Şimdi Ara

KURTLAR VADİSİ - ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
10.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtubeda ilk 97 bölümde neden saçma sapan müzikler var
    Bi sahne izliyorum 3-4 müzik üst üste

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pisikletçi kullanıcısına yanıt
    İlk 20 bölümde öyle sonra düzeliyor. Nedeni Sinegraf'taki telif sıkıntısı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +kitapçı degilmiş. aslan akbey bilinen ismi, şahıs abbas ustaoglu kamu guvenligi teşkilatı diye bir birimin başıymış.
    -istihbaratçı mı müdürüm?
    +ağababası...

• madem güneş tepeden doğdu gölge ayağımızın altıdır

KURTLAR VADİSİ - ANA KONU

• Şu dizinin en çok 22.bölümünü seviyorum. Polat Memati Seyfo Dayı tombalacının adamlarını infaz edip paralarına çöküyor kumarhanede ölenlerin ailelerine paraları gönderiyor , evlerinin önüne de infaz ettikleri adamları asıyor. En önemlisi de ilk 21 de çalan tulum davul müziği bu 22.bölümde neredeyse her sahnede çalıyor harika müzik mükemmel bölüm.

Ondan sonra da Polat'ın 6 babayı temizlediği 45.bölümü seviyorum ama 22 bambaşka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 3 Ağustos 2020; 22:40:14 >
  • En son yayımlandığı yıl izlemiştim ilk 97 bölümü. Geçtiğimiz aylarda yine başladım ve ilk 97 bölüm her anlamıyla harika bir dizi. Türkiye de halen daha böyle kaliteli bir dizi gelmedi. Ezel vs izledim. En iyisi ilk 97 kurtlar vadisi.

• Süleyman Çakır Fermanı Öldürüyor (Kurtlar Vadisi 29.Bölüm )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Kahvaltı ederken bi bölüm izleyeyim dedim, 7. bölüme geldim. Her sene bir kez izliyordum, salgın dönemi olunca ikinciye başladım bu sene. Gene Ulubey ölene kadar izleyecem gibi :D

• Arkadaşlar bende pusu da 196.bölümdeyim ama dizi çok değişti birdenbire
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Bütün bölümler var ben 397 bölümüde 3 ay önce indirdim youtube dan
  • Arkadaşlar 20 senelik dizi zaten. Direkt spoilersız soruyorum.

Şimdi ilk bölümlerde aslan akbey'e bir mesaj geliyordu. Mesajda "kurtlar vadisi operasyonu başlasın." Diyordu. Madem bu operasyonu polat ve aslan beyden başkası bilmiyor bu mesajı atan kim? Diyebilirsiniz ki bilinmeyen şey polat'ın kimliği. Ancak birkaç bölüm sonra kitap arasında aslan akbey'e bir mesaj daha geliyordu. Adamını çakır'ın yanına yerleştir gibisinden. Çakır'ın yanına yerleşen de polat'tan başkası değil. Yani mesajı gönderenler polatı ve operasyonu biliyor. Ve bu kişi veya kişiler arasında doğu eşrefoğlu da olamaz. Çünkü defalarca gördük ki polat'tan haberi yok. Hatta pala bir yerde polat'a "sen aslan akbey'e fazla inanmışsın" gibisinden bir şeyler söylüyor.

Kimdir bu adamlar? Aslan akbey hain midir? Değilse kim için neden çalışmaktadır? Var mı bunlaron açıklaması?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzgun091 -- 4 Aralık 2020; 0:36:32 >

• şu ilk 97 bölümü bir video platformu alsa da daha düzgün görüntü kalitesiyle izlesek

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzgun091

Arkadaşlar 20 senelik dizi zaten. Direkt spoilersız soruyorum.

Şimdi ilk bölümlerde aslan akbey'e bir mesaj geliyordu. Mesajda "kurtlar vadisi operasyonu başlasın." Diyordu. Madem bu operasyonu polat ve aslan beyden başkası bilmiyor bu mesajı atan kim? Diyebilirsiniz ki bilinmeyen şey polat'ın kimliği. Ancak birkaç bölüm sonra kitap arasında aslan akbey'e bir mesaj daha geliyordu. Adamını çakır'ın yanına yerleştir gibisinden. Çakır'ın yanına yerleşen de polat'tan başkası değil. Yani mesajı gönderenler polatı ve operasyonu biliyor. Ve bu kişi veya kişiler arasında doğu eşrefoğlu da olamaz. Çünkü defalarca gördük ki polat'tan haberi yok. Hatta pala bir yerde polat'a "sen aslan akbey'e fazla inanmışsın" gibisinden bir şeyler söylüyor.

Kimdir bu adamlar? Aslan akbey hain midir? Değilse kim için neden çalışmaktadır? Var mı bunlaron açıklaması?

Ufuk bey vardı. Mafyaya adam sızdırğını biliyorum diyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Ufuk bey vardı. Mafyaya adam sızdırğını biliyorum diyordu.

Alıntıları Göster

Aslan akbey ufuk bey’den emir aldığını bilmiyor (alıyor mu almıyor mu biz de bilmiyoruz.) ancak ufuk bey aslan akbey’e emir verenleri biliyor olabilir. Ufuk bey hain gibi gözüktüğüne göre aslan akbey de hain olabilir. Daha doğrusu hainlerin maşası olabilir. Pala gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzgun091 -- 26 Aralık 2020; 15:53:20 >
  • Kuzgun091 kullanıcısına yanıt

Tapınakçılar ne demişti.' Seni biz seçtik. Polat niye seçtiniz dediğinde babana kurdurduğumuzu sana yıktirmak için demişlerdi. Bence kesinlikle tapınakçıların emriyle efeyi kaçırdı ve zamanı gelince konseyi yok etmek için

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.