Şimdi Ara

Kurtarma dvd si ya da usb bellegi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Hp - Compaq >> Kurtarma dvd si ya da usb bellegi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    715 Mesaj
    Amerika dan alinma bur dm4 1165dx var bende. Harddiski bozuldugundan recovery dvd si bulmam gerekiyor ama bu urun Turkiye de satilmamis... Nasil temin edebilirim bunu? Hp ye mail attim, parasi neyse veririm diye... Ilgilenirler mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

bunun dışında hp türkiye destek biriminden bilgi alabilirsiniz. bir ihtimal onarım merkezinde orjinal recovery yüklemesi yapılabilir ücret karşılığı ancak cihazı onarım merkezine bizzat götürmeniz gerekecektir.
    |
    |

|| Lenovo Ideapad Yoga 13 ||| Dell Vostro 5470 ||
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj
    HP Amerika sadece Amerika ve Kanada' ya gonderim yapiyor. HP Turkiye ise bir saat butun bilgilerinizi alip urun yurtdisinda satildigi icin yardimci olamiyoruz diyor... HP sitelerinde hic borsey yok bu konuda... Diger sitelere bakin diyo ama bulamadim bisey... Bence cok sinir bozucu bi durum oldu... Neyse ki Windowsu sifir kurup driverlari yukledim de kullanabiliyorum aleti... Ama bir daha zor HP den boyle bir alisveris yapmam...

Bu arada garantiniz yoksa HP Amerika' ya mail bile atamiyorsunuz bunu da bilin...
    |
    |
  • Yarbay
    5342 Mesaj
    Garantiniz yoksa HP Türkiye'ye de mail atamıyorsunuz. Mail desteği sadece garanti kapsamında ki ürünler için geçerliymiş. Mail desteği teknik desteğide içeriyor sanırım.
    |
    |

|| Lenovo Ideapad Yoga 13 ||| Dell Vostro 5470 ||
  • Yarbay
    5871 Mesaj
    ne gerek var bas gitsin direk formatı hp nin sitesinden gerekli olanları kur :) temalarını ve wallpaperlerini falan istiyorsan benden çıkanları yollayabilirim :)
    |
    |
    Benim asil amacim Recovery partition i olusturmakti.. Zateb hp gonderseydi 83 tl istiyordu. O yuzden verecektim parayi da ama olmadi...

Her seferinde dvd den formatlamak sikici oluyor.. Neyse artik, boylelikle Hp den uzak kalmayi ogrendim artik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.