Şimdi Ara

Kuroshitsuji (Mutlaka İzleyin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İsim: Kuroshitsuji
    Tip: TV
    Tür: Aksiyon, Komedi, Shounen, Fantastik, Doğaüstü Güçler
    Yapımcı: A-1 Pictures, Aniplex, Mainichi Broadcasting, Yomiuri TV, Tatsunoko, ufotable
    Yayın Tarihi: 2.10.2008
    Tanıtım: Bir gün İngiltere'nin asil ailelerinden Phantomhive ailesi bir yangında tüm üyelerini kaybeder. Bu yangından sadece Phantomhive'ların tek oğulu Ciel Phantomhive kurtulur. Lakin, Ciel Phantomhive'un kurtulmasındaki gerçek; o gün kurtulmak için bir şeytanla anlaşma yapmasıdır. Anlaşma yaptığı Sebastian artık Ciel Phantomhive'un uşağıdır. Sebastian'da aynı şekilde anlaşma yaptığı şeytandır.

Artık Sebastian ile Ciel Phantomhive Londra'daki gizli davaları çözüceklerdir.

Karakterler:
    Sebastian Michaelis

Ciel Phantomhive'nin uşağı Sebastiandır. Eşsiz yetenekleri vardır. Kendisi Ciel Phantomhive'nin anlaşma yaptığı şeytandır. Kurşunların onu pek etkilediği söylenemez. Ölümsüz sayılabilir.

Ciel Phantomhive

Phantomhive ailesinin yangından kurtulan tek üyesidir. Phantomhive ailesinin başı olmakla beraber, gözünde özel bir güç vardır(tam bilmiyorum). Sebastian ile anlaşma yaptığından beri bir çok gizemli davayı çözmektedir.

Kişisel Görüşüm:
    Anime diğer animeler gibi komedi unsuru değil de, tam güldürebilen bir animedir. Aksiyon ve komedi unsurlarını çok iyi işlemektedir. Diğer animelerdeki gibi de doğaüstü güç olayını abartmaz ve izlenebilir hala getirmiştir. Fazlasıyla aksiyon ve komedi görmek istiyenler için birebir.

Tanıtımı aldığım sayfası
    Altarnatif link ve altyazı sayfası

Bu animeyi forumda arattım ve bulamadım e haliyle bulamayınca şaşırdım ve kendim eklemeye karar verdim... Benim görüşüm ise kesinlikle Death Note'dan sonra izlediğim en en güzel anime diyebilirim, kesinlikle süper mutlaka indirip izleyin, yukarıda sadece iki ana karekter tanıtılmış diğer karekterleride kesinlikle süper ve çok eğlenceliler, kısacası harika bir anime izlemek isteyen herkese tavsiyem... Kaynanağıma yani animemangatr.com'a bakarsanız indirmek için altarnatifler ve altyazısına ulaşabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 16 Mart 2010; 12:13:00 >

• Konusu ilginçmiş gerçekten.İzleyecek listeme ekledim.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

Konusu ilginçmiş gerçekten.İzleyecek listeme ekledim.Teşekkürler

Konusu ilginç olduğu için indirmiştim ben de ve söylediğim gibi çok beğendim, konunun işlenişi de harika insan bitirmeden başından kalkamıyor, karekterler o kadar iyi ki anlatamam, aksiyon ve komedi öğeleri çok güzel harmanlanmış, bölümler ilerledikçe daha da güzelleşiyor, kısacası izlemeniz lazım... İnanın çok beğeneceksiniz, ben şaşırdım nasıl bu kadar güzel bir anime duyulmamış diye... Rica ederim
  • İzleyen arkadaşların mangasını da takip etmelerini öneririm.
  • Tanıtım için sağol Mastenc
    Temmuzda 2. sezonu geliyor.

http://myanimelist.net/anime/6707/Kuroshitsuji_2
  • İndirdim, başlayacağım.

