Şimdi Ara

KulüPRenaulT(320 üye ile buradayız) (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.213
Cevap
1
Favori
247.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    clio rxt 1.4 16V
  • bende aranıza 1996 model 1.8rxe 115hp lagunamla katılıyorum :)
  • Benide ekleyebilirsiniz 2005 clio symbol 1.4 auth.
  • benide eklermısınız
    2011 dacia logan 1.5dci blacline aldık
    sonuçta daciada reno
  • 2008 Megane II Otantik... 1.6 16V
  • listeye benide eklermisiniz
    2010 renault symbol 1,5 dizel expresion 85 beygir
    2009 renault trafic 1,9 dizel 9*1
  • benıde ekleyın arkadaslar Laguna 3 D.C.İ BVA ve öbur fransızım CITROEN XANTIA 94 ıle bende katılayım bari aranıza slmlar herkeze
  • Beni de ekleyin, 2005 Clio 1.4 Authentique
  • arkadaşlar yardım lazım

94 daciam var r12 yani plastik tamponlulardan ön tampondaki sinyal ve ışıklar çalışmıyodu kablolarını uzun zaman önce söktüm şimdi yeniden bağlamak istiyorum ama nerelerden söktüğümü hatırlamıyorum benzer aracı olanlardan biri resim koyabilirmi yada nereye bağlayacağımı söyleyebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: king_cpt

arkadaşlar yardım lazım

94 daciam var r12 yani plastik tamponlulardan ön tampondaki sinyal ve ışıklar çalışmıyodu kablolarını uzun zaman önce söktüm şimdi yeniden bağlamak istiyorum ama nerelerden söktüğümü hatırlamıyorum benzer aracı olanlardan biri resim koyabilirmi yada nereye bağlayacağımı söyleyebilirmi

Tampondaki lamba grubuna giden fişleri söktüysen zaten şase ucu diğerlerinden farklıdır ve ortaya bağlanır, onu yanlış bağlama ihtimalin yok..
    Uçlara giren fişler de biri sinyal biri park.. Rastgele bağla, ters olursa düzeltiverirsin..

Yalnız probleminin bu kadar basit olması kafamı karıştırdı..
    Yanlış mı anladım yoksa? kabloları komple çıkardın da şimdi taa direksiyonun oradaki kumanda kollarındaki bağlantıyı mı soruyorsun? Tesisatı o kadar dağıtmamışsındır umarım..

• Bende kaydoldum bakalım :) 2006 Renault Megane II Sedan 1.6 16 V Dynamique BVA
  • Renault kulübü hayalet kasabaya dönmüş ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Renault kulübü hayalet kasabaya dönmüş ya..

evet ya bi liste güncellemesi falan lazım napsak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboyss

kolçaktaki düğme park sensörü iptal düğmesiymiş onu öğrendim. Birde sormak istediğim şey yağmur yağdığında yada arabayı tazikli suyla yıkattığım zaman ön kapıdaki eşya gözlerinden kapı döşemesine su sızıyor. Bu sorun sadece bendemi oluyor yoksa başka sorun yaşayanlar varmı ? Sorunun nerden kaynaklandığını bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Kapı döşemesi su lekesinden dolayı berbat durumda.

kapı fitillerine bak altında çürükler olabilir. Oradan su sızıyor benim de başıma geldi...
  • Arkadaşlar İstanbul anadolu yakası clio 2000 model ve üstü 9000-10000 civarı temiz lpg li satılık bilen varsa lütfen bana msj atsın. Saygılar, sevgiler, En büyük FENER!!!!
  • kımse takılmıyor heralde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

kımse takılmıyor heralde ?

• 204 numaradaki vatandaş benim. Babamın arabası satılalı seneler oldu. Ona minibüs alındı. Ben de 1977 model Renault 12 TL kullanıyorum. Askere gitmeden (Aralık 2012) satmayı düşünüyorum. Henüz kararım net değil.
  • benide ekle dostum bizim arabada renault.
  • ben de üye olmak istiyorum. symbol sayesinde renault'a aşık oldum resmen
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.