Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi - Irak Yorumları (İzlemeyenler dikkat etsin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
6.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forum kirliliğine engel olmak için lütfen her gelen kurtlar vadisi ırak topici açmasın görüşlerimizi eleştirilerimizi burada paylaşalım ben filmi izlemedim izleyenler acaba filmi nasıl buldular?

Filmi izlemeyenler konuyu okurken dikkat etsin spoiler içerebilir, zevkiniz kaçabilir.

Bir de lütfen küçük harfler kullanınız yazılarınızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi máwci -- 4 Şubat 2006 2:26:24 >

• bencde
    bide sadece fikirlerini sölesinler yaa
    bende islemedim şimdi bide en güsel yerlerni burdan öğrenmeyelim
  • evet filmi baştan sona anlatmayalım izlemeyenler de çoğunlukta
  • The New York Times''ın Kurtlar Vadisi Irak yorumu:
    'ABD aleyhtarlığı filmle perçinlendi'

DIŞ HABERLER SERVİSİ

Bugün vizyona girecek olan "Kurtlar Vadisi Irak" filmine ilk tepki ABD basınından geldi. The New York Times gazetesi, filmin Amerikan aleyhtarlığını perçinlediğini iddia etti. Gazetenin dünkü sayısında çıkan haber - yorumda, filmin, aylarca en çok satılan kitap olan ve ABD ile Türkiye arasındaki bir savaşı konu alan "Metal Fırtına" adlı romanın akabinde çekildiğine vurgu yapıldı.

Haberde, Türklerin en eski NATO müttefiklerinden olan ABD'lilere karşı hissettikleri olumsuz duyguları körüklediği ileri sürülen film, "ABD'yi kötüleyen yeni popüler kültürün son örneği" olarak tanımlandı. Haberde, bugüne kadar yapılmış en pahalı Türk filmi olarak tanımlanan "Kurtlar Vadisi Irak" filminde, Amerikan askerlerinin bir düğünü basarak pek çok masum insanı öldürdükleri, sağ kalanları ise Ebu Gıreyb Hapishanesi'ne gönderdikleri belirtildi. Haberde, Türklerin Süleymaniye'deki çuval geçirme olayından dolayı Amerikan askerlerine özel bir garez bağladıkları iddia edildi.

• Filmi genel anlamda başarısız buldum senaryo zayıf, kopukluklar var , ümmetçilik kokuyor . Özellikle k.ırak ı bilmeyenler kürtleri kardeş bilebilir bu filmi izlerlerse gerçekle pek bir bağ yok kurmaca saçmalık diyebiliriz ama özellikle billy zane i başarılı buldum iyi bir performansı vardı necati şaşmaz her zaman olduğu gibi vasat bir oyunculuk sergiledi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Atkirah

Filmi genel anlamda başarısız buldum senaryo zayıf, kopukluklar var , ümmetçilik kokuyor . Özellikle k.ırak ı bilmeyenler kürtleri kardeş bilebilir bu filmi izlerlerse gerçekle pek bir bağ yok kurmaca saçmalık diyebiliriz ama özellikle billy zane i başarılı buldum iyi bir performansı vardı necati şaşmaz her zaman olduğu gibi vasat bir oyunculuk sergiledi

polat alemdar ' a laf yok!!!

• polat alemdarın dokunulmazlığı varda ben mi bilmiyorum laf yokmuş
  • quote:

polat alemdarın dokunulmazlığı varda ben mi bilmiyorum laf yokmuş

türkiyede o kadar sacma sapan kişilerin var ki dokunulmazlığı
    bence bu hiç tartışılmasın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: first angela

quote:

polat alemdarın dokunulmazlığı varda ben mi bilmiyorum laf yokmuş

türkiyede o kadar sacma sapan kişilerin var ki dokunulmazlığı
    bence bu hiç tartışılmasın...

ewt mesela bi özcan deniz bi mahsun kırmızıgül bi petek dinçöz bunlar müthiş hele seda sayan hepsini vizyondaki müthiş filmlerde görebiliriz...

