Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi - Irak Yorumları (İzlemeyenler dikkat etsin) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
6.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Film türk standartlarına göre görsel açıdan çok güzel.Ama konuda saçmalıklar var bariz ayrıca bana kısa geldi sanki.
  • Amerikalılara gelince Irakta yaptıkları göz önüne serildi nefret ediyorum alayından....

Memati Baş: Abi ne diyo

Polat Alemdar: Tanrının oğluyum diyo

Memati Baş:

ciddi orası çok hoştu zaten memati öyle diyince salonda alkış koptubide memati kürt işte diyo abdülheyde abi bende kürdm diyince salon koptu

• quote:

Orjinalden alıntı: gladeserdi

filmi seyredenlerdenim.
    izlenimlerim
    1 çok fazla aksiyon kimse beklemesin.yabancı filmcilerin filmlerini tutamaz
    2-film içeriği çok güzel.güncel olaylara korkusuzca değinilmiş.filmde abd.türkiye ve ırak politiklaları cesurca sergilenmiş.
    3-bizler diziye adapte olduğumuz için aynı kaliteyi sinemaya uyarlayamamışlar
    4-amerikalı oyuncu (subay rolunde olan bence oyunculuğu ile filmde neredeyse dalga geçmiş.öylesine profesyonel bir oyun sergilemişki rolunde ble neredeyse türk oyuncularla dalga geçer gibi.iyi izleyici olanlar bununda farkına varmışlardır.bu konuda görüşlerinizi beklerim.
    kanımca diziler ile gönlümüze taht kurmasaydı kurtlar vadisi bu kadar kapalı gişe oynayamazdı.
    herşye reklam sonucu büğütüldü.

1-daha ne kadar aksiyon olacak omuş olacağı kadar
    2-katılıyorum
    3-tamam diziye adapye olabiliriz ama şu bi gerçek ki film dizide daha iyi olmuş
    4-(billy zane) zaten dünyaca ünlü bir aktör

• speed-step eleştirilerinde haklı.
    çakır öldükten sonra dizinin tadının azaltığıda da doğru.

ama bir filmde o kadar abartı olacak. dün mr&mrs smith'i izledim. filmin sonunda salon gibi bir yerde keklik gibi ortada duran çiftimiz 4 taraftan gelen onlarca özel donanımlı ağır silahlı adamları takur tukur öldürüyordu. içimden polat az yapmış dedim.

ghassan massouddan daha iyi bir performans beklerdim. cennetin krallığında daha iyi oynamıştı.
    ama her şeye rağmen film hiç sıkmadan kendini izletebiliyor. sürükleyici olmuş.
    abd'nin vietnam filmlerinden daha güzel olmuş ya o bana yeter.

• ARKADASLAR EN SONUNDA POLAT ALEMDARLA
    GENERAL DÖVÜŞÜODU YA
    ORDA POLAT ,GENERALE HANÇERİ SAPLADI
    GENERAL '''AUUUĞÇÇ''' DİYE Bİ SES ÇIKARDI WALLA ORDA BAYA Bİ
    GÜLDÜK
  • FİLM GORAYI GEÇMEK ÜZERE

BAKINIZhttp://www.beyazperde.com/box.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi máwci -- 22 Şubat 2006 19:08:18 >
  • Sanal dünyanın sanal kahramanları... Ama kimseyi gerçek hayatta olup bitenler ilgilendirmiyor...
    Gerçekte Amerika Pısırık Devletleri'ne bağlı bir politika izleyen, ekonomisi ,dış siyaseti bu yörüngede dönen bir zihniyetin,
    on kaplan gücündeki ramboların, kafaya sanal çuvallar geçirmesi, tanrının oğlunu falan oynaması ne kadar gerçekçi ve inandırıcı?
    Bunu Genelkurmay da anlamış olmalı ki, hiçbir üstkademeki paşalar filmi izlemeye değer bulmamış...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.