Şimdi Ara

KULLANIŞLI MUHASEBE(TİCARİ) PROGRAM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
39.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BANA GÖRE EN İYİ MUHASEBE PROGRAMI ZİRVE YAZILIMIDIR ÇÜNKÜ KULLANIŞI RAHAT
    YANİ AÇILDIĞINDA HER ŞEYİ RAHATLIKLA YAPABİLME İMKANI VAR MUHASEBECİLERE TAVSİYE EDİYORUM
    BUNU KİM KULLANIRSA HERKESE TAVSİYE EDECEĞİME İNANIYORUM
    ÇÜNKÜ GÖRDÜĞÜM EN İYİ MUHASEBE PROGRAMI

SADECE DENEME AMAÇLI ÖNCE İNDİRİN SATEN EĞER BEĞENMESENİZ BOŞ VERİRSİNİZ

BEĞENME İMKANI MUHASEBECİLER EĞER KULLANSA %99 BEĞENİR

http://www.zirveyazilim.net/index.html

http://www.zirveyazilim.net/index.html

• MikroMod u tavsiye ediyorum. İstendiğinde şirkete göre programı düzenleyip gönderiyorlar, kullanımı kolay, ücretsiz destek.www.mikromod.com
  • Ya arkadaşlar ben geçenlerde bir program buldum ve bir süredir kullanıyorum, gerçekten güzel bir program. Programın adı Aymet Ticari Muhasebe. Hem kolay kullanışlı hem de ticari işletmeler için çok uygun bir program bence. Program tam anlamıyla ticari işletmeler için tasarlanmış, tavsiye ederim.
  • Merhaba
    Kolay bir yazılım programı istiyorsanız eğer size vestel bayinin kullandığı JBI YAZILIM önerebilirim. Dediğim gibi hem kullanımı kolay hem de merkez ofis üzerinden destek verdiğinden dolayı anında destek olabiliyorlar.www.jbi.com.tr 'den bakabilirsiniz.
  • Tavsiyelere bak mesaj sayılarına bak :)

Piyasada en çok tutulan bedava yazılımlar turquaz ve bilsoft tur. Ücretli bir yazılım düşünüyorsan ETA LKS LOGO iyidirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurtek61 -- 25 Ocak 2015; 19:24:58 >
  • Arkadaşlar kesinlikle MikroMod'u öneriyorum. Adamlar çok profesyonel. Programda istediğiniz her türlü değişikliği yapıyorlar, istediğiniz özellikleri ekliyorlar. Ücretsiz güncelleme ve teknik destek sağlıyorlar. Lisansı olmayan program almayın, çünkü problem yaşadığınızda muhatab alacak kimse bulamazsınız.
    MikroMod'un network ve online desteği de var, hatta web sitenizle bağlantılı çalışabiliyor...
    www.mikromod.com
  • muhasebe yazılımlarından güncel kullanım ve başlangıç olarak önerebileceğiniz var mı?
    stok ,cari vs kullanacaklar , fiyat önemli değil ,
    teşekkürler
  • ücretli olsun diyosanız datasoft.com.tr sitesine bi bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferit34 -- 17 Mayıs 2015; 1:14:30 >
  • Arkadaşlar ben Cemre Tuğra Önmuhasebe programı kullanıyorum. program çok kolay ve her isteğime karşılık veriyor. tavsiye ederim. fiyatı da çok uygun
  • Merhabalar,

yazılımalalım diye bir site var. Tüm muhasebe çözümlerini orada bulabiliyorsunuz, demo da isteyebiliyorsunuz. Deneyerek seçmek bence en önemlisi.

Umarım yardımcı olur.

