Şimdi Ara

Kumho KW19 Kış Lastiği Aldım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
28.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen kış almış olduğum lastikler beni 1 kere bile yolda bırakmadı. Masallah memlekete son 25 yılın en yoğun karı yağmasına ragmen güvenli sürüş sağladı. Ezilmemiş 20-25cm karlı yollarda bile oldukça hızlı bir sürüş sağlattı. Diğer pahalı lasitklerden farkı fiyatı sadece.. Yıllarca boşuna pirelliye micheline 2 kat para ödemişim.Erken olmasına rağmen lastikleri geçen hafta tekrar taktım.Aslında niyetim yaz-kış binmekti ama 2.el temiz bedava lastik bulunca değiştirdim:) (Kumho KW19 için geçerlidir yazdıklarım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkkt -- 18 Kasım 2008; 15:19:37 >
  • bende aracıma 205/55r16 kış lastigi almayı düsünüyorum cok gezmeme ragmen bir türlü karar veremedim yakın arkadaşlarım yokohama diye bir marka aldılar geçen sene çok memnun olduklarını söylüyorlar bende bilmedigim için almak istemiyorum fiyatı lassayla aynı 170 ytl ye bırakdı lastikçi bilen veya kullanan arkadaşlar varsa bi yardımcı olurlarsa sevinirim ii günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkkt

Arkadaşlar geçen kış almış olduğum lastikler beni 1 kere bile yolda bırakmadı. Masallah memlekete son 25 yılın en yoğun karı yağmasına ragmen güvenli sürüş sağladı. Ezilmemiş 20-25cm karlı yollarda bile oldukça hızlı bir sürüş sağlattı. Diğer pahalı lasitklerden farkı fiyatı sadece.. Yıllarca boşuna pirelliye micheline 2 kat para ödemişim.Erken olmasına rağmen lastikleri geçen hafta tekrar taktım.Aslında niyetim yaz-kış binmekti ama 2.el temiz bedava lastik bulunca değiştirdim:) (Kumho KW19 için geçerlidir yazdıklarım.)

Gerçekten memnun olmanıza çok sevindim buzda ve ıslak zeminde durum neydi? Bugün siparişi vermeyi planlıyorumda....

• Arkadaşlar özel mesajla lastik hakkında soru geliyor sürekli. Burda düşüncelerimi ve performansını açıkca belirttim. Gözünüz kapalı alabilirsiniz. Kumhoyu diğer koreli veya çin lastikleriyle karıştırmayın. Lastik testlerine bakarsanız sürekli üst sıralarda olduğunu görürsünüz. Fiyatının ucuz olması kalitesiz lastik olduğu anlamına gelmez. Enaz michelin kadar kalitelidir. Ayrıca amerika ve avrupada markalı bir lastiktir her ne kadar Türkiyede pek bilinmesede.Yabancı forumlardan daha çok bilgi alabilirsiniz.
  • Verdim siparişi hayırlı olsun...

• quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Verdim siparişi hayırlı olsun...

Hayırlı olsun en kısa sürede tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum..
  • Micheline bence o kadar para ya yazık kumhodan 2 takım alırsın.
  • ankarada kumho IZEN 19KW 4 ADET LASTIK ALDIM HONDA 2008 cıvıc otomatige. dayım 25 yıldır lastil işinde.o cok onerdi.bosuna para verme dedi.3 sene kullanacaksın yada 50.000 km sonra atacaksın her lastiği dedi.sonuc sımdılık yagıslı havada denedım mukemmel..AMARIKADA lastık forumlarını gezmıstım.ıslak zamınde 5 uzerınden 4.7 almıs karda 5 uzerınden 4.9 almıs buzda 5 uzerınden 4.7 almıs confor olarak 4.5 almıs.ınanılmaz gercekten.cekınmeden alabılırsınız.cın fılan değil arkadaslar.bosuna markalara o kadar para vermeyın.205/55/16 4 adedi 500 ytl fiyatda cok ıyı geldı.ıstersenız telefon veririm.ozelden msg atın
  • ben olsam bridgestone turanza ıslak/kuru serisini alırdım
  • ankaradan kazım karabekırden aldım,cok msg geliyor yetişemiycem hepsine ;ARABAM honda cıvıc 2008 otomatık.YOL YUTUS MUKEMMEL ,BUZLU ZEMINDE DENEDIM HARIKA.KARDA DENEMEDIM DAHA.

abdullah abi murat tan aldım telefonunu dersin indirim yapar ;

05334682920

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckettt -- 14 Aralık 2008; 15:00:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkkt

quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Verdim siparişi hayırlı olsun...

