Şimdi Ara

Ülke İnternetine Tepki, Kürk Kelekon ile Tavşan Masalı (Parodi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
4
Favori
4.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2 hafta önce ülkemiz internetine isyan ettiğim Kürk Kelekon videosunu forumda paylaşmıştım ve hayli ilgi görmüş, 300'e yakın öne çıkarma ile forumda 2. sıraya kadar yükselmişti.Konu linki: Kürk Kelekon DH
    Gerek forumdan gerek Youtube'dan gelen geri bildirimler devamının gelmesi yönünde oldu.

Aynı konseptte 2. bir tepki videosu çektim, kısa tuttum, sıkmamaya çalıştım.
    Eğer öne çıkarırsanız daha önceki konudan görüp devamını videoyu isteyen arkadaşlara da ulaşırım,

Umarım internet servis sağlayıcıları da bu videoları izler.
    İyi seyirler:

2. Videoyu hazırlama sebebim olan yorumlar:
    Ülke İnternetine Tepki, Kürk Kelekon ile Tavşan Masalı (Parodi)

İlk bölüm:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup548 -- 9 Haziran 2020; 17:31:3 >

• Ne oluyor forumdan birileri görünce, baska insanların çok da anladığı taktığı mevzular değil, youtube hesabım para kazanmaya açık değil, hadi para kazanmaya açık olsa buradan 1000 insan izlese ne olacak kazandıracağı 1 tl için mi burada reklam yapayım? Zaten youtube a 10 lira reklam versem 1000 izleniyor ugraşmaya gerek yok. İnternet servis sağlayıcılarına olan tepkimi oturup evde babaannemle mi konuşayım tam da yeri burası.
    Ek olarak inanılmaz bir zevk alıyorum buradaki iyi kötü her türlü eleştiri veya yorumdan.
    Açıkcası bunun reklam gibi görmen biraz kırıcı
  • Knk o günden beri senin videolar karşıma çıkıp duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cosmic Love kullanıcısına yanıt
    Benim bile karşıma çıkmıyorlar ama :D :D
  • ilk video daha efsaneydi buna 6/10 veriyorum

• Bu biraz ilk videonun mini versiyonu gibi oldu galiba :D

• İlk videoya göre biraz zorlama olmuş.
  • ozgur_298 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim eleştirileriniz için, etrafta eş dost her videoyu beğeniyor hangisi nasıl onu bile anlamıyorum.

• Güzel olmuş gene ama ilk videonun o performansı yoktu

Böyle devam 3. videoyu da bekliyoruz onda biraz daha göm şunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: RundeLL

Güzel olmuş gene ama ilk videonun o performansı yoktu

Böyle devam 3. videoyu da bekliyoruz onda biraz daha göm şunları.
    Yeterince öfkelendiğim zaman tekrar bir video yaparim belki ama hiç bir sey ilkinin yerini tutmuyor :) Baktım kötü oldu foruma açmam bile konusunu :)

• 38 yıldır İstanbul'da yaşıyorum, 1 yıl öncesine kadar malum firmanın ilk abonelerinden birisiydim. O kadar uzun zaman kullandım ki, fiberin f'si bize hiç bir zaman uğrayamadı. Ne zaman arasam alt yapı çalışmamız devam ediyor denilerek oyaladılar. Bunlardan kurtulduğum gün, benim 2.doğum günümdür!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 9 Haziran 2020; 18:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

38 yıldır İstanbul'da yaşıyorum, 1 yıl öncesine kadar malum firmanın ilk abonelerinden birisiydim. O kadar uzun zaman kullandım ki, fiberin f'si bize hiç bir zaman uğrayamadı. Ne zaman arasam alt yapı çalışmamız devam ediyor denilerek oyaladılar. Bunlardan kurtulduğum gün, benim 2.doğum günümdür!
    Şuan geleceğime karar verme aşamalarındayım, yurtdışında yaşama seçeneğim var, hep Türkiye de yaşamak istedim herşrye rağmen, sırf bu internet özürlülüğü yüzünden yurtdışına kayıyor aklım. Her şeye katlanıyorum da bu firmalar benim sinirimi bozuyor aşırı derecede.

• Haklı eleştiri ancak ilk video kötüydü o yüzden buna bakmadım bile.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim eleştiriniz için, umarım gelişip iyi olanlarını yaparım.

• öne çıkardım emeğe saygı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bize ne kardeş senin youtube videondan. Forum sitesi burası, reklam yapma yeri mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne kadar az mesaj gelmiş. İlk video çok iyiydi eline sağlık, 2. ye de hemen bakıyorum.
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Ne oluyor forumdan birileri görünce, baska insanların çok da anladığı taktığı mevzular değil, youtube hesabım para kazanmaya açık değil, hadi para kazanmaya açık olsa buradan 1000 insan izlese ne olacak kazandıracağı 1 tl için mi burada reklam yapayım? Zaten youtube a 10 lira reklam versem 1000 izleniyor ugraşmaya gerek yok. İnternet servis sağlayıcılarına olan tepkimi oturup evde babaannemle mi konuşayım tam da yeri burası.
    Ek olarak inanılmaz bir zevk alıyorum buradaki iyi kötü her türlü eleştiri veya yorumdan.
    Açıkcası bunun reklam gibi görmen biraz kırıcı

• @WhyNot? Umarım beğenirsiniz, teşekkür ederim :)

@Spitzig Teşekkür ederim

@Analizcizeuss Umarım bana da iyi hizmet gelir de bir gün ben de TT cu olurum, gerci bu fiyatlarla iyi hizmet gelse yine olmam ama. Insallah bir mucize olur ben ya da benim gibi düşünenler haksız çıkar da düzelir şu firmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup548 -- 10 Haziran 2020; 5:50:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.