Şimdi Ara

Kurs için görüşmeye gideceğim tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Telefonda kursun içeriği eğitmen ve fiyat konusunda ön bilgi alamıyorum. sanırım tüm firmaların böyle ortak bir prensibi var. yüz yüze bir kaçından randevu aldım. iyi bir görüşme nasıl olmalı
    .net, sql, c# ..... java ya doğru gitmeyi düşünüyorum.
    hiç temel eğitimim yok. hedefim windows desktopta ve ileride android desktopta ve aynı uygulamaların webte de servisler yolu ile çalışabileceği uygulamalar yazabilmeyi öğrenmek

fiyatlar hakkında zerre bilgim yok. öyle adamlar 2 lira desede bir fikrim yok 10 lira deselerde.
    konu hakkında ön bilgi verebilir seniz sevinirim.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 21 Nisan 2017; 19:50:29 >

• Çok harika kurslar var mı bilmiyorum, ben hiç denk gelmedim. Genelde kurslar hiçbir şey bilmeyenlerin gene hiçbir şey bilmeden ayrıldığı ortamlar oluyor. Bir de kurslarda vakit kaybı çok fazla oluyor, 300 saat ders diyorlar onun toplasak 50 saati anca ders geri kalan 250 saat başkalarının kod yazmasını beklemeyle, boş muhabbetle geçiyor. Sosyal bir ortam olması kötü mü değil tabii ki ama fahiş fiyatlara kurs veriyorlar, değmez. Youtube'a Ahmet Yasin Ak yazın, o kanalın sahibi Adana Bilge Adam'da birkaç sene önce verdiği dersleri kayda almış oraya yüklemiş. Videoları bir inceleyin en baştan, bakın kurs ortamı nasıl o videoların yüzde kaçı konu anlatımıyla, kaçı muhabbetle geçiyor. Fiyatlar en azından 5 bin 6 bin lira, çok bilinmedik kurslarda nadiren 2 bin genelde 3-4 bin lira oluyor.
    Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum, şu ana kadar öğrendiğim hiçbir şeyi okuldan öğrenmedim her şeyi internetten öğrendim. Çok bilgili sayılmam ama en azından Türkiye ortalamasını yakalamışımdır diye düşünüyorum
    Tavsiyem her şeyi internetten kendinizin öğrenmesidir, sertifika almak için kurslara ihtiyacınız yok, kendiniz de sınavlara girip alabilirsiniz.

• internetten denedim ama yapamadım. yani temel derslerde olsa bir kurs ihtiyacım var gibi hissediyorum. bugün görüşmem var söylediklerinizi de dikkate alacağım. bir görüşüp sınıfta yapılan bir derse girmeyi en azından bir derslerine girip atmosferi alabilirmiyim diye soracağım.
  • mustafasadık kullanıcısına yanıt
    Eğer İstanbuldaysan, C programcıları derneği adlı bir kurs var orada temel programlama ve algoritma eğitimi alabilirsin. Fiyatlar makul. İstanbulda değilsen aynı eğitimi alabileceğin başka kurslara bak. Dil öğrenmek sonraki aşama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.