İyi günler.
  • Arkadaşlar size muhteşem bir muhasebe programı sunabilirimhttp://www.ofisassist.com/muhasebe-programi.html web tabanlı muhasebe programı basit ama çok kapsamlı.
  • Ben çok uzun süredir (yaklaşık 18 yıl) farklı muhasebe programları kullanıyorum. Bunlar; LOGO, ETA, VEGA, DATASOFT, ZİRVE, MİKRO ve AYMET. Bu programlardan VEGA ve DATASOFT'un DOS versiyonları oldukça iyiydi ancak Windows ortamına geçtikten sonra aynı başarıyı gösteremediler. LOGO ve ETA ise zaten herkesin bildiği programlar o yüzden çok yorum yapmama gerek yok. Sadece şunu söyleyebilirim, özellikle LOGO ticari amaçlı güzel bir program ama hem çok pahalı hem de teknik servis konusunda ciddi problemler yaşayabiliyorsunuz, bazı zamanlarda servis alabilmeniz 3-5 gün sürebiliyor bu da çok ciddi bir sıkıntı. Aslında bu kadar yaygın olan bir programın teknik servisinin bu kadar geç ve pahalı veriliyor olması bence çok can sıkıcı bir durum. Ayrıca ilk satın aldığınızda bile eğitime ücret almasını da bir türlü anlayamıyorum (Bu ücret öyle ucuz da değil).
    ETA ve ZİRVE ise daha çok resmi muhasebe amaçlı kullanacaksanız iyi.
    Aslında yukarıda saydığım programlarda yaşadığım çeşitli sorunlar beni yeni program arayışına itti ve AYMET programını bu arayışlarım esnasında buldum. AYMET çok bilinen bir firma değil ve internetten araştırırken bulduğum ürünler arasında kullanımının kolay olması dikkatimi çekti ve 3 yıla yakın bir süredir de kullanıyorum. İnanmayacaksınız ama bu ismini pek duymadığım program ticari paket olarak beklediğimin çok üstünde bir performansa sahip. Ayrıca teknik servis konusunda da çok hızlı dönüş alabiliyorum. Bir de LOGO'ya ödediğim teknik servis ücretinin üçte biri fiyatına ve çok daha hızlı çözüm alıyorum.
    AYMET programını neden özellikle LOGO ile kıyasladığımı sorarsanız benim Ticari Muhasebe amacıyla kullandığım programlar arasında en başarılı bulduğum iki program LOGO ve AYMET. Elbette piyasada onlarca başka program da var ve ben kullandığım programları (LOGO, ETA, VEGA, DATASOFT, ZİRVE, AYMET, MİKRO) alırken gerek çevremdeki insanların tavsiyelerini dinliyorum gerekse kendim internetten araştırıp programların demolarını indiriyorum veya istiyorum. Bu nedenle başka programlarında demolarını inceledim. Mesela: Yaylasoft, Kursoft, Paraşüt, Turkuaz gibi. Bu programların hiçbirisine kötü diyemem ama benim istediğim pratiklikte ve yetenekte görmediğim için bunları tercih etmedim.

Kısaca size tavsiyelerim şunlar:
    Eğer işiniz resmi muhasebe tutmaksa ETA veya ZİRVE'nin Müşavir Programını tavsiye edebilirim. Bu firmaların ticari paketleri de var ama bu alanda pek iyi değiller.
    Amacınız ticari işlemlerinizi tutmaksa öncelikli olarak AYMET Ticari Muhasebe programını tavsiye ederim.
    Eğer büyük ölçekli bir işletmeniz varsa (250'nin üzerinde çalışan) o zaman belki LOGO'nun kahrı çekilir, yoksa o kadar para verip, bir de zamanında servis alamamak gerçekten insanın canını sıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kmkbilisimm

Arkadaşlar size muhteşem bir muhasebe programı sunabilirimhttp://www.ofisassist.com/muhasebe-programi.html web tabanlı muhasebe programı basit ama çok kapsamlı.

merhaba arkadaşlar bahsedilen ofisassist muhasebe programını incelemelerim sonucunda bu gün sitesinden denemek için satın aldım (en fazla 39 liram gider diye düşündüm) çok kısa süre içerisinde bana dönüş yaptılar 1-2 saat sürmeden programı kullanmaya başladım ilgilerinden gayet memnun kaldım destek konusunda sorun yaşamayacağımı zannediyorum kullanımıda gayet kolay verdiği tavsiyelerinden dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: pinaraksoy

