Şimdi Ara

Kültür forumu hk. Anket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kültür forumu hk. Anket

(En Son Oy Tarihi: 20.4.2019)
Giriş
  • arkadaşlar bir çok kişiden Kültür ve bilim forumunun bazı alt başlıklarının birleştirilmesi isteğini alıyorum. Sizin görüşünüz nedir bu konuda ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EB772A469

Bu mesaj silindi.
    Mesela kültür, tarih ve bilim'i felsefe ayrı olacak şekilde birleştirmek gibi bir öneri geldi. Sizin fikirlerinizi almak istedik.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Mantıklı olabilir evet
    Aktiflik artar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olabilir, yalnız teknoloji olmasın.
  • Önerilerin dikkate alındığını görmek sevindirici. Felsefe dışarıda kalacak şekilde böyle bir birleşme forumun yararına olacaktır. Yalnız bilimin içerisinde teknoloji kısmının da yine ayrı bir başlık altında olması herkesin yararına olacaktır. Bu ayrım ilk yapıldığında da aslında karşı çıkmıştık. Birçok değerli arkadaşı o dönemde kaybetmiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 7 Ocak 2019; 20:4:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Önerilerin dikkate alındığını görmek sevindirici. Felsefe dışarıda kalacak şekilde böyle bir birleşme forumun yararına olacaktır. Yalnız bilimin içerisinde teknoloji kısmının da yine ayrı bir başlık altında olması herkesin yararına olacaktır. Bu ayrım ilk yapıldığında da aslında karşı çıkmıştık. Birçok değerli arkadaşı o dönemde kaybetmiştik.
    sizin görüşleriniz doğrultusunda bir revizyona gidilmesi planlanıyor, görüşleri toplayalım görüşelim.
  • Güncel de olsun, ülke gündemi bölümü var ama ben pek sevmiyorum orayı.
  • anket olarak güncelledim arkadaşlar, katılalım fikir belirtelim
  • Bilim bölümünde ağırlıklı olarak sciencea yönelik konular açıldığına göre birleşmesinin bir anlamı yok.Eğer ikiside sosyal bilimden beslenseydi olabilirdi
  • Felsefe ayrilsin. Zodion ve Hado hocamla bizleri basbasa birakiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 8 Ocak 2019; 19:31:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kültür tarih
    güncel
    felsefe
    olarak ayrılabilir. şu anki düzenleme de bu şekilde ama kağıt üstünde gibi bölüm yazıları birbirine karışmayacak şekilde olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EB772A469

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tarihsosyal bilim sayılabilir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.