Şimdi Ara

Kursta hoşlandığım kızı kendime nasıl çekerim (Edit 3 Geldi)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
52
Cevap
1
Favori
3.422
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kursta hoşlandığım kızı kendime nasıl çekerim (Edit 3 Geldi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2663 Mesaj
    Nerde beyler haysiyetiniz şerefiniz,az insan olun.Sevgilisi olan kıza yazdığın yetmiyor gibi birde olacağını düşünüyorsun.Diyelim kızda haysiyetsiz çıktı,oldu.Sevgilisini bu duruma düşürmeye hakkın var mı ? Ayıp denen birşey buraya hiç uğramamış,yazık size gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

edit:Kanka yine yenilgi ve şıp sevdilik yapmışsın benım gibi. biz kaybetmeye mahkum insanlarız sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensuski -- 16 Ağustos 2018; 17:13:11 >
    |
    |

Winter Is Coming
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    Adam olun oğlum. sizene kızın sevgili varsa adam asılır asılmaz sizene. dogukan kanka salla bu ezikleri.
    |
    |

Winter Is Coming
  • Yüzbaşı
    994 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Sevmek başka aşık olmak başkadır , insan aşık olursa bu dediklerinin hiçbirini gözü görmez.
    |
    |

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Meriçlik ne alaka bay Geniş? Adam olmak bu kadar mı zor? ADAM olun, utanın biraz!

Senin sevgiline bunun gibiler sulansın da laf etmezsin olur mu?

Ezikmiş! Sevgilisi olan kıza yavşayan ben değilim bay Geniş!

Artık bu elemana kız arkadaşını emanet edersin rahat rahat.

Alıntıları Göster
    Kız arkadaşını emanet etmek nerde, sevgilisi olan bir kıza yazmak nerede? Önce bi bu ikisini ayırt et.
    Ben sevgilisi olduğunu kızdan duymadım, başkası söyledi bana bunu.
    Yani benim bu durumda hoşlandığımı belirtmem suç mu ? He yarın çıkar gelir, benim sevgilim var gerekirse aramıza mesafe koyalım.
    Paşa paşa koyarım bu kimseyi ilgilendirmez. Parmağında yüzüğü yoksa herkes açıktır, burada kurallar böyle iyi olan kazanır.

• Binbaşı
    1211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Utanmaza bak ya!

"Sevgilisi var" diyor "...ama benim için farketmez" diye ekliyor haysiyetsiz!

Utanmaz ırz düşmanı! Millet sevgilisiyle ne zaman gönül rahatlığıyla vedalaşacak? Rahat bırakın la başı bağlı kızları

Senin gibiler evli çocuklu olan kadına da sulanır! Sana güvenilmez!

Sana arkadaş diyebilen herkes karısını kızını kollasa iyi olur.

Forum kuralları senin şahsiyetine uygun cevap yazmama engel oluyor yoksa...
    Yoksa ne..?
    Fazla abartıyorsun haddine değil bir kere.
    Ben kimsenin evli çocuklu nikahlı karısına sulanmadım, sulanmam da.
    Yaşımız genç, aklımızda başımızda olduğuna göre, neyi nasıl yapabileceğimizin farkındayız merak etme.
    İsteyen istediğiyle birlikte olabilir, bundan size ne? Empati kurmaya çalışıyorum da, ben olsam en fazla uyarırdım sanırım.
    Baktım uyarmak yetmiyor, bende ona göre bir cephe alırım. Kimin işine gelirse.

• Yüzbaşı
    846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Janissary59

Yoksa ne..?
    Fazla abartıyorsun haddine değil bir kere.
    Ben kimsenin evli çocuklu nikahlı karısına sulanmadım, sulanmam da.
    Yaşımız genç, aklımızda başımızda olduğuna göre, neyi nasıl yapabileceğimizin farkındayız merak etme.
    İsteyen istediğiyle birlikte olabilir, bundan size ne? Empati kurmaya çalışıyorum da, ben olsam en fazla uyarırdım sanırım.
    Baktım uyarmak yetmiyor, bende ona göre bir cephe alırım. Kimin işine gelirse.

Alıntıları Göster
    O kızın erkek arkadaşının yerinde olsam seni sakat bırakırdım la!

Sen kendini ne zannediyorsun? "Benim için farketmez"miş!!!!

Bi de milletin evli çocuklu karısına sulan, bir bu kaldı zaten! Yaptığın şeyliği hafifletmek için daha kötü bir örnekle kendini savunmaya çalışıyorsun! Bu nasıl bir aymazlıktır!
    |
    |

• Yüzbaşı
    846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Janissary59

Kız arkadaşını emanet etmek nerde, sevgilisi olan bir kıza yazmak nerede? Önce bi bu ikisini ayırt et.
    Ben sevgilisi olduğunu kızdan duymadım, başkası söyledi bana bunu.
    Yani benim bu durumda hoşlandığımı belirtmem suç mu ? He yarın çıkar gelir, benim sevgilim var gerekirse aramıza mesafe koyalım.
    Paşa paşa koyarım bu kimseyi ilgilendirmez. Parmağında yüzüğü yoksa herkes açıktır, burada kurallar böyle iyi olan kazanır.

Alıntıları Göster
    Sendeki kurallar orman kanunlarına benzemiyor mu biraz?

Adam olanın kitabında şu yazar: "Duydum ki sevgilisi varmış. Benden geri çekilmek, hayırlısı demek düşer."

Bunun dışında düşünülen hiçbir şey adamlığa sığmaz!

Kendini haklı çıkarmak için çok kasma birader! Olmuyor.

Minareyi çalan kılıfına da uydurur derler. Seninki de böyle herhalde! Onu da yapamıyorsun zaten.
    |
    |

• Yüzbaşı
    994 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bilmediğin için boş yapıyorsun sadece hiçbirşey bilmediğin açık ve net. Senin dediğin bütün kavramlar değerler aşık olana kadardır o çizgiyi aştınmı karakter marakter kalmaz. Sen hala sevmekle karıştırıyorsun işi bilmişlik taşlıyorsun.
    |
    |
    Şimdi bu konuyu açan arkadaşım.. Gel bakalım şöyle.. Şimdi düşün ki 2 senedir bir sevgilin var ve aynen senin yaptığın gibi biri kız arkadaşına böyle davranıyor. Rahatsız olmayacak kadar geniş misin ? Bence değilsin. O zaman sen de yapmayacaksın! Veya olayı daha iyi anlaman için şöyle yapalım. Ailenden birini düşün. Evli. Yine birileri senin yaptığın gibi yapıyor. Hoşuna gider mi ? Elinde olsa bir kaşık suda boğmak istersin. O zaman sen de yapmayacaksın ! Saygılı olacaksın. Nice ilişkiler senin gibiler yüzünden bitiyor. Yuva bozanın da yuvası asla olmayacak. İnsan yaşattığını, yaşamadan da ölmeyecek. Aklında bulunsun.
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.