Şimdi Ara

Küpe taktırmak istiyorum ama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

• kütahyalıya dikkat et aman diyim

• Samsunda arkadaşlarımın 10'undan 9'u küpe takıyor. Ben de virüs olayları biter bitmez takıcam. Samsun gibi yobaz nüfusun bol olduğu bir ilde bile sıkıntı olmazken nasıl sizin orada olabiliyor anlamıyorum. Git tak ne olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrik ederim

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Benim ailemde hafif öyle sayılır, babam dövme vs sevmez ama yaptırsam da bir şey demez,pekte muhafazakar değiller. Olsalardı küçük yaşlarda dini diretebilirlerdi. Şuan küpe,dövme vs yaptırsam kızarlar çünkü yaşım küçük ve reşit değilim,20 yaşında olsam kızacaklarını falan geçtim umursayacaklarını veya dikkate alacaklarını düşünmüyorum. Sen en iyisi sevdiğin ve yaptırmak istediğin için yaptır. Zaten birisi senin "bu top dövme yaptırmış küpe takmış" falan diyorsa direk arkadaşlık/akrabalıktan çıkar. Zamanını boş insanlara harcama.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart92

Deldirirken acıtabilir dikkat et.

Lokal anestezi yaparlarmi hocam istesek

• arkadaşlar hala erkek küpe takmaz diyen keimleri dikkate alan insanlar var mı yapmayın lütfen isteyen istediğini yapsın bence çok da yakışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rose.life

arkadaşlar hala erkek küpe takmaz diyen keimleri dikkate alan insanlar var mı yapmayın lütfen isteyen istediğini yapsın bence çok da yakışıyor.

Tesekkur ederim zehra hanim
    Cok kibar bi hanfendiye benziyorsunuz ama sizi forumda pek göremiyorum
    Neden acaba?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.