Şu resim çok hoşuma gitti:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zizoux

Tanıtım için sağol Mastenc
    Temmuzda 2. sezonu geliyor.

http://myanimelist.net/anime/6707/Kuroshitsuji_2

Süper haber, gerçekten çok sevindim devamının geleceğini bilmiyordum

Rica ederim

• indirme listemde duruyor epeydir. konuyu görmüşken bide mangasına bakayım dedim Trinity Raven çeviriyormuş daha doğrusu 2 bölüm çevrilmiş. çeviri ve edit konusunda çok iyiler ama acayip derecede yavaşlar kim bilir ne zaman çıkar 3.bölüm.
  • 16-17 bölümünü izledim. Hiç gülmedim, sizi de anlamıyorum her animede nasıl gülüyorsunuz o saçma tipler çıkıp bağırınca:D ama güzel anime ya sebasçan falan :)

İlk bölümdeki olayları pek anlamadım gerçi, duvardak tablodan ruhlar hareket ediyor falan Harry P. dakiler gibi ama ondan sonraki bölümlerde Sebastian hariç hiç böyle tuhaf şeyler yok ?

Bu arada şieru(Ciel) çok uyuz bir tip, artist artist konuşuyor daha yaşı kaç :D
  • listeye al

sıradakiler;
    One piece
    Bleach
    Deathnote
    Kuroshitsuji
  • indirmeye başlayaşı nerdeyse 2 ay oldu bir türlü bitiremedim indirme işini bu gidişle emekli olunca izlerim
  • ben koca gözlü karakterlerden nefret etmeye başladım . HERYERDELER! . kafam kadar göz çiziyosun neyime yarıyor ?
  • Arkadaki eleman Ichigo ya benziyo
  • Book of circus serinin devamı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.bölüme geçtim şuan için gerçekten güzel ilerliyor

Ben shoujo yaklaşımında bulunup saçma önyargım yüzünden izlememiştim ama Sebastian gerçekten iyi bi karakter kendine has tarzı var o kadar seri izledim en havalı kahyalardan sanırım (Evet daha ilk 2 bölümden)

Bu arada seride komedi unsurlarınada yer verilmiş,gerçekten güzellik katmış

Kızların neden Sebasçın diye sürekli söylendiğini anlamıyordum,ama karakter kendisini sevdiriyor umarım seri tam tempo ilerler

Direkt bitirmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 16 Haziran 2017; 3:20:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

3.bölüme geçtim şuan için gerçekten güzel ilerliyor

Ben shoujo yaklaşımında bulunup saçma önyargım yüzünden izlememiştim ama Sebastian gerçekten iyi bi karakter kendine has tarzı var o kadar seri izledim en havalı kahyalardan sanırım (Evet daha ilk 2 bölümden)

Bu arada seride komedi unsurlarınada yer verilmiş,gerçekten güzellik katmış

Kızların neden Sebasçın diye sürekli söylendiğini anlamıyordum,ama karakter kendisini sevdiriyor umarım seri tam tempo ilerler

Direkt bitirmek istiyorum

Oh be benden başka izleyen varmış

Sezon 1 aylar önce bitirdim

Sezon 2ye de başlayayım 2 bölüm izlemiştim sınavlar derken unuttum

Bana da bi kız arkadaş önermişti dikkate almadım klasik kız animesi diye ama cidden çok güzel anime

Son 5 bölümde çok şaşıracaksın hocam

• Dediğin gibi olsun dostum şaşırayım

Merak ettim şimdi ilerleyemeden rahat edemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 17 Haziran 2017; 0:10:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Dediğin gibi olsun dostum şaşırayım

Merak ettim şimdi ilerleyemeden rahat edemem

Hocam başından etkilendiyseniz ileride daha çok etkilenirsiniz,ileride daha da ciddileşiyor anime

• Ilk sezonu bitirdim malum araya çok seri sıkıştırdığımdan 1 hafta falan gecikti

Seriye başlarken kesinlikle önyargı ile başlamayın çünkü son 4-5 bölüm gerçekten efsaneydi

Zaten shoujo sanıyordum yıllarca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 20 Haziran 2017; 14:13:19 >
  • Book of Atlantici bulabilen var mi bu arada?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.