Şimdi Ara

KÜRK MANTOLU MADONNA TADINDA BAŞKA BİR KİTAP DAHA VAR MI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
6.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kitabı birkaç gün önce bitirdim ve hala etkisindeyim desem yalan olmaz.Hani okumaya niyeti olanlar çok büyük beklenti içinde olmasın.Ben birazda kahramanı kendime yakın bulduğum için bu kadar hayran kaldım başkası bu kadar çok beğenmeyebilir orasını bilemem.Fakat gerçekten yazılmış en iyi türk romanlar arasına girecek bir eser.

Bu kitap kadar kaliteli yazılmış başka bir aşk romanı biliyor musunuz bana önerebileceğiniz ?Şimdiden çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: theblackside

Arkadaşlar kitabı birkaç gün önce bitirdim ve hala etkisindeyim desem yalan olmaz.Hani okumaya niyeti olanlar çok büyük beklenti içinde olmasın.Ben birazda kahramanı kendime yakın bulduğum için bu kadar hayran kaldım başkası bu kadar çok beğenmeyebilir orasını bilemem.Fakat gerçekten yazılmış en iyi türk romanlar arasına girecek bir eser.

Bu kitap kadar kaliteli yazılmış başka bir aşk romanı biliyor musunuz bana önerebileceğiniz ?Şimdiden çok teşekkürler.

Yahu birde benim okumam okumam gerekiyor bu kitabı. Kerameti nedir bi bilelim. Herkes çok met ediyor!

Aslında önersem mi bilemedim ama yinede yazayım "İki Cami Arasında Aşk" bu kitabı yeni bitirdim. Beni çok sardığını söyleyemeyeceğim fakat sıkılmadan okudum. Kitap, Mimar Sinan'ın padişah kızına olan karşılıksız aşkını anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mo0rfin -- 11 Şubat 2013; 8:57:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theblackside

Arkadaşlar kitabı birkaç gün önce bitirdim ve hala etkisindeyim desem yalan olmaz.Hani okumaya niyeti olanlar çok büyük beklenti içinde olmasın.Ben birazda kahramanı kendime yakın bulduğum için bu kadar hayran kaldım başkası bu kadar çok beğenmeyebilir orasını bilemem.Fakat gerçekten yazılmış en iyi türk romanlar arasına girecek bir eser.

bende bu kitabı okuduktan sonra başucumda müzik kitabını okumustum

aynı guzel tadı almıstım... tavsiye ederim..kült kitaplardan biridir
  • Genç Wertherin Acıları. Bence daha iyidir. Gerçi Madonna anlattığı diğer duygu-düşünceler için o farkı dengeliyor.
  • Bir kadın düşmanı bence bu kitap gibi güzel.Tavsiye ederim şiddetle.İsteklerini karşılar
  • Teşekkür ederim arkadaşlar önerilerinizi dikkate alacağım.Başka önerisi olan varsa onlarada açığım.
  • Bir aşk hikayesi sayılmaz ama psikolojik olarak etkileyici bir başyapıt. Okumanı öneririm.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=58808
  • Yusuf atılgan - Aylak adam

Benziyor diyemem hatta ana kahramanları nerdeyse tamamen zıt ama bu da harika bir roman kesin oku derim
  • Yusuf Atilgan - Aylak Adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orhan Pamuk Masumiyet Müzesini kesinlikle tavsiye ederim. O kitabı bitirdikten sonra hüngür hüngür ağlamıştım, herhalde alışkın olacağımdan Kürk Mantolu Madonna'nın etkisinde pek kalmadım.
  • son 40 sayfasını okumadan bıraktım arkadaşa verdim ya ne kadar salağım keşke bitirseydim tekrar almak yerine her gün kitapçıya gidip bir sayfa bir sayfa okuyarak 40 günde bitimeyi düşünüyorum
  • Başkasıda yazmış ama Başucumda Müzik iyi bir kitaptı. Hala okumadıysanız okuyun derim.
    Başlarda sıkıcı gelmişti ama sonradan keyifle okumuştum.
  • Doğu'nun Limanları
  • ayrı bir konu açmayayım aylak adama başlayacağım başka tavsiye varsa alırım
  • Sabahattin Ali'nin İçimizdeki Şeytan ve Kuyucaklı Yusuf kitaplarını da öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatC.

ayrı bir konu açmayayım aylak adama başlayacağım başka tavsiye varsa alırım

Yukarıda da söylenmiş Orhan Pamuk - Masumiyet Müzesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettim aynı tadı aldığınız kitap oldu mu? Yeni bir kitaba başlamak istiyorum ve kürk mantolu madonna bende de güzel bir tat bıraktı

• RaptorFX kullanıcısına yanıt

Kuyucaklı Yusuf üzmez

• Tala Valkov T kullanıcısına yanıt

Yeni bitirdim, güzel kitaptı  

• Mehmed Niyazi - İki dünya arasında.

Kurgu ve duygu olarak KMM'a benzer.

Ama bu benzerlik sizi vazgeçirmesin, alın okuyun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.