Şimdi Ara

Küllerinden doğan anakart üreticisi: Biostar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bir zaman iddialı bir anakart üreticisi olmadı veya olamadı Biostar. Hatta bir süredir gündeme bile gelmiyorlardı ancak yeni nesil anakart modelleriyle hayli konuşulur oldular. Düşünseniz, dünyanın ilk mini-ITX profilli AMD Ryzen anakartı onlardan geldi. İşte tüm bu detayları videoda anlattık. 

• dayanaklılık konusunda iyi bir anakart üreticisiydi yeniden raflarda görecek olmamız güzel.

• ilk bilgisayarımın anakartı biostardı duygulandım:)

• erdi abi yeri degil ama xiaomi mi6 incelemesini ne zaman yayımlıycaksın şimdiden kolay gelsin iyi yayınlar saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

erdi abi yeri degil ama xiaomi mi6 incelemesini ne zaman yayımlıycaksın şimdiden kolay gelsin iyi yayınlar saygılar.

Bende merak ediyorum. Erdi Abi'nin incelemesine göre ya Mi5 Prime alacağım ya da Mi6.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat dengesi iyi olursa tercih edilebilir, sonuçta eski ve tecrübeli bir firma.
  • SeagateWD

xiaomi mi5 prime kullanıcısıyım :) sırf merak ettigimden dolayı erdi abinin video incelemesini bekliyorum bence işini fazlasıyla görür suan için mi6 fiyatları tuzlu mi5 prime bana göre cok üst düzey bir cihaz kesinlikle alabilirsin fiyatları cok uygun kacırma derim cünki fiyatları resmi satıslar basladıgı zaman fiyatları ucabilir suan için 1150 küsürler falan satılıyor bence al cık aradan fiyat performans ürünüdür tavsiyem

• quote:

Orijinalden alıntı: peske

ilk bilgisayarımın anakartı biostardı duygulandım:)

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küllerinden doğan deyince ABİT sanarak habere daldım oysa ki...:(

• Küllerinden doğmaktan ziyade bence hep kül olarak kalmayı tercih ettiler diyebiliriz. Piyasada iddialı olmaya çalışıp sonrasında silinip giden bir çok üretici oldu geçmişte. Biostar ise bu potaya girmeyip kendilerini daha alt bir kategoride konumlandırıp maceraya atılmadılar ve kalıcı olmayı başardılar kanaatindeyim. En azından piyasada öyle veya böyle hep varlardı.
  • biostar ın asıl bombası şu anakart. madencilik için üretilmiş sağlam,ucuz 6 pcle slotlu anakart.
    https://www.amazon.com/Biostar-Motherboard-TB85-LGA1150-Express/dp/B01MDLLQK5/ref=lp_2529039011_1_2?srs=2529039011&ie=UTF8&qid=1498208703&sr=8-2
  • Rekabet, tüketici için her zaman iyidir. Pazarı ele geçirmesi dileğiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcudur_abbas

biostar ın asıl bombası şu anakart. madencilik için üretilmiş sağlam,ucuz 6 pcle slotlu anakart.
    https://www.amazon.com/Biostar-Motherboard-TB85-LGA1150-Express/dp/B01MDLLQK5/ref=lp_2529039011_1_2?srs=2529039011&ie=UTF8&qid=1498208703&sr=8-2

O zaman bundan da alınması gerekiyor. Doğal olarak fazladan yer işgali ve kablo karmaşası demek.

https://www.amazon.com/6-Pack-PCI-E-Powered-Adapter-Extension/dp/B01N3UVJHM/ref=pd_sim_147_2?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01N3UVJHM&pd_rd_r=3Q4Z745Y8PT9NRSRFMZH&pd_rd_w=2SBkB&pd_rd_wg=PbqJX&psc=1&refRID=3Q4Z745Y8PT9NRSRFMZH

• DFI nerde gurban?

• Abit ci olarak yad edecektim ama anan arkadaslar olmus. Kullandigim kartlardan Epox u ozledigimizi soyleyelim bari

• Şimdi nasıl bilmiyorum ama eskiden adi anakart denince akla gelen ilk markalardandı.

• Biostar,asrock,foxconn bunlar zamanının oem devleri idi,beğenmediğimiz,casper vestel vs pclerde yurt dışı markalarda aynı şekilde "hazır pc" konseptinde vardı bu arkadaşlar.
    F/p oynamasada her zaman fiyata oynadıklarını hatırlıyorum.Almadım aldırmadım o ayrı tabi...
  • Biostar candır.yeni racing serileri çok iyi görüyor.asya ulkelerinde tutuluyor.batiya nedense pek bakmadılar.internet cafemde Asus ve biostar karışık kasalar vardı.asuslar cortlamisti.biostarlar yola devam ediyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biostar belki de en tepe değildi ama anakartları kesinlikle sağlamdı. Keza uzunca süre kullanmıştık.

Ama anakart dendiği vakit aklıma hep DFI geliyor. Vardı bir ara i7 920 D0 lı sistemim. Anılar tazelendi.

• 2017 yılında anakart üreterek küllerinden doğmaya çalışan teknoloji firmasının CEO'suna inovasyonun ne demek olduğunu birisinin anlatması lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.