butonunu kullan mümkün mertebe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Yalnız KCK değil KGT

Bak bu iyiydi.

Senden ricam, alıntı butonu yerine, yanındaki cevap butonunu kullan mümkün mertebe.

Alıntı çoğalınca diğer butona geçiyorum hocam zaten otomatik olarak. Ama şuan kotada daha yer var.
  • Dizi bence Atv kanalından Amerikan kanalı Fox tv'ye geçmeli zaten aşk dizisinden bi farkı kalmadı.
    Arada çatışma sahneleri bütün dizilerde olabilir yani bu kadar basitçe ve salakça sahneler çok bilinir şekilde artık.

Bu dizinin Kurtlar vadisi serisini bitirdiler ve bitirmişken pusu serisine geçmemeleri lazımdı geçipte uzayınca cıvıklığı çıktı tabi bi yerden sonra.

Şunuda demek isterimki bazıları varki keşke eskisi gibi kurtlar vadisi serisi gibi olsa diyen kişiler emin olunki aynı şeyler tekrarlandıkça gene suyu çıkacaktır yani tadında bırakmak lazım herhangi birşeyi böyle uzatırsan daha çok rezilliğe vururlar sahneleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuneORDOS

Dizi bence Atv kanalından Amerikan kanalı Fox tv'ye geçmeli zaten aşk dizisinden bi farkı kalmadı.
    Arada çatışma sahneleri bütün dizilerde olabilir yani bu kadar basitçe ve salakça sahneler çok bilinir şekilde artık.

Bu dizinin Kurtlar vadisi serisini bitirdiler ve bitirmişken pusu serisine geçmemeleri lazımdı geçipte uzayınca cıvıklığı çıktı tabi bi yerden sonra.

Şunuda demek isterimki bazıları varki keşke eskisi gibi kurtlar vadisi serisi gibi olsa diyen kişiler emin olunki aynı şeyler tekrarlandıkça gene suyu çıkacaktır yani tadında bırakmak lazım herhangi birşeyi böyle uzatırsan daha çok rezilliğe vururlar sahneleri.

izleme o zaman kardeşim allah allah tamam bak haklısın eski vadi tadını vermez ama ben bitmemesinden memnunum her ince detayı kafana takarsan izlenmez ki dizi. ben televizyonu bir tek vadi için açıyorum olmasaydı hiç televizyon izleyemeyecektim ben isterim bir 10 yıl daha devam etsin ama sürekli gelip diziyi karalıyorsunuz bizide soğutuyorsunuz hocam yanlış anlama tabi ki eleştiri hakkın var ama madem bu kadar cıvıttılar nefret ediyorsun izleme yani
  • Bu kadar izleyeni olan bir diziye neden yatırım yapılmıyor harcama yapılmıyor anlamış değilim.

dünyanın konuştuğu bir dizi olabilirlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Hala izleyen var mi ya ?

2-3 gunde bir bunlari yazanlar var mi ya?

Ne zaman konuya girsem birisi bunu yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    ya şu polatın yanında sürekli gezen yakın koruması var, bıyıklı birşey hani.. onu unutuyoruz :)
    bence o müdahale edecek bir sonraki sahne de çünkü onsuz bir yere gitmedi şimdiye dek polat.
  • Lazerli sniper kesin Timur beyler yoksa Polat ağır sazan. Şayet Poyraz'ı da öldüremezlerse aksaçlı deşifre olacak ki bu riski göze almaz Polat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

polatın ofisine giriş mercedesin arkasındaki ince sarı direkli yer

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

patlayan yer ise öndeki beyazımsı tarihi eser görünümündeki direğin orası

ofisin girişi tam olarak burası

patlayan yer ise tam olarak burası

polatın büronun içten görünüşünü hatırlarsanız merdivenle sağa iniş vardı.
    o iniş patlayan yerin altına iniyorsa bilemem.
    resimler ortada
    neresi patladı neresi patlamadı 3 ay kafa yormaya gerek de yok gerçi
    nasıl olsa ölmeyecekler

@ertuy37 bu mekanın hastasıyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prooptik

quote:

Dizi bence Atv kanalından Amerikan kanalı Fox tv'ye geçmeli zaten aşk dizisinden bi farkı kalmadı.

izleme o zaman kardeşim allah allah tamam bak haklısın eski vadi tadını vermez ama ben bitmemesinden memnunum her ince detayı kafana takarsan izlenmez ki dizi. ben televizyonu bir tek vadi için açıyorum olmasaydı hiç televizyon izleyemeyecektim ben isterim bir 10 yıl daha devam etsin ama sürekli gelip diziyi karalıyorsunuz bizide soğutuyorsunuz hocam yanlış anlama tabi ki eleştiri hakkın var ama madem bu kadar cıvıttılar nefret ediyorsun izleme yani

Sadece televizyona vadi için bakan sen değilsin.
    Aynı zamanda bende vadi için bakıyorum ama dizi bağımlılığıda bu oluyor sanırım.
    Bu son izleyişim olsun diyorum birdaha izlemem diyorum ama bakmadan duramıyorum.
    Sürekli merak ediyorum.
  • Polat daha ölmedimi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prooptik

quote:

Sadece televizyona vadi için bakan sen değilsin.
    Aynı zamanda bende vadi için bakıyorum ama dizi bağımlılığıda bu oluyor sanırım.
    Bu son izleyişim olsun diyorum birdaha izlemem diyorum ama bakmadan duramıyorum.
    Sürekli merak ediyorum.

Doğru haklısın ama ben polat ölmeden veya tam olarak arka planda kalmadan bırakmam sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Lazerli sniper kesin Timur beyler yoksa Polat ağır sazan. Şayet Poyraz'ı da öldüremezlerse aksaçlı deşifre olacak ki bu riski göze almaz Polat.

Aynen. Eskiden dizide bir sonraki bölümde ne olacak dendiğinde hepimiz ters köşe olurduk. Şimdi 5 yaşındaki çocuğa sor yeni çıkacak bölümü komple anlatsın. Senaristlerin beyni 5 yaşındaki çocuktan farksız çünkü

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam bu gidişle senaryo kurbanı olacak dizi. Hala seyirci kitleleri varken kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor bazı sahneler özellikle sırf dizi süresi tamamlansın diye çekiliyor özellikle nazifeli sahneler.
  • Valla kendileri bilir. böyle giderse şu forumda yazan tipler var ya "hala izleniyen varmı yeeeeaa" diyenler ... cirit atacak bu konuda:)

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Troll çok memlekette hocam
  • Bölümü şimdi izleme şansım oldu bu bölümde kötü olmuştu belkide izlemeden önce eski kurtlar vadisinin 96 bölümünü seyretiyyim içindir bide bölümde en çok dikkatimi çeken akif ve talha sanki dh inad şarjör değiştiriyodu.http://www.youtube.com/watch?v=TP4WOF-Qt9Q bu videoda 5.45 de başlayan müziğin ismin bilen varmı?
  • yalnız polat poyrazı orda direk öldürmeyecek, karaya sözü var yine ona verecek bence, tabi lazeri tutan timursa yada timur lazerlinin kafasına silahı dayadıysa
  • 
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.