Şimdi Ara

KulüPRenaulT(320 üye ile buradayız) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.213
Cevap
1
Favori
247.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: skysoblue85

renocu arkadaşlar benim mrk ettiğim konu var , clio 3 modeli yurt dışında modus modelinden daha ucuz, ama neden türkiye de bu arac daha pahalı anlayamadım, cvp yazarsanız sevinirim!
    şimdiden teşşekürler

bizim ülkemizde vergiler de ekleniyor malum aracın fiyatının yaklaşık %45 i vergi o yüzden bizde pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

quote:

Orjinalden alıntı: skysoblue85

renocu arkadaşlar benim mrk ettiğim konu var , clio 3 modeli yurt dışında modus modelinden daha ucuz, ama neden türkiye de bu arac daha pahalı anlayamadım, cvp yazarsanız sevinirim!
    şimdiden teşşekürler

bizim ülkemizde vergiler de ekleniyor malum aracın fiyatının yaklaşık %45 i vergi o yüzden bizde pahalı

sen beni birazcık yanlış anladın, renault modus 1.2 un ingiltere başlagıç fiyatı:9.145 sterlin
    clio 3 1.2 ün başlangıç fiyatı:8.985 sterlin bu 2 aracın özellikleri ve donanımları aynı
    ama türkiye de , şu an 1.4 clio 3 , 1,6 otomatik modus la hemen hemen aynı fiyat, ben renault un neden böle bi fiyat la clio3 çıkardığını anlamıyorum!

• Renault'nun üzerinde çalıştığı yeni spor modeli, Audi TT ve BMW 3 Serisi'ne meydan okuyor
    Fransız üretici tarafından ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı'nda örtüsü kaldırılan Altica için start verildi. Gelecek yıl tepeden tırnağa yenilenecek olan Laguna hakkında ipuçları veren Altica, başlı başına bir model olarak 2008 yılında yollardaki yerini alacak.
    Radikal çizgileriyle firmanın bugüne kadar ürettiği en agresif coupe modeli olan Altica, keskin hatları, sıradışı farları ve hava girişleriyle ilginç bir görünüme sahip. Vel Satis ile Laguna arasında bir çizgiye yeni Audi TT'nin aerodinamik yapısına sahip olan otomobilde ilk etapta 2.0 litrelik turbo motor kullanılacak.
    Seri üretimi yapılacak aracın bagaj kapasitesi ise arka koltukların katlanmasıyla birlikte 1300 litreye kadar çıkabilecek.

KulüPRenaulT(320 üye ile buradayız)

• ooo meganecc kürşat bak hiç halimizi hatırımızı sormuyorsun kardeş...

murtycan slmlar - scenic kardeşliğine devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

ooo meganecc kürşat bak hiç halimizi hatırımızı sormuyorsun kardeş...

murtycan slmlar - scenic kardeşliğine devam

selam m.c.k sonuna kadar scenic. bizimki dün servise girdi renodan yazı geldi arka emniyet kemerlerinin değişmesi gerekiyomuş m.c.k sizede geldimi??
  • beyler benim bayinin servisi cliom için ücretsiz bakım yapıcaklarını randevu almam gerektiğini söyledi
  • quote:

sen renault un atasısın seni boş geçmek olmaz sana da pm atmıştım gelmedimi bikaç kişiye forumdaki problemler yüzünden gitmemişti herhalde sen onların içindesin

neyse en sonunda geldin resim eklersin noldu hala satılıkmı senin araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

quote:

sen renault un atasısın seni boş geçmek olmaz sana da pm atmıştım gelmedimi bikaç kişiye forumdaki problemler yüzünden gitmemişti herhalde sen onların içindesin

neyse en sonunda geldin resim eklersin noldu hala satılıkmı senin araba

aaa!! m.c.k sizin scenic satılıkmı????
  • arkadaşlar merhaba ben yeniyim bende aranıza katıliim dedim bendede r 19 ve hyundai accent war eğer uygun görürseniz
  • merhaba benide ekleyin listeye bendede 1998 europa ve accent war uygun görürseniz ekleyin tabii
  • quote:

Orjinalden alıntı: muribbi

quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

quote:

prestij kaynağı

HERŞEYE TAMAM DA BU ARABANIN NERESİ PRESTİJ KAYNAĞI?BENCE TAM BİR FİYASKO...

vel satis renault un en prestijli modelidir. tabi türkiyede olanalar vel satis in ne demek olduğunu bilmezler yakından bir kere görmen yeterlidir. kendisi diğer hiçbir renault a vede diğer araçalara benzemez benzetilemez. tamamen marjinal olmak isteyenlerin aracıdır. yani herkez sevsin diye yapılmadı.

ben bu arabayı kaç kez gördüm yollarda özelliği ne olursa olsun prestijli bi araba değil(BENCE)

• quote:

Orjinalden alıntı: 1679fbhju

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

quote:

prestij kaynağı

HERŞEYE TAMAM DA BU ARABANIN NERESİ PRESTİJ KAYNAĞI?BENCE TAM BİR FİYASKO...

vel satis renault un en prestijli modelidir. tabi türkiyede olanalar vel satis in ne demek olduğunu bilmezler yakından bir kere görmen yeterlidir. kendisi diğer hiçbir renault a vede diğer araçalara benzemez benzetilemez. tamamen marjinal olmak isteyenlerin aracıdır. yani herkez sevsin diye yapılmadı.

ben bu arabayı kaç kez gördüm yollarda özelliği ne olursa olsun prestijli bi araba değil(BENCE)

tabi sana göre nedenide sanırım önündeki işaretine karşı antipatin olmalı. haksızmıyım?

• Selam beyler eski bir üye olarak aranızdayım gene.

1998 Scenic 2.0 RXT 98.000km Düz vites + 2000 model Clio 1.6 otm. RTE 17.000km var bizde, Grand Scenic bekliyoruz aylardır ama yok ortada... Babamı muhtemelen Ford S-Max almaya ikna etcem.. Mükemmel ötesi bir alet ama içimdeki Rönocu Scenic aldır diyor Kendim de Megane II HB 1.6 düşünüyorum ya da maddi duruma göre Megane RS..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

Selam beyler eski bir üye olarak aranızdayım gene.

1998 Scenic 2.0 RXT 98.000km Düz vites + 2000 model Clio 1.6 otm. RTE 17.000km var bizde, Grand Scenic bekliyoruz aylardır ama yok ortada... Babamı muhtemelen Ford S-Max almaya ikna etcem.. Mükemmel ötesi bir alet ama içimdeki Rönocu Scenic aldır diyor Kendim de Megane II HB 1.6 düşünüyorum ya da maddi duruma göre Megane RS..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muribbi -- 2 Ağustos 2008; 19:05:53 >

• lagunanın bundan önceki makyajında birkaç konsept vardı.
    bunlardan biri de Citroen C4 le hemen hemen aynıydı ama o zaman araba fazla agresif görünür diye
    tercih edilmemişti
  • arkadaşlar aranızda sticker oluşturabilecek olan varmı
  • [color=#3300FF] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_6142867/mpage_2/key_//tm.htm#6565113]RenaulTTeaM (tıkla)
    [/link] [/color]

herkes imzasına bunu eklesin arkadaşlar lütfen
  • seni mi kırayım yaa
  • tamam ekleyelim bakalım nasıl duracak.
  • kardeşler Fiatci kardeşimizi de renaultteam e dahil edin bakalım
    ailemiz gittikçe büyüyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.