Şimdi Ara

Kulüp (Netflix)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O3 Medya'nın Saner Ayar ve Ayşe Durmaz ile birlikte yapımcılığını üstlendiği, Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce’nin ise yönetmen koltuğunda oturduğu resmi adı henüz belli olmayan Kod Adı: Kulüp adlı dizinin senaryosunu ise Necati Şahin, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü, Rana Denizer’den oluşan güçlü bir senarist kadrosu kaleme alıyor. Dizinin başrolünde ise Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci yer alacak.

Netflix’in Kod Adı: Kulüp için yayınlamış olduğu açıklama şu şekilde:

“Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışacak; bir yandan da gece hayatındaki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yönetici Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşacaktır. Müşteriler için cennet, çalışanlar için bir cehennem olan Kulüp, Matilda’nın gelişiyle yepyeni bir ruha bürünecek; her biri kendi hikayesinin “öteki”si olan karakterlerimiz için bir yuvaya dönüşecektir. Belki de en güzel aile, ailesizlerin kurduğudur.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 10 Kasım 2021; 2:31:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matilda'yı kim oynuyormuş merak ettim. birde fıstık ismet ne abi fıstık diye erkek lakabı mı? olur. adam dizinin sonunda lgbt çıkmasın.

• nemoberk N kullanıcısına yanıt
    olur mu olur hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dizi çıktı ve bence gayet başarılı .özelikle kostumlere bayıldım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziye bayildim valla akti gitti her bölümü Gökçe ablamda döktürmüş valla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Senaryo olarak pek bir şey vadetmese de oyunculuklar ve görüntü yönetmenliği açısından başarılı bir dizi olmuş. 40 dakikalık 6 bölümden oluştuğu için tadı damakta kaldı. Çok da uzatılacak bir konusu olmadığından dolayı toplam 10-12 bölümde biterse daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryo biraz kısır fakat dönemi yansıtmaları, oyunculuklar gayet iyi. 6 bölüm 45’er dakika akıp gidiyor zaten. İkinci kısmı merakla bekletecektir. Beğendim bu yapımı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erotik sahne var mı? 

• Oyunculuklar ve mekanlar çok güzel. Hikayeside güzel sıkıcı değil izlettiiyor sevdim ben.

• 6 Ocak'ta yeni bölümler geliyor.

• güzel dizi, müzikler ve mekan bay başarılı

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gözümde Netflix Türkiye'nin en iyi yapımı. Çekimler, oyunculuklar, mekanlar çok güzeldi konusu aman aman değildi ama yine de severek izledim harikaydı.

• 4 bölümlük ikinci kısmı bitirdim. Dizi bazı mantık hatalarını içerse de mekan, oyuncular ve görüntü kalitesi iyiydi. Senaryo açısından biraz kısırlık olduğu söylenilebilir fakat az ama öz bir dizi izledik.

6-7 eylül 1955 olaylarının canlandırılarak izleyiciye aktarılma şekli biraz iç burksa da dönemin ortaya koyduğu hüzün ve olay örgüsünün yansıtılması iyi bir detaydı. Dileriz bu tür olaylar tekrar yaşanmaz. Bunun dışında serseri İsmet layığını buldu. Matilda muhtemel çelebiyle kulübü yönetecektir. Raşel yaptığı tercihlerin sonuçlarını yaşadı. Niko’yu bu kısımda böyle düşünmemiştim sürpriz oldu.

Selim’i oynayan kişi ödüllük performans gösterdi bu arada, atlamayalım bence. İzlenebilecek bir drama kesinlikle beğendim

• 2. kısım da gayet kaliteliydi. Fakat Selim karakterine her bölüm bir şarkı söyletseler daha iyi olurmuş. Çoğu bölümde o kısımlar apar topar geçildi. Bir de Çelebi karakterinin son 4 bölümde birden iyilik meleği kesilmesi biraz sırıttı sanki.

Her şeye rağmen ayakları yere sağlam basan güzel bir dizi çıkmış ortaya. Herkese tavsiye ediyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.