Şimdi Ara

Kullanım şeklime göre hangi Macbook'u seçmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşletme 1.sınıf öğrencisiydim 2 ye geçtim.Bölümümde kullanılan program falan tarzı bir şey yok fakat sunum,word,araştırma falan bir sürü şey var.Ben de genel olarak bilgisayarla çok vakit geçiren birisiyim fakat oyun oynadığım söylenemez.Hem okula götürebileyim hem de şarjı iyi gitsin hafif olsun diye bir Apple cihaz düşünüyorum.İstediğim ürün kesinlikle bir bilgisayar,ipad+klavye benlik bir çözüm değil.Şimdi iki seçenek arasında kaldım;

Macbook Air internette 3500 tl civarı ben KDV'sini kullanabileceğim için bunu attığımda 2900 tl oluyor maliyeti.
    Macbook Pro ise internette 5200 tl civarı bu da KDV düşülünce 4250 tl oluyor.

Şuanki dolar kuruna bakarsak iki cihaz da çok uygun.Acelem yok Eylül ayını bekleyebilirim fakat yeni cihazlar 4.60 gibi bir kurla giriş yapacağı için bu fiyatlar hayal olur.Şimdi düşündüğüm olay şu pro ve air arasında benim icin 1300 tl gibi bir fark var.Farkı az olduğu için ve Pro'nun bana maliyeti 4250 tl olacağı için Pro gayet iyi bir seçim.Fakat benim Pro gibi güçlü bir cihaza ihtiyacım yok.Karar veremedim açıkcası hangisini alacağıma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.