Şimdi Ara

Kural Dışı Konu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • deneriz de benim iftara kaçmam lazım hadi herkese hayırlı iftarlar
  • arkadaş bugün aldı 3250 gayet güzel kulak lık sesini benim 6233le karşılaştırdık ama fazla bir fark göremedim aynı gibi bu teller sesde w serilerinden kesinlikle geri kalmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLaT_1905

deneriz de benim iftara kaçmam lazım hadi herkese hayırlı iftarlar

cellat bende kabülüm gel hodri meydan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: şubat

arkadaş bugün aldı 3250 gayet güzel kulak lık sesini benim 6233le karşılaştırdık ama fazla bir fark göremedim aynı gibi bu teller sesde w serilerinden kesinlikle geri kalmaz

güzel bi karşılaştırma yapsan da millette de bi fikir oluşsa
    ben karşılaştırmamı yukarıda yaptım senden de bekliyorum
    kulaklık ve dış ses...!
    aynı müziklerde bi deneyebilirsen sevinirim..!

hem bu telefonlar zaten w serisinden iyi...!
    (aynı kulaklıkla denemedim ama benim denediğim kulaklıklarda farklı şekilde daha iyiydi 3250)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScORphY -- 10 Ekim 2006; 20:16:47 >
  • dış sesde 6233 daha iyi
  • yanlız birşeyi unutuyoruz, creative kulaklıklarla 3250 w serilerini ezip geçiyormuş, peki w serisi daha kalite kulaklık (westone um1 ile denemelerimden sonra) nasıl ses veriyor anlatmama gerek bile yok... 3250 ses çıkış kalitesi (dac devresi olarak) w serilerinden bir tutam daha kötü...
  • iftardan beri müzikmi dinliyorsunuzzzzz yav canlanı azzzzzz
  • quote:

hem bu telefonlar zaten w serisinden iyi...!
    (aynı kulaklıkla denemedim ama benim denediğim kulaklıklarda farklı şekilde daha iyiydi 3250)

GSM Arena 3250 yorumu:

I used my Koss Porta Pro. Nevertheless, sound remained lame. That made me remember the joy I experienced this summer listening to music with Sony Ericsson W800. Nokia 3250 scores worse. It does not play the way a high-class music phone should play
  • "hem bu telefonlar zaten w serisinden iyi...!" yerine "hem bu telefonlar ses konusunda w serisinden iyi...! diye söylemeniz gerekirdi. Çünkü Fotoğraf çekimlerinde W810 iki telefonu geçer.
  • ya bu 3250 nin fiyatı nie 670 civarında?n70 -n72 620 ytl iken?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.