Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
52.773
Cevap
98
Favori
1.604.315
Tıklama
Giriş
    4774 Mesaj
    bu ne arkadaş ya ne gerizekalıca bi senaryo sıktı artık ama
    |
    |

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
  • Yarbay
    10542 Mesaj
    hiç şaşirmadim ya neden hep böyle oluyor ? polat nezaman birisini alsa hemen rakibi polatin adamlarindan birini aliyor. daha öncede bu sahneyi yaşamiştik.
    |
    |
    şimdi hikmetide gladioyocu ilan ederler...kesin hikmet demiştir aron fellere abdülhey burda diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare_-_92 -- 1 Nisan 2010; 22:45:24 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ecay

Amaann sıktı be

Sırada Mematinin çocuğu var,
    ondan sonra Ömer Baba'yı alırlar.
    Uzun süredir almamışlardı.
    Senaryo olmayınca böyle oluyor.
    |
    |
    ya ben hala cavitin aronun dinleme yaptığı yeri naısl bulduğunu anlamadım eğer bu kadar kolaysa bulmak önceden bulsalardı ya bunun dışında polat 1 silahla 5-6 kişiyi etkisiz hale getiriyor helal olsun inş isko sıkmaz kafasına
    |
    |
    Not:E71'de galeride görüntü açıp videoyu onun üstüne montajlamışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    11941 Mesaj
    ÜFF!!! diyorum bu kadar saçma bir kvp bölümü görmedim bu kadar kolay nasıl yem oluyor polat,memati zart diye rest nasıl çekiyor çeksede polat onun ustası, mematinin peşinde koşacağına ünsalla uğraşıyor...
    |
    |
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
  • Yakışıklı Gaye'ye zorla yeri söyletti galiba.
    |
    |

Orijinalden alıntı: coxackie

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Amaann sıktı be

Sırada Mematinin çocuğu var,
    ondan sonra Ömer Baba'yı alırlar.
    Uzun süredir almamışlardı.
    Senaryo olmayınca böyle oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: By_ZoMbI

ya ben hala cavitin aronun dinleme yaptığı yeri naısl bulduğunu anlamadım eğer bu kadar kolaysa bulmak önceden bulsalardı ya bunun dışında polat 1 silahla 5-6 kişiyi etkisiz hale getiriyor helal olsun inş isko sıkmaz kafasına

gelde katılma..aklımdan geçmedi değil
    |
    |

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

• Yarbay
    3099 Mesaj
    kötü bir bölümdü
    |
    |

gerçek işini kolaylaştırır

düşenin dostu ol
  • Yarbay
    16985 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: By_ZoMbI

Bende oraya takıldım. Bu kadar kolay bulabiliyorsa Feller'in yerinide bulurlar o zaman.
    |
    |

herşey neden bu kadar kolaymış gibi gerçekleşiyor bilader
    |
    |
    o araba alınır mı? bu araba satılır mı? ona bu kadar para verilir mi? bu araba o kadar etmezz... sen olsaydın ne alırdın, ben olsaydım nasıl satardım. yok benim arabam çok yakıyor, şu marka olsaymış daha iyiymiş... şu para olsun az yaksın çok kaçsın parçası vergisi ucuz olsun, hemen elden çıksın, yok sen delimisin ona kadar arabamı yoktu... EL AYA ÇIKTI, BİZDE HEP AYNI TATAVA...
  • Yarbay
    10542 Mesaj
    birde polata neden mermiler isabet etmiyor manyetik bi gücü mü var acep
    |
    |
    Ebru'nun arkadaşını ve koca arabasını kapının önündeyken fark edemeyen korumalar yakışıklıyı fark edebiliyor.Enteresan..
    |
    |
    Bu dizi belli bir kısır döngünün dışına çıkamayacak anlaşıldı. Biraz yabancı dizilerin senaryo yazarlarından, onların yaratıcılıklarından, senaryolardaki inanılmaz detaylardan, derinliklerden örnek alsınlar.
    Bizimkiler birini ele geçirecek bunun karşılığında ya karşı taraf onlardan birini almış olacak ya da beceriksiz adamları ellerinden kaçıracak.
    Bıktık bu döngüden.
    Sülale olarak dizi yaparsan, para kaçmasın diye yapımcısından senaristine eş dosta görev verirsen efsane dizi bu hale gelir.
    |
    |
    Misafirliğe gittiğim için doğru düzgün izleyemedim ya. . . Yalnız Memati de İphone yapmış Artık haftaya verilen geniş özette izleyeceğim. . .
    |
    |
    |
    |

Yine berbat bir bölümdü, dizi iyice kısır döngüye döndü. Senaristler işin tadını kaçırmadan, dizi bitsin artık...
    |
    |

Orijinalden alıntı: EGercek

Ebru'nun arkadaşını ve koca arabasını kapının önündeyken fark edemeyen korumalar yakışıklıyı fark edebiliyor.Enteresan..

+1
    |
    |

AMD Athlon II X4 620 ll Asus M4A77TD Pro ll Corsair Ram 4 gb (2*2) 1333 ll Seagate 500 GB ll Sapphire HD5770 1 GB ll Aerocool PGS series VX-R 600 W ll LG W1954S ll
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
SEO
haberler
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.