Şimdi Ara

Kuran Kursu'nda Küçük Çocuğa Terlikle İşkence Görüntüleri, Büyük Tepki Topladı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
3.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bırakın bu işleri bir kişinin yaptığı herkese mal edilemez, devlet denen bir şey var müdahale etsin. Devlet görevini yerine getirmediği halde orda duruyorsa o da halkın suçudur.
  • Kuran kursları ve imamhatipler kapatılmalı.Şiddet ve tecavüz yuvası resmen..
  • Bu millet cahil diyoruz.. tüüü millete laf ediyorsun deniyor.

Bu millet kendi çocuğunu bile eğitemeyip cahil cühelaya yobaza teslim ediyorsa..

Müstehaktır.

Yalnız o sabiye çok acıdım bilinçsiz ana babaya sahip.
  • her vurdugunda içim gitti be
  • Ben olsam hemen 250 bin tl tazminat davası saglam avukatlar var belli oran ister avukat ver gitsin evini toprani maaşına el koysun hic acimam

Heee müslüman !!!

Umrumda değil cocugunun rizkina kadar alitim o parayi hic umrumda olmaz bunlara yüz verilirse ülkede herkez Keleş le gezmesi lazim
  • eziyet etmenin kötü birşey olduğunu eziyet edilerek anlayabilecek kişi

ağzını burnunu kırıp tedavi ettireceksin sonra tekrar ağzını burnunu kıracaksın

din düşmanlarıda fırsatı kaçırmamış, ağızlarına verilecek bir haber daha
  • Tecavuz, cinsel alete dokundurma filan olmamis, sadece dayak varsa yine iyi kurtulmuslar. Islamci egitim budur; Daha az ya da fazlasi degildir.

Burada imami filan suclamak da mantikli degil bence. Cocuklarini bu tur teror, tecavuz yuvalarina yollayan insanlar ebeveyn olma haklarini kaybetmeliler. Bu tur yerlere cocuklarini yollayanlar, cocuklarindan nefret ediyorlardir bence.
  • bu hoca derhal falakaya yatırılmalı, mahkemeye çıkarılmalı,hükümeti göreve davet ediyorum
    Not:görüntüleri izlemediğim halde haberi duyunca sinirlerim tavan yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Tecavuz, cinsel alete dokundurma filan olmamis, sadece dayak varsa yine iyi kurtulmuslar. Islamci egitim budur; Daha az ya da fazlasi degildir.

Burada imami filan suclamak da mantikli degil bence. Cocuklarini bu tur teror, tecavuz yuvalarina yollayan insanlar ebeveyn olma haklarini kaybetmeliler. Bu tur yerlere cocuklarini yollayanlar, cocuklarindan nefret ediyorlardir bence.

+1500
  • Bu adamın açık hedef olması gerekir. Devlet gereğini yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Çakısı yere düşen vatandaşı kameraya alan şahıs; "HAYATIMI ZOR KURTARDIM"

Otobüs fren yapınca rahatsız olan ablamız; "TECAVÜZE UĞRAMAKTAN SON ANDA KURTULDUM"

Terlikle çocuk döven amca; "İŞKENCE GÖRÜNTÜLERİ!"

Yahu burda kimse terlikle dövülmedi mi çocukken, 2000 sonrası nesil mi bütün forum cidden, bunu işkence mi sanıyorsunuz siz, keşke buna işkence diyen arkadaşı bir Işidli yakalasa görse milletin duygularını sömürerek para kazanmak neymiş.

Şimdi biri çıkıp "İŞKENCEYE DESTEK VERİYORSUN" diyecek muhtemelen, takıldığım nokta dışında alıntılıcak adam alıntılamasın lütfen, Kuran kurslarında dayak yemeyen var mıydı bu çocuk yiyince olay oldu şaşırıyorum, bu kadar her şeyi malzeme yapmaya, her şeyi siyasete vurmaya bu kadar mı açız, yiyin birbirinizi deyip gitmek istiyorum da memleket be.

Küçük çocuk ve bu olay o çocukta ileride travma stresi olarak kalıcı bir psikolojik soruna dönüsecek ,anlaşılan sen çok dayak yemişsin bu şekilde tam mantıklı düşünemiyorsun.

