Şimdi Ara

Kural dışı başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
16
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    117 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar yeni topladığım sistem oyun amaçlı topladım sadece online oyun oynuyorum ilkdefa böle pahalı bi sistem topladım ve neden daha önce yapmadım diye çok pişman oldum pc hale alışamadım çok hızlı sessiz özellikle kasaya bayıldım adamlar yapmış..

GSIKLL: 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL10 1,5V Dual Kit Ram

MSI: GTX760 Twin Frozr Gaming O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kartı

MSI: Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

GIGABYTE: SUMO Y 700W MidT ATX SİYAH KASA

İŞLEMCİ: Core i5 4670 Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci

CORSAIR: 128GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

güzel güle güle kullan.
    |
    |
    dukas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kötü olmuş desek parça iade edebilecek misin ?
    |
    |
    Amd Fx 8320 , Gigabyte 990XA UD3 , Sapphire R9 280 Dual X , Gskill 8 Gb (2X4Gb) RipjawsX 1600 MHz Cl9 , Seagate Barracuda 1 TB HDD , Sandisk 128GB Standart Sata 3.0 SSD Corsair Carbide 200R 550 W , Zalman CNPS12X , Aoc E2262Vw , Logitech G103 , Logitech G300s , Logitech X530 , Logitech Driving Force GT
  • Yarbay
    3467 Mesaj
    Bu fiyata daha iyisi alinabiliddi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Anakart: GIGABYTE 970A-UD3P // İşlemci: AMD FX X8 8320 3.5GHz // Ekran Kartı: Asus Nvidia Geforce GTX 1050 Ti Cerberus 4GB DDR5(DX12) // RAM: KINGSTON 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 XMP CPU Cooler:ZALMAN CNPS11X PERFORMA Kasa: CORSAIR 230T Graphite Series Pencereli, Kırmızı ışıklı, Siyah Kasa // PSU: CORSAIR VS550 550W (12v / 504W) // SSD: KINGSTON 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache (Okuma Hızı 450MB / Yazma Hızı 450MB) // HDD: WD Cavair Green 500GB //

Steam & Origin: candance99
  • Binbaşı
    1114 Mesaj
    Hayırlı olsun.
    |
    |
    |
    |

3 veya 4 gb ekran kartı almamandan başka bi sorun yok

|
    |

Öncelikle Çok Teşekkür ederim zaman ayırıp fikrini paylaştığın için... bütcem fazla olmadığı için gtx 760 aldım ama ilerleyen zamanlarda her ay bi parçasını değiştircem gtx 780 ti gaming msı ekran kartını almayı düşünüyorum sonra işlemcimi değişeceyim Overclock yapmayı düşünmediğim için k serisini gereksiz buluyorum
    |
    |
    qaanx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

R9 280 alabilirdin gtx760 dan daha ucuz hiç olmassa watch dogsta ultrada sıkıntı yaşamazdın 3 gb vram oldugu için:D

|
    |

kasayıda kaliteli 80plus Corsair yani bunu alırdım :

http://www.vatanbilgisayar.com/carbide-serisi%E2%84%A2-400r-80plus-750w-midt-atx-siyah-kasa.html

ayrıca anakartıda değiştirip bunu alırdım :

http://www.vatanbilgisayar.com/z97-gaming-3-intel-z97-soket-1150-ddr3-3200mhzocsata-30-usb-30-anakart.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi progamer06 -- 19 Haziran 2014; 18:35:00 >

• Teğmen
    117 Mesaj

Kasayı ben çok beğendim.. şekli normal ama özellikleri göz doldurucu her fanında toz filitresi var 6 tane fanla beraber geliyor sadece yan kapaktaki fanın fiyatı 50 tl nerdeysa kasa bedavaya geliyor içinde almanyanın ürettiği power çıkıyor ve bu firma dünyada ilk plus sertifikası alan firma
    |
    |
    The Benefit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: progamer06

Bence 16gb ram bu sisteme gereksiz yerinde olsam 4x2 8gb alırdım

http://www.vatanbilgisayar.com/carbide-serisi%E2%84%A2-400r-80plus-750w-midt-atx-siyah-kasa.html

http://www.vatanbilgisayar.com/z97-gaming-3-intel-z97-soket-1150-ddr3-3200mhzocsata-30-usb-30-anakart.html
    quote:

Orijinalden alıntı: progamer06

Bence 16gb ram bu sisteme gereksiz yerinde olsam 4x2 8gb alırdım

16 gb almamın sebebi online oyun oynadığım için 20 tane char açıyorum 8 gb ram yetmiyor ondan pc 7/24 açık duruyor haftada 1 kere kapanıyor oda oyuna res geldiği zaman

• Yüzbaşı
    319 Mesaj

Onu belirtmemişsin bilmiyordum pardon, anakartla kasayı düşünebilirsin o zaman

Edit : işlemciyi k serisi alsan 4670 yerine 4670k almalısın bence daha iyi o.c yapabilirsin ilerleyen zamanlarda düşünürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi progamer06 -- 19 Haziran 2014; 18:41:17 >
    |
    |

İşte ben de onu beğenmiyorum zaten. Yani şeklini. Kalite, fiyat, sunduğu ek parçalar olarak avantajlı olabilir; fakat albenisi kişiden kişiye değişir. Siz beğenmiş iseniz sorun yok.
    |
    |

Orijinalden alıntı: OldGamers86

İşte ben de onu beğenmiyorum zaten. Yani şeklini. Kalite, fiyat, sunduğu ek parçalar olarak avantajlı olabilir; fakat albenisi kişiden kişiye değişir. Siz beğenmiş iseniz sorun yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

Teşekkür ederim evt zevk meselesi normalde corsair CARBIDE SERİSİ™ 400R alcaktım aralarında 15 tl far fardı ama corsair yan ve üst fanları yok onları almaya kalksan arada 100 tl oynuyor oyüzden bunu aldım memnun kaldım fan hızı ayarlama felan baya hoşuma gitti bi diyer artısı ise fanlarda hiç ses yok
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.