• haberlerin senaryolaştırılmış hali gibi bir senaryoya sahip.. Film fena değil; sinemada izlenebilir... Konuyu çok fazla dağıtmamışlar... P.Alemdar`ın tek başına başrol oyuncusu olmadığını belirtip merak edenlerin izlemesi önerilir.. Senaryoya da kendimizi çok fazla kaptırmamak gerektiğini belirterek 8/10 veriyorum
  • arkadaşlar billy zane oyuncu necati şaşmaz zorlama bir oyuncu yani dizinin yapımcısı tarafından bizlere sunulmuştur... polat alemdar ı kendi kahramanı olarak nitelendiren bir insan tabiki necati şaşazdan öte oyuncu yok diyecek he necati şaşmaz ilk bölümlerdeki aşırı sırıtmasına rağmen kendini biraz olsun geliştirdi şimdi bu da ilk film deneyimi kalkıpta mükemmeldi kusursuzdu diyecek kimse çıkmayaccak sanırım...
  • Kurtlar Vadisi iyi de...

keşke Necati Şaşmaz olmasaydı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vese

Kurtlar Vadisi iyi de...

keşke Necati Şaşmaz olmasaydı...

o niye?
  • quote:

Orjinalden alıntı: |GhOpEm|

The New York Times''ın Kurtlar Vadisi Irak yorumu:
    'ABD aleyhtarlığı filmle perçinlendi'

DIŞ HABERLER SERVİSİ

Bugün vizyona girecek olan "Kurtlar Vadisi Irak" filmine ilk tepki ABD basınından geldi. The New York Times gazetesi, filmin Amerikan aleyhtarlığını perçinlediğini iddia etti. Gazetenin dünkü sayısında çıkan haber - yorumda, filmin, aylarca en çok satılan kitap olan ve ABD ile Türkiye arasındaki bir savaşı konu alan "Metal Fırtına" adlı romanın akabinde çekildiğine vurgu yapıldı.

Haberde, Türklerin en eski NATO müttefiklerinden olan ABD'lilere karşı hissettikleri olumsuz duyguları körüklediği ileri sürülen film, "ABD'yi kötüleyen yeni popüler kültürün son örneği" olarak tanımlandı. Haberde, bugüne kadar yapılmış en pahalı Türk filmi olarak tanımlanan "Kurtlar Vadisi Irak" filminde, Amerikan askerlerinin bir düğünü basarak pek çok masum insanı öldürdükleri, sağ kalanları ise Ebu Gıreyb Hapishanesi'ne gönderdikleri belirtildi. Haberde, Türklerin Süleymaniye'deki çuval geçirme olayından dolayı Amerikan askerlerine özel bir garez bağladıkları iddia edildi.

biz ararata çok konuştuk aama yönetmeni bir tahta oturtmadıkları kalmıştı Amerikalıların.

Neyse Wan-dam in bir filmi vardı hani dünyanın her yerinden bütün iyi dövüşçüleri topluyorlardı da dağın bir köşesinde ölüm maçı yapıyorlardı hatırlarsanız..birde Türk koymuşlar ki evlere şenlik barbar tipli acımasız tipsiz birşey.Bunlar tabi yenilip yutuluyor da neyse..

yaa birde bütün gazetelerde okuyorum, köşe yazılarını yada kurtlar vadisi ile ilgili yazıları, galayı filmden çok adamlar illede başlıklarla vurgulamışlar yok kurtlar alkolsüz takılır, alkolsüz tavuzsuz gala....
    yahu ne kadar polemik çıkartan bir milletiz sanki alkol çok iyi bir haltmış gibi çocuklarımıza, kardeşlerimize sakındıracağımız yere çarşaf çarşaf büyük puntolarla alkolsüz gala diye yazmışlar birde örnek olacağız özendirmeyeceğiz içkiyi , sigarayı ama adamlar yazıyor gelde bunları okuyan gençlerin haline..

• en sonunda abd aleyhtarı bir film.. hemde türkler tarafından bu bile yeterli
  • niye necati şaşmaz olmasaydı????
  • quote:

Orjinalden alıntı: holywars

en sonunda abd aleyhtarı bir film.. hemde türkler tarafından bu bile yeterli

ne denir doğru söze
    ayrıca necati şaşmazın kendini geliştirdiği düşüncesindeyim adam 0 dan yine bu hale gelebildi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbozzy

quote:

Orjinalden alıntı: holywars

en sonunda abd aleyhtarı bir film.. hemde türkler tarafından bu bile yeterli

ne denir doğru söze
    ayrıca necati şaşmazın kendini geliştirdiği düşüncesindeyim adam 0 dan yine bu hale gelebildi...

Necati şaşmaz tam bir karizma bence adamın gala da giydiği takım ve pardesü beni bitirdi zaten..

• Abi Necati çok acemi fakat severim ben yani en azından efendi biraz da geliştirdi oyunculuğunu ...Özellikle .....

Buraya nie geldin

Ticarete

Ne Ticareti

İnsan ticareti buralarda ucuzmuş

Bunun taklidini yapıyorum millet kopuyo yaa Orda Çok güzel hoşuma gitti.
  • valla alanya da herkes çok meraklıymış bi hafta önceden bilet kalmamış daha gidemedik gidemiyecezz de
    ne meraklı halkımız varrmışşş??????????
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.