Şimdi Ara

KUMTEL ISITICI 19TL TEKNOSA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
8.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane almıştım 2si de kırık çıktı. Kargo görevlisi tutanak tutmam iade yazarım dedi ihale bana kalır dedi. Ben de teknosaya aynen söyledim tutanak tutmadı iade gitti sağlamlarının gönderilmesini istiyorum diye. Bakalım ne olacak sonu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bana da bu geldi
     KUMTEL ISITICI 19TL TEKNOSA

Maalesef bana da
  • teknosa aramış acamadim başka aranan oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0971

teknosa mail adresi filan bulamıyorum.
    6 gün oldu ısıtıcıdan haber yok.
    mail ile ağır yazmayı düşünüyorum ama sitelerinde iletişim için sadece telefon var.

12 sinde sipariş verdim hala tık yok aramıyolarda bi online konuşma şeyi olsa giydireceğimde yok beyler toplu halde mail felan atalım bi yol bulun teknosayı bi bunaltalım
  • Ürün tedarikçi firmadan bekleniyor diye az önce müşteri hizmetleri aradı. Sipariş adresini değiştirdim teknosa şubeden teslim alacağım ürünü
  • sorunsuz geldi, bu fiyata güzel ürün. ben daha kapıyı yeni kapatmıştım ki teknosadan aradılar ürünü teslim aldınız mı diye, çok hissiyatlı firma helal olsun
  • mail adreslerine baya bir ağır yazmıştım.
    telefondan ulaşamıyoruz diye yazmışlar. elbette promosyon mesajları almamak için doğru tel vermemiştim.

az önce baktım ürünüm paketlenmiş.

• quote:

mail adreslerine baya bir ağır yazmıştım.
    telefondan ulaşamıyoruz diye yazmışlar. elbette promosyon mesajları almamak için doğru tel vermemiştim.

az önce baktım ürünüm paketlenmiş.

mail adreslerini yazarmısınız
  • dün geldi . sap kısmındaki borunun ucundaki kapatma zımbırtısı kırılmış ve onun biraz altı kırılmış. kullanımı engellemediği için sallamadım. ama insan bi bant falan yapıştırır kapağına falan. direk mal gibi gönderiyor herifler ya
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 23 Mayıs 2020; 13:53:43 >
  • ulen Teknosa! seni Şam şeytanı!

kırık dökük ürünleri göndermek için 19,90 TL yapmış meğerse

böyle adilik beklenmezdi Teknosadan ama ilk değil 5 sene öncede compaq prezeryo laptopları da kakalamışlardı
    ondan beri yaptığım 2. alışveriş bu kumtel soba oldu

bu da hayal kırıklığı!

teknosa al sana 2014 X
  • paketlendi yazıyor nihayet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki geldi.
    19,90 tl'ye bundan iyisi olamaz.
    devrilme emniyeti de var.
    çok iyi
  • Benimki de gelmek üzere.
    Umarım kırık olmaz.
  • Arkadaşlar benimkide geldi denedim hiçbir sorun yok ayrıca 2 düğmeli olan model yani hem 600 wat hem 1200 watta kullanılabiliyor 19.90 daha ne olsun yeterde artar bile

• quote:

benimki geldi.
    19,90 tl'ye bundan iyisi olamaz.
    devrilme emniyeti de var.
    çok iyi

benimki de geldi ama deneme yapmadım , ısıtması nasıldır hocam ?
  • 1200 watt kullanımda 1 saatte ne kadar elektrik harcar acaba bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Arkadaşlar ürünü satın alanların dıkkatıne!!!!

bana az once ups kargo ıle urunu getırdıler, ve teslım aldım, tabıkı herkes gıbı kutusu hasarlı olmadıgı ıcın bakma ıhtıyacı duymadım ama ıcını acınca bırde ne goreyim!!! her iki ürününde ısıtıcı camları kırılmıs!!! şimdi aradım ups yı gelıp tutanak tutacaklar çok şukur...

Siz teslım alırken aynı hataya dusmeyın teslım alırken adamı bekletın ve urunu acıp camlarını kontrol edın...

ama ya açtıktan sonra kırdın derlerse ?? teknosa da bunları yapacak firma mıydı

Bende öyle demelerinden korkuyorum, yanımda 3 kişi vardı açarken ama 40 tl lık sey ıcın heralde fazla problem cıkarmazlar... Geçenlerde de aynı muhabbet oldu, kutuyu açtım çikolata kavanozlarını kontrol ettım dagılmamıstı meger uzerındekı pıt pıt posetı sıyırınca anladım kı kavanoz catlamıs ama 15 tllık sey ıcın aramadım bıle, bundan sonra bana ders oldu kargocuyu bekletıp kontrol edıcem oyle alıcam yoksa bırdaha tovbeeeee

Grupfoni 12 adet Çokokrem yerine 3 kolide toplam 6 adet çokokrem gönderince eksik olanı istedim. Bana "Kargocuyu göndermeden zabıt tutsaydınız birşey yapamayız" dediler.
    Hakem Heyetine şikayet ettim. Onlar da aynı cevabı verdiler
    Bu yüzden kritik teslimatları Mahkeme adresine istiyorum, bir sorun çıkarsa anında çözümlenir diye.

Grupfoni aynen bu şekilde teslim etti:

Hakem Heyeti başvurumu redetti. Ombudsman' a bildirimde bulunmayı düşünüyorum.
  • Ürün çok güzel ısıtıyor milletin dediği gibi hiçte sadece kendini ısıtmıyor 3 metreden sıcaklık oldukça iyi umarım bütün arkadaşlar sıkıntı yaşamadan ürünü alırlar

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    mahkemeye söylüyorum deyince zabıt katibisin sandım öyle misin yoksa?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.