Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.662.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abdulhey yattığı yerden para kazanıyor.
  • İyice yalan rüzgarına döndü arkadaş
  • aha bomba yaa süper oldu bu aldatma sahnesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: coxackie

Abdulhey yattığı yerden para kazanıyor.

• Polat'dan bir şey kaçmaz. İyi oldu bu yaptığı. Ebru neyi var neyi yok çıksın gitsin diziden. Onun yüzünden bu kıskançlık durumu bu diziyede bulaştı.
  • Gerçekleri ben yazarım ulenn
    Ünsal pis tırstı ama. Feller" düşünmüyorsun ağlıyorsun"
    Yakışıklı da seviniyo aha Ebru bana kaldı diye.
  • ya ben bugün kaçırmışım birazdan başlıcak sanıyordum çoktan başlamış
    link falan varsa verirmisiniz izleyeyim bari netten
  • burda kimse suclu degil şu polatin anasi suclu evlen evlen diye polatin başini yedi.
  • Maç yüzünden başını kaçırdık. Ne zaman düşer nete ??
  • ya hadi beyler izleyeyim şu bölümü
  • Çocukları kapının önüne dizdin mi?
  • Beyler ben farkettiğimde başladığını ebru gayeyle basmıştı. Ondan öncesinde ne oldu?

Sanırım ilk reklama kadarki 20 dk'lık kısmı kaçırdım sadece? Radio patlamadı heralde, polat haber verdi falan. Önemli bir şey oldu mu?
  • bittigi gibi düşüyor 2-3 dk içinde genelde. baglanti hizina göre indirmesi degişir ben gecen haftadaki bölümü 20dkda indirmiştim
  • Bune yaa 2 reklam arası girdi ebrunun saçma aglaması ile boşanmak istiyorum lafları ile geçti bu dizi kavak yelleri mi iyice senaryoyu kastırmaya başladılar artık 4 hafta oynatıp 1 hafta reklam verseler ne yazar senaryo böyle olduktan sonra 2 hafta dizi 2 hafta aradan bir farkı kalmıyor...

Ebrudan nefret ediyorum bu kadar soğuk bir karakter olamaz bari daha sempatik bir karakter seçselerdi ,polata eş olarak ömer baba devri bitti ,ebru devri başladı hiç olmazsa ömer baba daha iyiydi bilgilendiriyordu hikaye anlatıyodu,ebru çıkınca artık kanalı değiştiriyorum bakıyorum geçmiş oh diyorum hemen dönüyorum...

Memati iyi yapıyor aslında Polat,abdülheye karşı hep 2.planda tuttu mematiyi, memati ne yapsa yeridir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Beyler ben farkettiğimde başladığını ebru gayeyle basmıştı. Ondan öncesinde ne oldu?

Sanırım ilk reklama kadarki 20 dk'lık kısmı kaçırdım sadece? Radio patlamadı heralde, polat haber verdi falan. Önemli bir şey oldu mu?

bende şansa açtim fazla kaçirmadim başini , memati bombayi aractan sökerken yakaladim herhalde ondan önce cahit mematiyi arayip bomba oldugunu filan söylüyor sonra polat ve ebru sonunda ayrildi pek bişey olmadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Beyler ben farkettiğimde başladığını ebru gayeyle basmıştı. Ondan öncesinde ne oldu?

bende şansa açtim fazla kaçirmadim başini , memati bombayi aractan sökerken yakaladim herhalde ondan önce cahit mematiyi arayip bomba oldugunu filan söylüyor sonra polat ve ebru sonunda ayrildi pek bişey olmadi

İyi o zaman fazla bir şey kaçırmamışım.

Ben gördüğümde ebru cama vurmak üzereydi ve reklama girdi işte. Sonrası malum Gaye, Abdülhey falan. Öncesinde de tahmin ediyorum, radionun frekansları bozulmuştur falan.
  • Polat, Ebru'yu tutup Abdülhey'e götürdüğünde aynı şekil Elif'i tutup Memati'nin mumya halini göstermeye götürmüştü.
  • memati patron koltuğunda görünce bi şaşırdım ya..bi acayip olmuş
  • Memati kudurdu resmen.
  • Amaann sıktı be
  • 
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.