Şimdi Ara

KulüPRenaulT(320 üye ile buradayız) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.213
Cevap
1
Favori
247.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayret renault'un sitedede bir bilgi yok.. hatta güneşlik olduğu bile yazmıyor
  • katalogdada yok .....ok renault katalogları biraz mütevazi ama bu kadar da değildir heralde
  • bencede o kadar mutavizi olamazlar..

sen o kadar sensör koy ayrı ayrı her kapıya.. otomatik açılıp-kapanma mekanizmasını yap.. katoloğa koyma.. imkansız
  • Megane resimleri.....daha önce bir soruda kullanmıştım....burayada atıyım genede

KulüPRenaulT(320 üye ile buradayız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 23 Mayıs 2006; 1:23:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: asilx

bencede o kadar mutavizi olamazlar..

sen o kadar sensör koy ayrı ayrı her kapıya.. otomatik açılıp-kapanma mekanizmasını yap.. katoloğa koyma.. imkansız

o sensörler dinamikte türkiye wersiyonunda yoktu.....privilege de geldimi??.......sensörlerin yerleri war ama sensörler yok.....
  • işte bilmiyorum olup olmadığını

sensörlerin yeri nerde bu arada
  • dewam......resim yüklenmio .....biraz karışık oldu kusura bakmayın....
  •  KulüPRenaulT(320 üye ile buradayız)

• quote:

işte bilmiyorum olup olmadığını

kapı kolu nun altında....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

quote:

işte bilmiyorum olup olmadığını

kapı kolu nun altında....

onlar sensör değil.. sadece tırnakların kaportayı çizmemesi için konulmuş oraya sanırım..
  • http://www.youtube.com/watch?v=jsjPYHqiW1Y&search=Megane
    bir bakın
    Megane II RS reklamı çok hoş.. Alonso animasyonlu
  • abi onarın içinde sensör olması lazım....yani awrupadakilerde war.. bizde yok malesef......(megane ler için)....
    lagunada war ama bizzat denedim......kart cebinizde olsun elinizi o sensörün oraya götürdüğünüzde direk kapılar açılıyor....
    mesafe sensörü fln war heralde içinde ....o aradaki mesafe el sokunca azalıyor kapılar açılıyor.....
  • ben onların tuş ile olduğunu zannediyordum ama olabilir dediğinde..

benim bildiğim anahtar girişi olan yerlerin olda tuş oluyor ona bir kaç saniye basılı tutuyorsun kartın sende olup olmadığını algılayıp kapıyı açıyor diye biliyorum
  • yok lagunada falan öyle değil.....baya oynadım arkın arabayla...en çok hoşuma gidende o sistem olmuştu....elini araya sokuosun tak die kapılar açılıo=)....müthiş bişey ya....

bu arada reklama bayıldım.....renault kafanızı korur temasını muhteşem işlemişler...
    iyi geceler.. herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 23 Mayıs 2006; 2:02:47 >
  • Renault'cular size iki soru
    1-100bg DCI motor ile 80 BG DCI motor arasında yapısal bir fark varmı
    sadece motor chip yazılımını değiştirerek bu iş oluyormu
    duyduguma göre 80 BG lik motoru chip tuningle 105 bg yapabiliyorlar.
    2-Authentique versiyonu sonradan Expression yapmak mümkünmü(otomatik far yanma hız sınırlayıcı yağmur
    sensörü..vb)Biraz doğan görünümlü şahin işine benzedi ama neyse
  • bir soru daha
    hemen kızmayın yahu
    neden aynı donanıma sahip megane hatcback sedan'a göre daha ucuz.
    genelde tüm markaların HB leri sedan'lara göre ucuz ama Renault'ta bu biraz fazla sanki
    sıradışı tasarımın bunda etkisi varmı
  • sedan daha uzun ya malzemeden kazanıyorlar..
    hemde sedanlar burada üretiliyor....ulaşım ücreti de yok....pazarlama stratejisi olsa gerek....
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_i_t

bir soru daha
    hemen kızmayın yahu
    neden aynı donanıma sahip megane hatcback sedan'a göre daha ucuz.
    genelde tüm markaların HB leri sedan'lara göre ucuz ama Renault'ta bu biraz fazla sanki
    sıradışı tasarımın bunda etkisi varmı

şu an reklamlarda dönen megane hb 25.000 den başlayan fiyatlarla sedan 28.500 den başlayan fiyatlarla diyor..

burda 3.5000 ytl fark görünsede 25.000 olan makyajsız hb.. 28.500 olan makyajlı sedan normalde arada 500ytl bir fark olur

• quote:

Orjinalden alıntı: t_i_t

Renault'cular size iki soru
    1-100bg DCI motor ile 80 BG DCI motor arasında yapısal bir fark varmı
    sadece motor chip yazılımını değiştirerek bu iş oluyormu
    duyduguma göre 80 BG lik motoru chip tuningle 105 bg yapabiliyorlar.
    2-Authentique versiyonu sonradan Expression yapmak mümkünmü(otomatik far yanma hız sınırlayıcı yağmur
    sensörü..vb)Biraz doğan görünümlü şahin işine benzedi ama neyse

koltuk kafalıkları farklı.....authentique de eğim ayarı yok....cruise taktırman lazım bu çok zor olur heralde maliyetli olur....far we yağmur sensörleri satılıyor bunu yaptırabilirsin heralde ama orjinali gibi olmaz tabiki far kolunda otomotik modu fln olmıcak....cd taktırman lazım authentique de kaset war....aynalar elektrikli değil we çift açılı değil authentique de....arka camlar elektirk li değil ....arka koltuklar katlanmıyor........

çok fark war .....far we yağmur sensörlerini taktırabilirsiniz heralde ama dediğim gibi güzel olmaz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.