Hayırlı olsun en kısa sürede tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum..

Teşekkürler gkkt. Haftasonu Kartepe yolunda lastikleri deneme şansı buldum. Karda, sertleşmiş karda, buzda ve ıslak zeminde, çekiş, fren ve yola tutunmada tam not verdim lastiklere...

Hesaplı ve kaliteli bir lastik bulmama yardımcı olduğun için sanada ayrıca teşekkür ederim.

Bu tür paylaşımların bana göre ne kadar önemli olduğu burada bir kez daha belgelenmiş oldu.

• 205/50/16 honda civic arabama kumho kw17 lastik aldım
    yaz performans lastiklerim nasılsa kumholarda kışın öyle
    en kötü karlastiği en iyi performans lastiğinden iyidir
    (kış için) kayma yok patinaz yok savrulma yok abs zırt,pırt
    devreye girmiyor asla kışın kar yada kış lastiği olmadan yola
    çıkmam jeep 4X4 araç bile olsa kış lastiği olmadan 15m daha
    firenmesafesi uzar kışın yaz lastikli bir jeep ten 2 çeker kış
    lastikli her bakımdan güvendedir
    kaza anlık bir olaydır
  • Arkadaslar Merhabalar,

Kumho nın Kw 17 ve Kw 19 modellerini denedim Kw 19 daha dişli görünüyor ama özellik olarak Kw 17 ıyı gıbı ne dersınız ? Karda kullandım Kw 19 daha ıyı tutuyor gıbı
  • kw 17 mi yoksa 19 mu tercih edilmeli??? sivas şartlarında!
  • Arkadaşlar, bugün bana da yoğun bir KW17 tavsiyesi geldi 185 taban için. Tamam her durumda alıp deneyeceğim ama yazın da kullanmayı düşünüyorum. Sizce kötü mü ederim? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceylin

kw 17 mi yoksa 19 mu tercih edilmeli??? sivas şartlarında!

KW 19 çivi takılabilir tipmiş ama sulu zemilerde peforması düşükmüş.

bende bu ararlar araştırıyorum muhtemelen KW17 yi tercihedicem.
  • Ben eşimin arabasına geçen yıl 4 adet kumho aldım 195/60/R15 ebatlarında. Hiç bir sorunumuz olmadı, geçen yıl 100 liraya almıştım tanesini. Bu yıl da kendi aracıma alacağım yine aynı ebatlarda ama kararsızım. İki seçeneğim var. Good Year UG 7+ (adac testlerinde bir numara fiyatı da peşin 125 TL), veya kumho (fiyat olarak yine 100 lira verdiler.) Siz ne tavsiye edersiniz?
  • konunun üzerinden yıllar geçsede mevsim sonbahar olunca konu hortladı
    bugün 185/60/15 kumho kw17 kış lastiği aldım toyota yaris için.
    kumho kw 17 lerle baya tecrübem var. kış lastiği olarak
    tane fiyat 130tl ama genel müd tanıdık.
    arkadaşımda 205/55/16 kw17 lerin tanesini 170tl den aldı.
  • slm ben yeni toyoto corolla aldım lastikleri değiştirmem gerekiyo ama kış lastiğimi yoksa dört mevsim lastik mi alsam karar veremedim arkadaşım kumho kışlık lastik önerdi ama karar veremedim ne yapsam acaba teşekkurler
  • kw 17 mi kw 19mu alsak karın bol olduğu iller için
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.