Şimdi Ara

kupa maçına bilet alamayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biletixin daha satmadığı bloklar varmış, sonradan satışa çıkacakmış diyorlar aslı var mıdır?

• Evet de zaten Fenerbahçe tarafını sattılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Evet de zaten Fenerbahçe tarafını sattılar.

kale arkası c,d,e blokları satışa çıkarmadılar ! #karaborsacıbiletix
  • umarım öyledir inşallahhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: mp_860

quote:

onarı satacakları zaman belli mi? ya da satacaklar mı biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

quote:

quote:

onarı satacakları zaman belli mi? ya da satacaklar mı biliyor musunuz?

bilmiyorum . ama niye önce biletin bir kısmını sonra geri kalan kısmını çıkartsınlar ?

karaborsa biletleri onlar bence ! bende bilet alamadım maça gitmeyi çok istiyordum ama diyecek söz bulamıyorum bu davranışa

• satışa çıkarsalar bile site arızalı yine alamayız ki,2 saat uğraş sonra biletler tükendi yazsın bu işe bi son verilmeli artık
  • evet o da ayrı bir sıkıntı. madem kaldıramıyormusunuz niye böyle bi işe girişiyorsunuz ki
  • Fenerbahce Galatasray maçına migros kale arkası bileti vardır ilgilenenler mesaj atabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: burgast

Fenerbahce Galatasray maçına migros kale arkası bileti vardır ilgilenenler mesaj atabilirler

bursa maçının bileti yok mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burgast

Fenerbahce Galatasray maçına migros kale arkası bileti vardır ilgilenenler mesaj atabilirler

bursa maçının bileti yok mu ?

Ankarada oturmadıgım icin kupa macına bilet almadım. Sadece galatasaray macına bilet var.
  • inşallah bs-fb maçına bilet vardır.çıok uğraştım alamadım ne zaman satışa sunulacak bu biletler(doğruysa) bir de ank.daki biletix şubelerinden satışa çıkar mı?
  • Biz de alamadık.
  • Benim kombinem var ama demin benim bulunduğum bloktaki kombineyi adam gelecek sezonun kombine fiyatına sattı.Ben de mi biletsiz kalsam diye aklımdan geçmiyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

inşallah bs-fb maçına bilet vardır.çıok uğraştım alamadım ne zaman satışa sunulacak bu biletler(doğruysa) bir de ank.daki biletix şubelerinden satışa çıkar mı?

giseden ayri bir satis mi olur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Benim kombinem var ama demin benim bulunduğum bloktaki kombineyi adam gelecek sezonun kombine fiyatına sattı.Ben de mi biletsiz kalsam diye aklımdan geçmiyor değil.

Kaça verdiki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

quote:

Benim kombinem var ama demin benim bulunduğum bloktaki kombineyi adam gelecek sezonun kombine fiyatına sattı.Ben de mi biletsiz kalsam diye aklımdan geçmiyor değil.

Kaça verdiki?

1750 ye maraton ust e blok.kale arkasina gore ucuz bile bakiyorumda fiyatlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

quote:

Kaça verdiki?

1750 ye maraton ust e blok.kale arkasina gore ucuz bile bakiyorumda fiyatlara.

Valla ne kadar doğru bilmiyorum ama 15.000 tl ye bile bilet satışı yapıyorlarmış, Bizim için 15.000 tl çok ama parası olan için bir gecelik önemsiz bir masraf.

Belkide bir daha böyle bir maç olmayacak o yüzden rakamlar çıldırmış. Kombinem olsaydı ne yapardım bilemiyorum ama tahminim bir sonraki kombine parasını çıkarmak için satardım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.