Şimdi Ara

Kuran Kursuna USB li Projeksiyon Alınacak Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba maksimum bütçemiz 750 TL. 800X600 çözünürlüklü ve Usb den video oynatıyor olması tercih sebebi bir cihaz arıyoruz.

Aşağıdaki ürünü alıp sonra Usb type b connecktor takıp, usb bellek ile vidyo yürütebilirmiyiz ?

Dell 1210S Pro
    ÜRÜN BU

Cihazın arkasına bu usb connectörü bağlayıp usb bellek takarak video oynatabilir miyiz ?

• cihazın yazılımı usb den video formatlarını oynatmayı destekliyorsa ancak o zaman usb den video izleyebilirsiniz.özelliklerinde böyle bir secenek yok ise olmaz.cihaz olarakta daha üst modele gecmek isteyen arkadasların sattıgı temiz cihazlar olabiliyor.onlara bakarsanız satın almayı daha uyguna getirmis olabilirsiniz
  • normal olarak usb bulunmaması sanırım bizim usb takamayacağımız anlamına geliyor.
  • dogru bir tespit birde 800x600 çözünürlük günümüz şartlarında pekte yeterli degil.en azından hd çözünürlükte bir cihaz almayı dusunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAATURN -- 24 Temmuz 2013; 17:38:42 >
  • cevaplar için teşekkürler. Üstteki ürünü bu akşam sipariş verdik. fiyatı uygun olduğundan 800X600 çözünürlüğü tercih ettik. Birde alınan ürünün kuran kursuna fatura edilmesi gerekiyordu o yüzden 2. el ürün alma imkanımız yoktu. Usb kısmını aldığımızda deneyeceğiz usb slotu veri girişi olarak kullanılıyor mu cevaplarını burda yazarız. Tekrar teşekkür ederiz.
  • Cihaz'da media center özelligi yok, sadece, vga'dan görüntü alıp aktarıyor.

Dolayısıyla video oynatmayı unutun cihazın böyle bir işlevi yok.
  • Adamlar cihazı alalı nerdeyse bir sene olmuş.
  • hdmi girişli en ucuz cihazı alın, 80-100 tl lik hdmi girişli medya oynatıcı alın... bitsin gitsin...

Optoma S316

medya oynatıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi objektif adam -- 22 Mayıs 2014; 12:56:38 >

• musa_unsal2005 kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım o zmanki fiyatı 750 800 tl olan bi cihaz şimdi nasıl 980 tl olabiliyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Benim anlamadığım o zmanki fiyatı 750 800 tl olan bi cihaz şimdi nasıl 980 tl olabiliyo ?

Fiyatlar dolar uzerinden o zamanki dolarla simdiki dolar kuru farkli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yer gelmişken söyleleyim usb girişi sadece mouse için sanırım. Veri girişi veya oynatma sağlayamadık değişik formatlar denememize rağmen.
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    olabilir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.