Şimdi Ara

Kum torbasından önce ısınma hareketleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kum torbasından önce ısınma hareketleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    115 Mesaj
    Beyler benim ufak bir odam var.Fakat kum torbası asılacak ve çalışacak alan var(kick yok ama yumruk yapılır).Ve 120x35 kum torbam var.Sağlam bir bandajıyla beraber.

Fakat kum torbası tehlikeli alettir biliyorsunuz.Aniden bir yumruk sallarsınız omzunuz çıkabilir.Ben kum torbasına düzgün vurabildiğime inanıyorum yani üzerinde durdum araştırdım öğrendim.Taktiklerinizi beklerim ayrıca.Konuya gelirsek benim kum torbasından önce ısınmam gerekiyor.Bunu hangi aletlerle yada nasıl sağlarım ?

Alttaki aletten almayı düşünüyorum bununla ısınabilirim en azından hareketleri yaparken biraz ağırlık yapmış olur.

Önce ısınıp sonra dambıl vs mi kaldırayım yoksa önce kum torbası sonra dambılmı çalışayım?

Beslenmemi nasıl ayarlamalıyım? (Genellikle geç saatte midem azıyor durduramıyorum.Gündüz birşey yiyesim gelmiyor.Ayrıca evimde badem,fındık,ceviz gibi besinler bulunuyor )

(Amaç: Yaşım 18 boyum 1.92 kilom 95 i geçmeye başladı.Boyumdan dolayı orantısız durmuyor ama özellikle basenlerim kalçalarım fazla yağlı.Yürürken fit görünmüyorum. )

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.