Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • begenmiyenleri anlamiyorum ya bence super bir bolumdutabiki herkesin gorusune saygim var ama o kadar cok kolpa dizi varken kurtlar vadisinide begenmiyorsaniz diyecek bisey bulamiyorum
  • 3.bölüm muhteşemdi. eski kurtlar vadisi tadını aldım
  • Bir milyar dolar...

Ezmek dedikleri bu olsa gerek.

Selam ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 4 Mayıs 2007; 0:22:18 >
  • türkiyede en kaliteli montaj ve sanatsal çekimler yapılan dizidir kurtlar vadisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alumsum_89
    türkiyede en kaliteli montaj ve sanatsal çekimler yapılan dizidir kurtlar vadisi.

Bu açıdan çok yol kat ettiler bence de.
    Mükemmel görsel kalite yakaladılar.

Bir önceki bölümdeki aile ziyaretini de bugün kahve faslı ile rayına oturttular.

Selam ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 4 Mayıs 2007; 0:13:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Taner.

3.bölüm muhteşemdi. eski kurtlar vadisi tadını aldım

+1
    Nasıl verdi ama polat parayı
  • gittikçe daha mükemmel hale geliyor dizi.
  • Mantık hatası filan yokmuş, ben yanılmışım. 2. bölüm sonrası bakınca öyle gibi görünüyor ama 3. bölümü izleyince kasten gittiği anlaşılıyor. Bu arada bazı sahneler çok güldürdü beni bu bölümde. Örneğin adama "senin de burnun çok güzel" dediğinde çok güldüm. Yine 1 milyar dolar diye sms yolladığında açık arttırmadaki adamın telefona bir daha bakışı vardı ki acaip güzeldi, gözleri yerinden çıkacaktı nerdeyse

Genel olarak güzel ve sürükleyici bir bölümdü bence, en hoşuma giden şey de bölümün kritik bir yerde bitmemesi oldu. En azından haftaya kadar kafam nispeten rahat olacak fazla merak olmayacak.
  • Ne dersiniz 10 bölümlük anlaşmaları uzar mı?

Selam ile...
  • şimdi büyük tehlike aslında parasını ödeyip satın aldıkları hisseleri, adamı öldürmeden kendi el yazısı ve imzası ile zorla alınmış gibi gösterilmesi olacak. fotoğraf şantajından cd resti ile sıyırdı ama bakalım bundan nasıl sıyıracak ?
  • Keyifle izledigim bir bölümdü. Uzun zamandır bu keyfi alamadım hiç bir diziden teşekkürler KV.
  • DEVLET İN İLERİ GELENLERİ MECLİSLERİNDE KONUŞMAK YERİNE DİZİLER İLE BAZI OLAYLARI ANLATMAYA ÇALIŞIYORLAR.

BU DİZİDEDE SABANCILAR(TOROSLAR) ANLATILIYOR.AYLARCA SOL GRUPLAR ÖZDEMİR SABANCIYI ÖLDÜRDÜ DİYE ANLATILDI DURDU AMA İŞİN ESAS ÖZÜ İHALE LERMİŞ.DİZİDE SUİKASTTE ADI GEÇEN VE SON BÖLÜMDE ÖLDÜRÜLEN KIZ ŞU AN YURTDIŞINDA BULUNAN FEHRİYE ERDAL(SAÇI GİYİMİ VS.HERŞEY BENZETİLMİŞ.YİNE KAÇARKEN SON ANDA YAKALANAN KİŞİDE TETİKÇİ.YAKALANDI VE YARGILANIRKEN HÜCREDE PARSADANIN(TANSU ÇİLLERİ HORTUMLAYAN ŞAHIS)YANINDA KURŞUNLANDI VE ÖLDÜRÜLDÜ.PARSADAN DA BU OLAYDA FELÇ KALDI

DİĞER RAKİP FİRMALAR İNŞAAT FİRMALARI VE AFGANİSTAN TÜRKMENİSTAN VS.YERLERDE İŞ ALANLAR DİYE LANSE EDİLDİ BUNLARDA MUHTEMELEN GAMA,ENKA VE CİNER GRUBU
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetde
    DEVLET İN İLERİ GELENLERİ MECLİSLERİNDE KONUŞMAK YERİNE DİZİLER İLE BAZI OLAYLARI ANLATMAYA ÇALIŞIYORLAR.

BU DİZİDEDE SABANCILAR(TOROSLAR) ANLATILIYOR.AYLARCA SOL GRUPLAR ÖZDEMİR SABANCIYI ÖLDÜRDÜ DİYE ANLATILDI DURDU AMA İŞİN ESAS ÖZÜ İHALE LERMİŞ.DİZİDE SUİKASTTE ADI GEÇEN VE SON BÖLÜMDE ÖLDÜRÜLEN KIZ ŞU AN YURTDIŞINDA BULUNAN FEHRİYE ERDAL(SAÇI GİYİMİ VS.HERŞEY BENZETİLMİŞ.YİNE KAÇARKEN SON ANDA YAKALANAN KİŞİDE TETİKÇİ.YAKALANDI VE YARGILANIRKEN HÜCREDE PARSADANIN(TANSU ÇİLLERİ HORTUMLAYAN ŞAHIS)YANINDA KURŞUNLANDI VE ÖLDÜRÜLDÜ.PARSADAN DA BU OLAYDA FELÇ KALDI

DİĞER RAKİP FİRMALAR İNŞAAT FİRMALARI VE AFGANİSTAN TÜRKMENİSTAN VS.YERLERDE İŞ ALANLAR DİYE LANSE EDİLDİ BUNLARDA MUHTEMELEN GAMA,ENKA VE CİNER GRUBU

Bunlar tabii sadece seyirci tahminleri...

Selam ile...
  • 3. bölüm gayet iyiydi.
  • rusyada iş yapan sülalede sanırım ali şen'e ait oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

3. bölüm gayet iyiydi.

+1 Tatar oğullanıra iyi racon kesti burnunuda iyi halletti
  • quote:

Orjinalden alıntı: serrrrro
    quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR
    3. bölüm gayet iyiydi.

+1 Tatar oğullanıra iyi racon kesti burnunuda iyi halletti

2 liraya bakıyormuş...

• az önce 4. bölüm fragramını izledim yalçın Halo dayı'yı vuruyor üzüldüm bea.
  • Ben izleyemedim henüz.
    Merak ettim şimdi...
  • YA BEN KURTLAR VADİSİ FANATİĞİYDİM AMA ARKADAŞLAR DİZİ SAÇMALDI BENCE.KARAHANLI BARONDU VE BU TATAROĞLU ,TOROSLAR MOROSLAR BUNLAR O ZAMANDA VARDI.POLAT BARON OLDU.O ZAMAN BUNLAR POLATA İTAAT EDİYORDU.AMA NE OLDUYSA TATAROGULLARI POLATIN KIM OLDUGUNU BILMIYOR.SACMALIK.POLAT BARONKEN ONLARDAN DAHA GGUCLUYDU VE ONLAR POLATA İTAAT ETMEK ZORUNDAYDI.AMA NE OLDUYSA POLATA KAFA TUTUYORLAR.BUNLARI SOYLERKEN DIZININ KURTLAR VADISININ DEVAMI OLDUGUNA DAYANARAK SOYLUYORUM.KURTLAR VADISI PUSU SIFIRDAN BASLAMADI KURTLAR VADISINDEN SENARYO AYNEN DEVAM EDIYOR.ONA GORE DUSUNURSEK DEDIGIM GOGRU.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.