• Beels kullanıcısına yanıt
    Biz şımarık büyümedik, büyüklerimiz terlikle iki vurdu diye ağlayıp işkence diye propaganda yapmadık büyüğümüzdür haklıdır dedik dediği şeyi ders edindik, yeni şımarık nesil her şeyde ağlıyor her şeyi sorun ediyor, bu konu propaganda konusudur, muhalefetin ne kadar acizce her şeyi propaganda olarak kullanma çabasını gösterir, aksini iddia eden kednini kandırmasın, imam dövüyormuş bak sen... Algı yapıcam diye orda terlik dayağına bile işkence diye yutturmaya çalışıyorsunuz ya, 2000 nesli dayak görmemiş tabi siz ipadiniz kırılınca ağlarsınız burda çocuk ağladı içim gitti diye ağlıyosunuz yumuşak nesil yetişti çok, dayağı travma unsuru olarak anlatıyorlar, çakma psikoloklar sizi, fiziksel orta şiddetli bir acı nerde duyulmuş travma yarattığı, propagandaya bak, göbels görse diz çöker ders ister sizden be.
  • islamın zararları
  • quote:

Biz şımarık büyümedik, büyüklerimiz terlikle iki vurdu diye ağlayıp işkence diye propaganda yapmadık büyüğümüzdür haklıdır dedik dediği şeyi ders edindik, yeni şımarık nesil her şeyde ağlıyor her şeyi sorun ediyor, bu konu propaganda konusudur, muhalefetin ne kadar acizce her şeyi propaganda olarak kullanma çabasını gösterir, aksini iddia eden kednini kandırmasın, imam dövüyormuş bak sen... Algı yapıcam diye orda terlik dayağına bile işkence diye yutturmaya çalışıyorsunuz ya, 2000 nesli dayak görmemiş tabi siz ipadiniz kırılınca ağlarsınız burda çocuk ağladı içim gitti diye ağlıyosunuz yumuşak nesil yetişti çok, dayağı travma unsuru olarak anlatıyorlar, çakma psikoloklar sizi, fiziksel orta şiddetli bir acı nerde duyulmuş travma yarattığı, propagandaya bak, göbels görse diz çöker ders ister sizden be.

Anneden dayak yemek farklı bu videodaki farklı , çocuk yalvarıyor vurma diye , ulan bu hoca kimki benim evladıma vuracak onu yaşadiğına pişman ederim , dövülerek eğitimmi verilir hayvanmıyız biz ? insan konuşarak eğitilir sen nasıl eğitim aldın bilmiyorum ama , bu arada karşındakinin kim olduğunu bilmeden liseli muhabbeti yapma ne ipadi ? videoyu tekrar izle ve çocuğun olduğu zor durumu kavra.

• Beels kullanıcısına yanıt
    He kardeş bu İşkence, Işidin yaktıkları da işkence, ikisi aynı şey, siz propaganda görmemişsiniz, buncakcık şeylere takılıyrsunu, nerde Ensar vakfı? Yerinde, hadi git insanlık suçu orda, orda yap propagandanı, her dövülen çocuğa ağlıcaksanız işiniz iş, zirâ bir sürü kuran kursu var benim bildiğim böyle davranan, kimse garipsemiyor çünkü çocukların bazıları gerçekten delirtiyor insanı, siz gelmisşiniz yaramaz çocuk dövüldü diye algı yapıyorsunuz, görmeseniz bu yok mu sanıcaktınız? İlla bir şeylere üzülmeniz için videosunu mu izlemeniz lazım? Şuanda hemen şuan ufak bir kız çocuğu tecavüze uğruyor olabilir, çok oldu, bilmem 40 kişi eve kapattı falan, hep oluyor, ama onu görmüyorsunuz ona şuan üzülemezsiniz... Basitsiniz arkadaşlar, medya böyle şeylere İŞKENCE diye prim yapıyor önünüze serip duygularınızı sömürüyor, siz bunu göremiyorsunuz duygusallaşıp, neler dönüyor siz şuan buna üzülüyorsunuz UU ÇOCUK AĞLIYOR NE KADAR TUHAF BİR ŞEY!!

