Şimdi Ara

$$ KUPA ÜÇLÜSÜ $$ -ANAKONU- (DONANIMHABER'İN İLK MÜZİK GRUBU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
3.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık konuşacağım , kurtların kışı gibi soğuk , ormanda avını tilkiye kaptıran kirpi gibi .
    Bronz kadehimi altın yapana kadar , şarap fabrikasının kokusunu parfüm yapana kadar susmayacağım.
    Sesim ve yanımdaki bastonuma yemin ederimki;

Gülen bir surat dahi bırakmayacağım , gökdelenlerinizdeki havuzlarınızda köpek balıklarının yüzdüklerini göreceksiniz.

semblance , ne için yazdım bilmiyorum ama iyi bir manifesto olur yayınlarsınız .
  • Bu ne be lanet olsun
  • rezillik
  • asylumanın kız versiyonu.gerçe bunlar 3 kişimi ne ama olsun asylumanda kendi içinde birden fazla kişiliğe sahip.
  • bu ne len iğrenç rezil ediyosunuz kendinizi sadece

• Daha kötüsüyle karşılaşmadım çok ciddi söylüyorum.

• Para vereyimde gidin mikrofon alın allah rızası için. Yemin ediyorum Garageband'da daha güzel parçalarım var.
  • kızlardan soğudum
  • osurmam nedir yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: emineua

Kupa Üçlüsü

$$ KUPA ÜÇLÜSÜ $$ -ANAKONU- (DONANIMHABER'İN İLK MÜZİK GRUBU)

Müzik hayatına 2013 Şubat'ta başlayan Kupa Üçlüsü, Nisan'da Donanım Haber platformuna da parça hazırlamaya başlamıştır. Freestyle ve House türünde müzik icra eden Kupa Üçlüsü Single'larının tüm sözleri, bestesi ve her türlü altyapısının telifi ve hakkı Emineua'nındır.

Diğer parçalarımız ve paylaşıma açtığımız bestelerimiz, gitar ve flüt chordlarımız Twitter adresimizdedir. DH için özel olarak hazırladığımız parçaları SoundCloud üzerinden indirebilir, zil sesi yapabilirsiniz.

...KULAKLARINIZA SIKI TUTUNUN DONANİŞLER...

Donanişler

Sözler / Lyrics

Yay.

Oh yeah.

Konu Dışı.

Nasılsınız genjler?
    Taytımsınız donanişler.

Konu Dışı işler.
    Emineua dişler.

Lefkoşa Ortam

Hayatımda Hiç Osurmadım

beyler biriniz şaka yapıyor demi bu kız olamaz ?! olmamalı!? Bu bildiğiniz genetiği değiştirilmiş konu dışındaki trollerden biri

• NEFRETİMSİN EMİNEUA
  • Vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 5 Temmuz 2013; 2:01:22 >

• insan unatınır ya bu nedir arkadaş.Yeminle ajdar,vanlı müslüm(çitori aşkım) 1000 kat daha iyidir.Hatta arabesk rap yapan gençler bile on kat daha iyidir bunlardan en azından sözlerinde anlam var
  • emine ismi zaten offside kezban olmak için doğmuş
  • Grup dağıldı mı beyler noldu
  • Ne oldu gruba
  • Emine bana pm atmıştı zamanında gel sende katıl diye

Şimdi konuyu götürünce aklıma geldi ve dedim kendi kendime "reddetmekle iyi yapmışsın irem!"
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.