Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi mi Ezel mi ? ? ? ? ? ? ? ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
9.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Devletçilik Milliyetçilik bakımından gayet güzel işlenmiş Kurtlar Vadisi.
    Öte yandan yeni çekim yöntemleri ile ve "Monte Kristo Kontu" hikayesinin değiştirilmiş ve geliştirilmiş hali ile Ezel.
    Ezel'de bolca akıl oyunları vardır, güzel manidar ders almalık sözler cümleler içermektedir.
    Mesela daha önce izlemiş olanlar "https://www.youtube.com/watch?v=NTGIx0A9c3U" bu sahneyi bilirler, burada izleyiciye verilen mesaj gayet manidar :) daha nice bu tür sahneler var....
    KV'de bence en güzel bölümler aslan amca'nın ölümüne kadar olanlar. Kütüphaneci kılığında derin devlet adamı :)
    Gizli haberleşme yöntemleri, kitaplar, bilmeceler vs.vs.

İkisini de izle, ben yılda 2-3 defa izlerim her iki diziyide baştan sona

• İlk Kurtlar Vadisi ülkede ki en iyi dizidir kimse aksini iddia etmesin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki Kurtlar Vadisi ( Pusu değil tabii )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ezel ile kuzey guney arasında kalmıştım ama ezele başladım iyiki başlamısım bölüm 13 heyecan 100
  • 1-97 Kurtlar vadisini izle unutmassin ezelde gizel dizidir ama cinsel icerikli sahnelerde vardir unutma 1.97 mafyayi anlatir hatta polati alpacino ya benzetmislikleri vardir simdiki bolumler yani pusu eski tadi kalmamis polat tam bir odun gibi olmustur eski mafyadan eser kalmaz tamamen siyasete bulasmis hatta son bolumunde basbakan konusmasinda akp li oldugunu soyluyor ama ilk 1.97 yi izle tabi konu c9ktan bitmistur o ayri

• Ezel
  • Ezel
  • Ezel bir adım öndedir,ama ikisi de 8,5/10 dur.
  • Kurtlar Vadisi 1-97

• Tabii ki Kurtlar Vadisi be abi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisi de efsanedir
  • ilk kurtlar vadisiyle karşılaştırılabilecek bir dizi yok türkiyede. kvnin ilk serisini izlemeyen millet ezel filan demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevincent -- 30 Temmuz 2015; 14:06:26 >
  • Kurtlar Vadisi baslarda guzeldi ama gereksiz uzattilar sadece para kazanmak icin cekiyorlar artik reytingleri de eskisi kadar yuksek degil zaten. Ezel bastan sona efsanedir bir daha Turkiye'ye boyle bir dizi zor gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: calderon7

Kurtlar Vadisi 1-97

Tabiikide Kurtlar Vadisinin 1-97 bölümleri efsanedir ama ben İskender Büyük'lü bölümleride çok beğenmiştim.İskender Büyük'lü bölümlerde efsanedir benim için.İskender'den sonra dizi düşüşe geçti.
  • Ikisinin yeri farkli.ezel agir basiyo

• Kurtlar Vadisi

• Kurtlar Vadisi Efsanedir sokaklarda bir kişi bile olmazdi hey hidi gunler

• kurtlar vadisi varken kahveler agzina kadar doluymus ve cit cikmazmis kimseden

• Ezel den aldığım tadı breaking bad den bile alamadım

• Ezel gecer

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.