Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21282129213021312132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polat'ın oraya elinde tek silahla gideceğini düşünmüyorum mutlaka bir planı vardır hele ki Poyraz Polat'ı gördükten sonra.Yani Polat Poyraz'a pusu kurdu aslında..Bu arada Abdulheyi yalvarirkende gördük ya baska ne diyeyim..Daha beter görmesek bari.Senaryoyu Âkif'in yazdığı belli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazerli polatın adamı çıkacak yoksa oraya 2 adam vurmak için gelmemiştir Polat .
  • Hakan Boyav (Kara) farkını koydu resmen. İzlerken zevk aldım eski günlerdeki gibi.
  • Kara'dan başka iyi oynayan yok bu dizide.Bu belli oldu.
    Eşref Bey-Sami Bey olayı gerçekten türk dizi tarihine geçecek en saçma olaylardan.Hadi bıyık, ikiz mikiz hallettin de seste mi aynı be arkadaş.
    Abdülhey'in tripleri baydı.Öldürün şu Gaye'yi de, dönsün işte.Belli.
    Son olarak dün seyrederken annemin yorumunu sizle paylaşmak istiyorum çatışma sahnesini görünce.
    "Adamlara bak.Bülent Ersoy gibi düşüyorlar."
  • Son 10dk. Gerisi çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hırtlar vadisi oldu artık dizi, kanal kanal gezdirdiler, parayı veren düdüğü çaldı. Orta okuldaki gençlere yönelik bir dizi oldu sonunda aynı bizim çocukluğumuzda okuduğumuz teksas tommiks zagor volkan gibi. Cüneyt arkına kızıyorduk öyle şey olurmu diye dizide olanaksız bişey kalmadı adam yolda yürüyo elinde tabanca tavanlardaki makinelileri teker teker vuruyo vay arkdaş yaa.
  • Nostalji olsun; efsane sahnelerden biri
  • Kara hariç hepsi çöp oyuncu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Lazerli polatın adamı çıkacak yoksa oraya 2 adam vurmak için gelmemiştir Polat .

O sniper bence Timur.
  • aynen adam akıllı tek kara var gerisi çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuhHekimi

Nostalji olsun; efsane sahnelerden biri

bir efsane klipte burada yukarda okudum rahmetli Pala nın muhabbetleri geçmiş Agır çekimde Pala gözlük çıkarma için 3:27

Polat yüzünü Poyraz a gösterdigine göre büyük ihtimalle ölecek, tabi sadece ölüler görür gibi bir replik duyabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

quote:

Orijinalden alıntı: RuhHekimi

Nostalji olsun; efsane sahnelerden biri

bir efsane klipte burada yukarda okudum rahmetli Pala nın muhabbetleri geçmiş Agır çekimde Pala gözlük çıkarma için 3:27

Polat yüzünü Poyraz a gösterdigine göre büyük ihtimalle ölecek, tabi sadece ölüler görür gibi bir replik duyabiliriz.

• dizi kendini izletiyor ve izlemeye başladığım da 15 yaşında idim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoobAccountant

1- Polatın zaten kendi özel bi timi var.Onlar temizlemişlerdir oraları.
    2-Lazeri tutan tmiurdur herkesin dediği gibi, ayrıca timur karakterini ben beğeniyorum umarım daha aktif olur dizide.
    3-Poyraz yandı gülüm....
    4-Leylanın olmadığı bi bölüm beni hunharca mutlu etti.
    5-Bu sezonun en ama en sağlam bölümüydü.

Son 10 dk hariç dizi yine kendi kendini bitiriyor bence. Bu bölüm kötünün iyisiydi desek daha iyi olur
  • Hala izleyen var mi ya ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Bu akif peruk takiyordu set fotograflarinda bakalim onu basil yapacaklarsanki banada o lazer bpoyraza donucek gibi geldi

Peruktan ben de bahsettim yukarıda ama o sıradan bir foto da olabilir. Senaryo ile alakalı olmayabilir yani.

Belli olmuyor bunlarin islerie simdi aksacli tamamen desifre oldubosuna bogdunuz sonrada sakladiniz adami

Pala hesabı, "sadece ölüler görür". Diğerlerini temizlemişlerdir, lazeri tutan da Timur'dur.

şimdi hatırladım palanın sözünü hüsrev ağanın adamını öldürmüştü çünkü niye gözlük felan takıyon demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Bu sezonun en iyi bölümlerindendi

aynen, bu bölümle bu sezonun ilk bölümü dışında diğerleri fıs.

haftaya ilk sahne dışında sakin bi bölüm olur.pek hareket olmaz, poyraz orda ölmezse kara yine alır işkence falan yapar. gaye abdulheyle evlenme fikrini tekrar dusunur, nazife anne yine hafizasini kaybeder vs

bu arada savci yoktu bolumde? en son bassavciya ben katilim falan diyodu ama gorunmedi bu bolumde ???

aynen savcı yoktu ama olmaması bu sefer daha iyiydi bilmiyom hiç yokluğunu aramadım
  • Filmdeki mantıksal ve en basit devlette bile olmayacak basit ve saçma hataları görünce çıldırıyorum ama elimde olmayarak yine de seyrediyorum.
  • quote:

Ben yine söylüyorum lazerliyi tutan Timur.

Niye böyle birşey yapıyor peki?

İkincisi ise kızın üzerinde bomba vardı ve kumandası da Poyraz'daydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Ben yine söylüyorum lazerliyi tutan Timur.

Niye böyle birşey yapıyor peki?

İkincisi ise kızın üzerinde bomba vardı ve kumandası da Poyraz'daydı.

Hocam Polat oraya etrafı temizlemeden gider mi? Daha önce aynısını Abdulhey'de görmüştük Pusu'nun ilk bölümlerinde. Yine Polat'ın sırtına tutulan bir lazer vardı Abdulhey tarafından. daha sonra o lazer Polat'ın karşısındakilere ateş etmişti. Şimdi de Poyraz'ın eline ateş edecek düşüncesindeyim.
  • 
Sayfa: önceki 21282129213021312132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.