Ben çok uzun süredir (yaklaşık 18 yıl) farklı muhasebe programları kullanıyorum. Bunlar; LOGO, ETA, VEGA, DATASOFT, ZİRVE, MİKRO ve AYMET. Bu programlardan VEGA ve DATASOFT'un DOS versiyonları oldukça iyiydi ancak Windows ortamına geçtikten sonra aynı başarıyı gösteremediler. LOGO ve ETA ise zaten herkesin bildiği programlar o yüzden çok yorum yapmama gerek yok. Sadece şunu söyleyebilirim, özellikle LOGO ticari amaçlı güzel bir program ama hem çok pahalı hem de teknik servis konusunda ciddi problemler yaşayabiliyorsunuz, bazı zamanlarda servis alabilmeniz 3-5 gün sürebiliyor bu da çok ciddi bir sıkıntı. Aslında bu kadar yaygın olan bir programın teknik servisinin bu kadar geç ve pahalı veriliyor olması bence çok can sıkıcı bir durum. Ayrıca ilk satın aldığınızda bile eğitime ücret almasını da bir türlü anlayamıyorum (Bu ücret öyle ucuz da değil).
    ETA ve ZİRVE ise daha çok resmi muhasebe amaçlı kullanacaksanız iyi.
    Aslında yukarıda saydığım programlarda yaşadığım çeşitli sorunlar beni yeni program arayışına itti ve AYMET programını bu arayışlarım esnasında buldum. AYMET çok bilinen bir firma değil ve internetten araştırırken bulduğum ürünler arasında kullanımının kolay olması dikkatimi çekti ve 3 yıla yakın bir süredir de kullanıyorum. İnanmayacaksınız ama bu ismini pek duymadığım program ticari paket olarak beklediğimin çok üstünde bir performansa sahip. Ayrıca teknik servis konusunda da çok hızlı dönüş alabiliyorum. Bir de LOGO'ya ödediğim teknik servis ücretinin üçte biri fiyatına ve çok daha hızlı çözüm alıyorum.
    AYMET programını neden özellikle LOGO ile kıyasladığımı sorarsanız benim Ticari Muhasebe amacıyla kullandığım programlar arasında en başarılı bulduğum iki program LOGO ve AYMET. Elbette piyasada onlarca başka program da var ve ben kullandığım programları (LOGO, ETA, VEGA, DATASOFT, ZİRVE, AYMET, MİKRO) alırken gerek çevremdeki insanların tavsiyelerini dinliyorum gerekse kendim internetten araştırıp programların demolarını indiriyorum veya istiyorum. Bu nedenle başka programlarında demolarını inceledim. Mesela: Yaylasoft, Kursoft, Paraşüt, Turkuaz gibi. Bu programların hiçbirisine kötü diyemem ama benim istediğim pratiklikte ve yetenekte görmediğim için bunları tercih etmedim.

Kısaca size tavsiyelerim şunlar:
    Eğer işiniz resmi muhasebe tutmaksa ETA veya ZİRVE'nin Müşavir Programını tavsiye edebilirim. Bu firmaların ticari paketleri de var ama bu alanda pek iyi değiller.
    Amacınız ticari işlemlerinizi tutmaksa öncelikli olarak AYMET Ticari Muhasebe programını tavsiye ederim.
    Eğer büyük ölçekli bir işletmeniz varsa (250'nin üzerinde çalışan) o zaman belki LOGO'nun kahrı çekilir, yoksa o kadar para verip, bir de zamanında servis alamamak gerçekten insanın canını sıkıyor.

