Şimdi Ara

Kunduz almalı mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yoksa başka video çözüm uygulaması var mı önerebileceğiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• knk özellikle çoğu denemelerin (çoğunun çoğu kurumsallar) video çözümleri yok veya kötü anlatım olan çözümler. bu denemelerin 2 saat 45 veya 3 saatlik zaman israfından ibaret olmaması adına yanlışlarımızın doğrusunu öğrenmemiz gerekir. işte kunduz bu noktada çok işe yarıyor.

üstteki arkadaşa da katılıyorum video çözümlü kitaplar (özellikle yaygın yayınlar 3d, 345, biyoloji için biyotik vs. vs.) gayet iyi anlatıma sahip hatta youtube'da farklı farklı kanallar da çözüyor. anlamasan bile diğerine bakma şansın var. ama kunduz denemeler için ilaç gibi üstte anlattığımız göz önünde bulundurabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarına fln at amk o kadar para verilir mi yazık. Veya soru çözüm gruplarına at

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben kullanıyorum faydalı eskiden kötü gözle bakardım ama 1.5 aylığını 40 liraya aldım baya worth oldu

• DC sunuculara gir.

Facebook da olabilir. Matematik hocaları çözüyor hem de

Cevaplayan gönüllü arkadaşlar var. Çok değil belki ama var.

Ki açık konuşursam o gönüllü iş gerçekten "büyük". Karşılığında para almadan ciddi bir emek-zaman sarf ediyorlar.

Kunduz paralı olması gayet normal.

Fakat sıkıntı şu ki yanılmıyorsam kunduz da soruları çözenlere çok az bir maddi karşılık veriyor. O da soruların çözüm kalitesini düşürüyor olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaralıPanda -- 9 Haziran 2022; 21:46:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.