Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.662.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dr kıza tepkı dr lardan gelmıs olsa gerek
    ben hıpnozu vs yapamam demeye basladı

benden bu kadar demeye basladı.bilmiyormus hıpnozda sorun olursa ne yapacagını
  • Son 5 bolum oncesine kadar tum Kurtlar Vadisi bolumlerini zevkle izlemistim,artik takip etmiyorum.. Bitirmeliler diziyi,onceki bolumler ile inanilmaz kalite farki var,sanki dizi acemilere birakilmis gibi artik..
  • Ayrıca geçen bölümdeki Polat'ın ormandaki yürüyüş sahnesini, Matrix ya da Samanyolu'ndaki programlara benzettim
  • Bu haftaki bölümde ne olduğunu özetleyebilecek varmı? İzlemiyorum ama gene merak ediyorum ne oldu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: southsayer

Bu haftaki bölümde ne olduğunu özetleyebilecek varmı? İzlemiyorum ama gene merak ediyorum ne oldu diye.

Boş beleş işler. Seyfo Dayının dediği gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coxackie

quote:

Bu haftaki bölümde ne olduğunu özetleyebilecek varmı? İzlemiyorum ama gene merak ediyorum ne oldu diye.

Teşekkürler, süper özet oldu
  • quote:

quote:

quote:

• Resmen Gaye nin senaryo yakalanması için yapılmış bir bölüm dizin ilk reklam 2.reklam arasında ebru nun lafları üzerine çıktı evden daha sonra Polat hiç aldırmadı insan seni konuşturabilirler diye bi çıkış dikkatli ol diye bir serzenişte bulunur,Polat tabağında zeytin döndürüyor sahne geçiyor,Cahitle sevgilisinin muhabbetini yapıyor zaman geçiyor,aferin tüm kvp senaristlerine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

quote:

quote:

quote:

Bi tane de benden olsun bari
  • quote:

quote:

• Adını değiştirseler dizinin, kurtlar vadisi ismini lekeliyor resmen
  • Senaryo çok basitleşti, daha doğrusu konu kalmamış üstünkörü iyi düşünülmeden senaryolar yazılıyor. Ünsal çok güvenilir adam dı ya onu getirdiler oda hain çıktı. Kendiyle çelişen senaryo. İşte yap bir şeyler biri hain olsun biri kahraman. Silahlar patlasın sallama saçma sapan çatışma sahneleri olsun ama önemli değil. Koy diziye ebru gibilerini millet uyuz olsun. Polat devletin en gizli teşkilatlarından birinde çalışıyor KGT de ben devletim diyor o kadar önem verdiği adamını Abdülhey'i bile doğru düzgün saklayamıyor koruyamıyor.
  • Bu diziyi çocukları kandırmak için mi yayınlıyorlar artık! Dİziden bahsedeceğimize eleştiri yapmaktan yorulduk iyice.
    Polat zeytinle oynar, memati husnuyu döver, polat gene kurşunların arasından geçer! İstihbaratın başına geçen Memati bir bombayı nasıl imha edeceğini bilmiyor olacak ki kablolarını söküp atıyor
    Eliften iyice usanmıştık birde Ebru çıktı Şu feller le polatın da cebelleşmesi zıvanadan çıktı , tam polat film boyunca bir icraat yapacak oluyor feller 3g ile kozunu oynuyor Heralde Abdulu İskendere sunacak anlaşmak için. Polatında kafası artık çalışmamaya başladı , madem evi dinliyorlar sende bunu koz olarak lehine kullansana çatıyı aktaracağına. Allah için filmi izlerken bir sahnesini de izleyip şaşırmıyoruz, memati oyun oynuyor değil izleyici ünsal bile kanmıyor.
  • Polat,Ünsal'ı bayıltsın,bomba döşesin üstüne,Abdülhey ile takası yaptıktan sonra bassın patlatsın Ünsal ile Aron'u.Ya da Aron tuzak kursun,Polat'ı öldürsün bitsin.Ama senaristler yine sezon sonuna kadar uzatırlar.
  • Zıvanadan çıktı artık , yaptıkları hatalar saymakla bitmez. Çok saçmalıyorlar...
  • Bu saatten sonra en hayırlısı dizinin bitmesi ama işte bu kadar sene izlemeye alışmış bir kişi olarakta böyle garip bitmesi çok kötü olur,prison break gibi yapsalar bari polat öldürse hepsini ama sonunda oda gitse öbür tarafa ...
  • artık hayatımızdan bir parça oldu, bazen saçmalasa da.. anlatacak şey bitmeyeceğine göre.. daha dikkatli ve özenli olarak devam etmesinde hiçbir sakınca yoktur..
  • Memati'nin iPhone'a Aron'un N70 rakip oldu. Şaka bir yana Memati Abi'ye iPhone yakışmadı. Kazım'la aralarında geçmesi muhtemel diyalogları da (iPhone'la ilgili) yazmak lazım...
  • Vallahi sıkıldım bu abdül muhabbetinden. Ölsede kurtulsak. Bi sezounu böyle bitirirler. Abdül kurtulur son bölümde. Aron veya iskender ölür tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbemre

Vallahi sıkıldım bu abdül muhabbetinden. Ölsede kurtulsak. Bi sezounu böyle bitirirler. Abdül kurtulur son bölümde. Aron veya iskender ölür tamam.

Aronla en az 1 sezon daha geçecektir,iskenderse artık tamamen reyting amaçlı dizide zaman geçirmeye yönelik bir karakter belki çıkartılabilir diziden...
  • 
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.