Şimdi Ara

kullanılmayan her oy bi partiye gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler önümüzdeki seçimde çoğunuz ilk defa oy kullanıcak geçersiz bile olsa oyunuzu kullanın boşta kalan oy pusulaları sizin adınıza kullanılıp sandığa atılmaktadır...

Duyarlı olun ve oyunuzu kullanın...

Seçime yakın konuyu tekrar hortlatırım ..

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

Gençler önümüzdeki seçimde çoğunuz ilk defa oy kullanıcak geçersiz bile olsa oyunuzu kullanın boşta kalan oy pusulaları sizin adınıza kullanılıp sandığa atılmaktadır...

Saygılar...

Boş oyu bizim yerimize atmazlar ama boş oy %50 ye katkı sağlar. Ben bulunduğum yerdeki en güçlü muhalefete atmayı düşünüyorum. Ama burası siyaset için çok yanlış yer o yüzden uzatmayayim ben ,saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşta olan oylar otomatik olarak iktidar partiye gidiyor diye biliyorum ama doğru mu bu?
  • Bu şehir efsanesi de her seçim zamanı dolanmaya başlar. Bu sefer erken hortladı.
  • askerde oy kullanılıyor mu?
  • Bak seçimler yaklamışken şu HEPAR' ı bi araştırın.
  • kabul edelim ki bazıları insanları kandirmak konusunda çok iyi çalisiyor

keşke bu bu çalişmayı hizmetlerindede görebilsek , o zaman daha az düşünürdük oy kullanırken.
  • Böyle bir şeyin olduğunu sandık görevlisi arkadaşımın annesi anlattı kendi ağzıyla.
  • Bitti artık o devir şimdi sıkıysa geçersiz oy kullan:yeni sisteme geçilecek oylarımızı dokunmarik ekrandan kullanacağız 3 kere de doğrulama yapacağız artık geçersiz oy diye bir şey kalmadı

• Uçar

• Yavaş sallayalım, geçmişte seçimlerde değişik olaylar yaşandı ancak son seçimlerde artık her sandığın başında büyük partiler adam dikiyor. Böyle bir şey olmasını geçtim, sanılması durumunda zaten Türkiyedeki her siyasi parti olay çıkarır. Konu siyasete kayacak yine milletin tanıdıkları konuşacak. Hiç seçim görmediğiniz ne kadar belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter777

Yavaş sallayalım, geçmişte seçimlerde değişik olaylar yaşandı ancak son seçimlerde artık her sandığın başında büyük partiler adam dikiyor. Böyle bir şey olmasını geçtim, sanılması durumunda zaten Türkiyedeki her siyasi parti olay çıkarır. Konu siyasete kayacak yine milletin tanıdıkları konuşacak. Hiç seçim görmediğiniz ne kadar belli.

beni tanımadığın için bişey demiyorum... bu olay Türkiye nin heryerinde oluyor demiyorum ama oluyor hiç olmamasını bende isterim.. bazı şeyleri görmesem böyle konuşmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

Gençler önümüzdeki seçimde çoğunuz ilk defa oy kullanıcak geçersiz bile olsa oyunuzu kullanın boşta kalan oy pusulaları sizin adınıza kullanılıp sandığa atılmaktadır...

Saygılar...

15 senedir her seçimde sandık görevlisi oluyorum; görevli olduğum okullarda böyle bir olay hiç olmadı; ve kullanılmayan oylar GEÇERSİZ olarak işaretlendi. DEMOKRATİK bir ülke olan ülkemizde seçmenlerin belki hiçbir partiye güvenmemesi; ve tepkisini bu şekikde dile getirmesi; en doğal hakları; sizin düşüncenizi çok mantıksız buldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.