Şimdi Ara

Kültür forumu hk. Anket (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

Kültür forumu hk. Anket

(En Son Oy Tarihi: 20.4.2019)
Giriş
  • Zaten zayif forumlar birlesseler daha iyi olabilir ama cok da fark etmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her kategori farklı olması iyi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yöneticilerde dinci olsa gerek..

her hafta mürtede keyfi ceza vermek ve talep edildiği halde dini ayrı bölüm açmamak..
  • Günümüzde bilimin geldiği nokta ve insanların kültür düzeyi dikkate alındığında felsefenin bir işlevi kalmadı.
    Dinde yine bilime yenik düştü. Az daha sabredin.
  • nefes aldırmazlar hocam
  • kültür, bilim, tarih, din, felsefe. bunların hepsi ayrı konulardır.

kültür denince hangi ülkenin kültürünü konu edimeceğiz veya hangi konuda bir kültür muhabbeti yapılacak forumda?

bilim konusunda yine alt konular oluşturulabilir. örneğin uzay, enerji, hareket vb.. gibi konular.

hangi ülkenin tarihi konu edilecek. tarihdeki gerçekler ve yalanlar başlı başına bir konu.

din keza bu konuda bilgi edinmek isteyenlerle bilmediklerine bilgi katmak isteyenler veya bu konuda farklı görüşlerin birbiriyle muhabbeti var bir de buı konudsn uzak görüşe sahip olan bir üyenin konuya girmesi var. bu forum bir çok konuda g,zel bölümler oluşturmuş durumda. bu bölümün de açılmasını hak ediyor.

felsefe konusuna gelince şu an hatırlamıyorum ama felsefe' nin ismi kaldı gibi. yani felsefe sonrası da var. isimlerini hatırlayamadım şimdi. iki garip isim nedir ne değildir bilmiyorum ama bakmam lazım buraya yazmak için.

velhasıl, bunların hepsi birbirinden bağımsız ayrı konular. tabi bunların haricinde başka açılması istenen bölümlerde olabilir! bunlar da değerlendirilmeye alınmalı diye düşünüyorum. çok yönlü olmak iyidir. lakin ister istemez insanın aklına bazı şeyler de gelmiyor değil. talep ve arz meselesi var ama her talep de karşılanmalı dersek eğer kültür ve bilime bakmak yeterli oluyor. kısaca ben buna propaganda diyeyim deyim yerindeyse. bu biraz karışık bir konu. herkes açısından.

yani şu son paragraf ile demek istediğim ben kendi önerime istinaden değerlendirme talebinde bulunuyorum. bir başkası başka bir bölüm isterse ben ona izin verilmelidir demiyorum. bu sorumluluk ev sahibşne aittir. ne açıdan denirse, manevi açıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 13 Mart 2019; 17:30:55 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.