• quote:

Klasik bordo klavyeli, yalanı detaylandırayım da yalan olduğu belli olmasın, eminim 2000'lisin, ipadlerle büyüdün, dayağı "İşkence" ile bir tutan "çocuk" bildiğin pamuk kaplanarak büyütülmüş, şımarığın tekidir. 80'lerde falan doğan herkes iyi bilir ki eski öğretmenler elinde cetvelle sınıfta gezerlerdi, sen gelmişsin biz hiç görmedik falan, kendini orda ele veriyorsun, hoca elini kaldırsa babanı çağırtıp hocayı dövdürürsün, öğretmen saygınız sıfır, adam orda yamulan terlikle vuruyor çocuk ağlayınca duygusallaşıp burda ağlıyorsunuz oraya buraya, ağlayan çocuk görmeye dayanamayan adam yok askerdeymiş yok dondurucu soğuktaymış, ağlıyan çocuğu geç, yanında asker arkadaşın vurulsa demek intihar edersin sen, bu kadar yumuşak olup askerde şöyleydim byleydim kimse yemez.

Bu hocanın yaptıkları o çocukta travma oluşturmaz mı diyorsun!

HERKES MİLLET, YENİ TİP TROLLER ŞEKİLDE OLDUĞU GİBİDİR LÜTFEN ONLARA DİKKAT EDİNİZ.

Good bye

• quote:

Çakısı yere düşen vatandaşı kameraya alan şahıs; "HAYATIMI ZOR KURTARDIM"

Otobüs fren yapınca rahatsız olan ablamız; "TECAVÜZE UĞRAMAKTAN SON ANDA KURTULDUM"

Terlikle çocuk döven amca; "İŞKENCE GÖRÜNTÜLERİ!"

Yahu burda kimse terlikle dövülmedi mi çocukken, 2000 sonrası nesil mi bütün forum cidden, bunu işkence mi sanıyorsunuz siz, keşke buna işkence diyen arkadaşı bir Işidli yakalasa görse milletin duygularını sömürerek para kazanmak neymiş.

Şimdi biri çıkıp "İŞKENCEYE DESTEK VERİYORSUN" diyecek muhtemelen, takıldığım nokta dışında alıntılıcak adam alıntılamasın lütfen, Kuran kurslarında dayak yemeyen var mıydı bu çocuk yiyince olay oldu şaşırıyorum, bu kadar her şeyi malzeme yapmaya, her şeyi siyasete vurmaya bu kadar mı açız, yiyin birbirinizi deyip gitmek istiyorum da memleket be.

hiç bir şekilde vurmaya hakkı yok anladınmı ?

• Bu çocuk yaşadığı travmayi unutmayacak.
  • Böyle ruh hastalarını hoca diye oraya koyuyorlar. Hak ettiği cezayı alır umarım.
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    işkembeden öyle bir sallıyorsun ki, bende 9 tane ülkede bulundum ne olacak? sen bence rüyanda gitmişsin. En basitinden ABD'de başkasının çocuğunu dövmeyi bırak sevmek için bile dokunamazsınız, Hatta ve hatta siz kendi çocuğunuza bile böyle bir tavırda bulunamazsınız, eğer bulunursanız o çocuğu sizden alırlar ve başka birisine verirler. birdaha da geri alamazsınız.

He bir lavuk gelecek benim çocuğuma böyle vuracak hemi? Onu arabanın arkasına bağlar 3 gün gezdiririm. Sen gerçekten ruhsal dengeni bozmuşsun, beni pamukla büyüttüler kardeş, bende çocuğumu pamukla büyütüyorum. Zaten bu sebeple size normal gelen şeyler bize ters geliyor çünkü İNSAN olmanın hakları vardır. İNSAN'lık hakları sadece zengine olmaz, aynı görüntüyü bilmem kimin oğluna yapsalardı neler olabilirdi tahmin edebiliyorum, siz bile bu yorumu buraya yazamazdınız çünkü adam size bile şuanda dava açmıştı...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.