Şimdi Ara

KURTLAR VADİSİ - ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
10.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kurtlar vadisi pusudan zevk alinmamasinin tek sebebi polat alemdar rolunun marjinallesmesinden baska birsey degil. sanki tek adam tek orduymus gibi seyirciye servis edilmesi. roldeki tuhaf bakis hareket ve aksiyonlar da cabasi. pusu keske hic olmasaydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be cidden kaliteliydi, çakırın tecavüzcüyü öldürmesi, aslan amcanın replikleri, karahanlının statüsü cidden zevkliydi

• 10 numaraydı yahu...behzat ç,ezel falan hepsini 10 a katlar bu dizi..

keşke kv-terör devam etseydi...veya pusu iskenderden sonra bu şekilde bozmasaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

10 numaraydı yahu...behzat ç,ezel falan hepsini 10 a katlar bu dizi..

keşke kv-terör devam etseydi...veya pusu iskenderden sonra bu şekilde bozmasaydı

+2003 herkes tutturmuş ezel diye ama ezelden 2003 defa güzel tamam ezelde güzel dizi ama kurtlar vadisiyle yarışamaz bu arada bugün kurtlar vadisinin 96 bölümünü izledim memati necmettini fena dövüyo polatla abdülheyin karizması tavan yapmış bide lisa(sharone stone)manyak kadınmış resim çekerken yüzündeki acıyıyı göremiyorum diye adamın kolunu yardı
  • siz hala 1 e başlamadınızmı ben bugün 97 bölümü izledim.
    Erhan-abi bu sonmu diyosun
    Polat-Sonunu düşünen kahraman olamaz
  • Bende 90. bölümdeyim
  • Beyler youtubedan kanalları kapatıyorlar 40 bölüm hd var ama kalan 57 bölüm yok ne yapacağım bir el atın yahu.
  • dün 29. bölümü izledim çakır hapishanede duruşmaya çıkmadan önce polat la memati savcı ile serdar ı öldürmek isterken konsey öldürtdü
  • Tekrar İzlemek İsteyenler MovieMax Türk ten izleyebilirler. MovieMaxTürk Digitürk 17.Kanalda Bugün 3.Bölüm Yayınlanacak. Hafta İçi Her Gün Saat ; 23.00 da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YellowAnqel

Tekrar İzlemek İsteyenler MovieMax Türk ten izleyebilirler. MovieMaxTürk Digitürk 17.Kanalda Bugün 3.Bölüm Yayınlanacak. Hafta İçi Her Gün Saat ; 23.00 da.

internet de tüm bölümler war cok şükür ordan istedğm zaman izleyebliom
  • 2 ay önce tekrar izledim sanırım yakında yine başlicam .
  • Trt Avazda yayınlanıyodu izliyodum 4-5 sene önce. Çakır öldükten sonra moralim bozuldu bırakmıştım. 1 den itibaren başlıcam tekrar.

• reserved alalım .
  • izleyen yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyavuz35

izleyen yok mu

Ben izliyordum ara ara 2 hafta once bitirdim.

Dizinin ilk 55 bolumle son 42 bolum arasinda ucurum var bence. Osman sinav gittikten sonra dizinin kalitesi dusmus ama yinede diger dizileri 5 'e katlar. Nolursa olsun Kurtlar Vadisi'ni gecebilecek dizi yok.

• 45. bölümdeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: osmanyavuz35

izleyen yok mu

Ben izliyordum ara ara 2 hafta once bitirdim.

Dizinin ilk 55 bolumle son 42 bolum arasinda ucurum var bence. Osman sinav gittikten sonra dizinin kalitesi dusmus ama yinede diger dizileri 5 'e katlar. Nolursa olsun Kurtlar Vadisi'ni gecebilecek dizi yok.

eet Osman Sınav dan sonra dizi değişti iice ama yinede diğer dizilere 10 basar bence bende defalarca bitirdim ama fırsatım oldukça yine izliyorum.

• Efsaneydi be. Gelmedi bunun gibisi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 97 bölümü çok özlüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.