Şimdi Ara

Kumtel LX-8520 Bej Fırın 20 Lt, 299,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.hepsiburada.com/kumtel-lx-8520-bej-firin-20-lt-p-HBCV0000043AP3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 6 Mart 2022; 19:53:8 >

• Baya iyi fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyat çok iyi ama eve ay sonu gelecek elektrik faturasıda çok iyi böyle fırsatlar paylaşmayın gözünü sevem

• Nedense aldım gitti, çok teşekkürler. Umarım fazla yakmıyordur. Bekar evinde hazır pizza, börek vs yapmak için kullanışlıdır umarım.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

1 saat tam güçte sadece 23,70₺ yakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

1400 w = 1,4 KW

1 KW = 1,37 TL

1,37 x 1,4 = 1,918

tam güçte elektrik tükemi yaklaşık 2 TL yapar , nükleer reaktör mü bu kardeşim 23,70 TL nedir allasen ya  

• bir tanede ben aldım eskisini 100 liraya satsam 200 e fırını sıfırlamış olurum teşekkürler :)

• newrophat kullanıcısına yanıt
    2tl yi dakikada yer hacı abi bu alet gözünü sevem 2 tl nedir,sen 2tl diyon ama eve gelen fatura 490 tl biz fırını kaldırdık,evinde fırının güç tuşuna basıp çalıştıranlara ahanda burdan sayygıyla selamlıyorum😁

• kötü bir öğrenci iyi bir vatandaşsın sana puanım 8 kanka  

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Nasıl hesapladınız bunu? Madencilik yapmayacağız hocam fırıncılık yapacağız  

• Bu fırını kullanıyorum. Aşırı şık. Tek veya en fazla iki kişilik işler için ideal daha fazlasını beklemeyin. Kurabiye, fırında yemek pişirmesi gayet güzel. Ancak kek pişirme işini beceremedim kabarmıyor ve içi çiğ kalıyor. 3 kere denedim üçüde tırt oldu

• Kek malzemeleri oda sıcaklığında olsun, un mutlaka elenmeli, kabartma tozunu attıktan sonra fazla karıştırma, tepsiyi fırının ısındığından emin olduktan sonra at. Olmama ihtimali yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 6 Mart 2022; 23:6:21 >
  • ulan kimse şu fırının kaç gayme elektrik yaktığını hesaplayamadı gitti 

• Tepsisi yarım kilo kıyma alıyormu acaba?

• Benim mat yok hacılar. Fakat 23.70 tl ne kadar abartı ise 2 tl de çok düşük geldi yani ne bileyim. Ben sipariş verdim en olmadı iade ederim fakat şu şehir içi/dışı ne yakar onu bi netleştirebilirsek süper olur.

• ben neden aldım bu fırını. 🤬

• memis0051 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler birde böyle deneyeyim. Kabartma tozuna bu şekilde hiç dikkat etmedim.

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt

Alıyor.

• 1 kW 1.26TL (240 kW altı) -- 240 kW 300 TL eder.
    1 kW 1.9 TL (240 kW üstü)

Yani faturası 300 TL altı gelene 1.4*1.26 TL den 1.75 TL..
    Faturası 300 TL üstü gelene 1.4*1.9 den 2.66 TL..

Isınması, kablo kaybı vs ya 2 TL ya 3TL eder.

Bu fırınlar pişirme için, ısıtma için mikrodalga çok daha ekonomik. Belki mikrodalgada kısa süreli ısıtma maliyeti bu tarz fırınların 10 da 1 i kadar elektrik harcar.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    fırın 2 liramı yakacak🤔ya bırakın bu işleri telefonu şarz ederken daha fazla yakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 7 Mart 2022; 7:25:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.