Şimdi Ara

KULLANILMAMIŞ/AZ KULLANILMIŞ KİTAPLARIMI UCUZA SATIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 gün 20 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Tipisteyenbiri (10 mesaj) ralli7718 (1 mesaj) bilemiyorumaltanb (1 mesaj) tophbeifong (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (9 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,kardeşimin bu sene bitiremediği,başlayamadığı kitapları satıyorum.Malum üniversite masrafı çok oluyor o yüzden kitapları elden çıkarmaya karar verdim,en azından cebine harçlık olsun kitaplar da boşta durmasın :) Çok uygun fiyata koymaya çalıştım yine de maddi durumu yetmeyip çok ihtiyacı olan varsa bana özelden mesaj atabilir.Kitapların durumunu aşağıya tek tek yazıyorum.Görsellerini de ekleyeceğim,alacağınız kitapla ilgili ekstra görsel video gönderebilirim,mesaj atmanız yeterli.Onların dışında elimizde meb kitapları var,satmıyorum sonuçta ücretsiz verildi ama mezunların ihtiyacı olabilir pdf yerine kitaptan çalışmak isteyen olursa gönderebilirim.Final dershanesinin mezunlara verdiği dergilerden sıfır ellenmemiş 35 dergi de var bunu da isteyene yollarım.Kargo ücreti alıcıya aittir,ucuz olması adına(öğrencilere kitap indirimi var) ptt kargo ile gönderebilirim.+++++40 LİRA ÜSTÜ KİTAP ALIRSANIZ KARGO ÜCRETSİZ+++++

KİTAPLAR

ACİL AYT MATEMATİK SORU BANKASI:Sadece limit konusundan 6 sayfası çözülmüş.Kitabın kalanı sıfır.FİYATI 25 LİRA.

PALME BİYOLOJİ EKSTRA 25'Lİ DENEME:İlk 3 deneme çözülmüş.22 deneme boş.(12. sınıf 2. dönem konuları yok içinde).FİYATI 12 LİRA.

345 TYT MATEMATİK 12'Lİ DENEME:İlk 6 deneme çözülmüş.Yani 6 deneme boş.FİYATI 12 LİRA.

ORİJİNAL AYT MATEMATİK 15'Lİ DENEME:İlk 4 deneme çözülmüş.11 deneme boş.(12. sınıf 2. dönem konuları yok).FİYATI 15 LİRA.

AYDIN AYT KİMYA 30'LU DENEME:İlk 9 deneme çözülmüş. 21 deneme boş.(12. sınıf 2. dönem konuları yok). FİYATI 7 LİRA.

ERTAN SİNAN ŞAHİN TYT-AYT FİZİK DENEMELERİ:3 Ayt denemesi çözülmüş,13 Ayt denemesi boş.7 Tyt denemesi çözülmüş,13 tyt boş. FİYATI 20 LİRA.

YAYIN DENİZİ DİL BİLGİSİ DENEMELERİ 21'Lİ:İlk 5 deneme çözülmüş.16 deneme boş. FİYATI 5 LİRA.

KAREKÖK YAYINLARI YGS FELSEFE DENEMELERİ 30'LU:İlk deneme çözülmüş.Gerisi tamamen boş. FİYATI 5 LİRA.

İZLEM YAYINLARI PARAGRAF DENEMELERİ 40'LI:15 deneme çözülmüş.25 deneme boş. FİYATI 5 LİRA.

DELTA YAYINLARI YGS FELSEFE ÖZET FASİKÜLÜ(DERGİ):Boş sayılır,1-2 satır çizilmiş. FİYATI 5 LİRA

NİTELİK YAYINLARI TERSYÜZ KİMYA SORU BANKASI(KONU TESTLERİ-TEKRAR TESTLERİ DİYE 2 YÜZÜ VAR):İçinde birkaç konu çözülmüş.İlgilenen varsa sorsun tek tek yazarım.Kitabın yarıdan fazlası boş. FİYATI 10 LİRA.

FDD YAYINLARI 11. SINIF BİYOLOJİ SORU BANKASI:Etkinlik kısımları çok az çözülmüş,testler boş.FİYATI 10 LİRA.

BAŞAT YAYINLARI TYT-AYT GEOMETRİ SORU BANKASI:5 test çözülmüş.Gerisi tamamen boş. FİYATI 10 LİRA.

HIZ VE RENK YAYINLARI TYT DENEME 18'Lİ:Yarısı çözülmüş.9 deneme boş. FİYATI 10 LİRA.

BİLGİ SARMALI YAYINLARI TYT PROBLEMLER SORU BANKASI:İşçi problemlerine kadar yarım yamalak çözülmüş.Kitabın yarısından fazlası boş.Arkasında 35 tane problem denemesi var. FİYATI 10 LİRA

BES YAYINLARI AYT FİZİK KONU ANLATIMLI:Neredeyse hepsi boş.FİYATI 5 LİRA.

LYS ÇIKMIŞ SORULARI KİTABI(2006-2013):Boş.FİYATI 10 LİRA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tipisteyenbiri -- 8 Ağustos 2020; 18:30:2 >

|
    |

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up

• Up

• Up

• Merhaba, 11.sınıf biyoloji MEB kitabı mı?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.