Pınar hanım, sizin bu yazınızı okuduktan sonra Aymet Ticari Muhasebe Programı için Google da arayıp Aymet'i buldum ve aradım, hemen uzaktan bağlanıp bilgisayarıma programı ücretsiz kurdular. Gerçekten çok güzel bir programmış, iyi ki bu yorumu yazmışsınız. Yoksa böyle bir programdan hiç haberim olmayacaktı.
    Kısa bir testten sonra programı almaya karar verdim. Şu anda programı kullanmaya başladım, şimdilik çok memnunum, firma da oldukça ilgili çıktı.
    Herkese tavsiye ederim, bu özelliklerdeki bir programa göre fiyatı da çok hesaplı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurtek61

Tavsiyelere bak mesaj sayılarına bak :)

Piyasada en çok tutulan bedava yazılımlar turquaz ve bilsoft tur. Ücretli bir yazılım düşünüyorsan ETA LKS LOGO iyidirler.

Bilsoft tavsiye eder misiniz?
  • emreburakturker E kullanıcısına yanıt
    Merhaba Emre bey,

Ben sadece yaşadığım tecrübeleri aktarmaya çalışmıştım. Tavsiyelerimin işe yaradığına sevindim.

İyi çalışmalar dilerim.
  • OnursanTekstil O kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma geç gördüm sorunu. İllaki ücretsiz olacaksa kesinlikle Bilsoft. Üç beş gün kullan neden tavsiye ettiğimi anlarsın. Her şeyden önce bu muhasebe programlarının hepsi birbirinin aynıdır. Senin ihtiyaçlarını karşılamasıdır önemli olan. Bilsoftta programla ilgili bir sorun yaşarsan parasını bastırır yardım istersin. İnan ki büyük programlarda da paranla rezil oluyorsun. Bu arada tamamen sen öznesi ile yazdım ama forumdaş olduğumuz için samimiyetten. :) hatam olduysa affola, kal sağlıcakla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurtek61

Kusura bakma geç gördüm sorunu. İllaki ücretsiz olacaksa kesinlikle Bilsoft. Üç beş gün kullan neden tavsiye ettiğimi anlarsın. Her şeyden önce bu muhasebe programlarının hepsi birbirinin aynıdır. Senin ihtiyaçlarını karşılamasıdır önemli olan. Bilsoftta programla ilgili bir sorun yaşarsan parasını bastırır yardım istersin. İnan ki büyük programlarda da paranla rezil oluyorsun. Bu arada tamamen sen öznesi ile yazdım ama forumdaş olduğumuz için samimiyetten. :) hatam olduysa affola, kal sağlıcakla.

Çok teşekkür ederim cevabınız için. İlla ki ücretsiz olsun diye bir şartım yoktu. Araştırırken, indirdim. Gerçekten kullanışlı. Tam ihtiyacımıza cevap verecek kadar yeterli ve kolay. Bunu görünce başka program aramayı bırakıp acaba bu programın sorunu var mı diye bakınmaya başladım. Pek bilgiye ulaşamayınca buraya üye olup kullananların bilgisine başvurmak daha doğru sonuç verir diye düşündüm.
    Teknik servis ücreti olarak 30 TL gibi bir rakam verdiler. Bu da çok uygun gerçekten mantıklı. Diğer programların eğitimleri dahi pahalı...
    Dediğiniz gibi önemli olan bizim ihtiyacımıza ne kadar cevap verdiği. Bu konuda bize yetiyor da artıyor dahi :)
    Estağfurullah samimiyetiniz için ben teşekkür ederim.

• Bilsoft'u kullanıyorum ve memnun ediyor beni bende ücretsiz olduğundan herkes faydalansın istiyorum burada herkese söylüyorum :), kullananları görmek hoşuma gitti. Buradan yapamadığımız şeyleri danışarak programı daha iyi kullanabilme imkanımız olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etnaa81

Bilsoft'u kullanıyorum ve memnun ediyor beni bende ücretsiz olduğundan herkes faydalansın istiyorum burada herkese söylüyorum :), kullananları görmek hoşuma gitti. Buradan yapamadığımız şeyleri danışarak programı daha iyi kullanabilme imkanımız olabilir.

Ben de kullanmaya başladım. Siz daha tecrübelisiniz sanırım, başka bir başlık mı açsanız? Konu arasında kaybolmuş olmaz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.