Şimdi Ara

KULLANILMAMIŞ 24 AYLIK TİVİBU GO SÜPER PAKETİ!!!(FİYAT DÜŞTÜ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Öncelikle konu yanlış yerdeyse k.bakmayın. Doğru yerde tekrar açarım.

--> Elimde kullanilmamis, aktive edilmemis, 2 yil boyunca ucretsiz bir sekilde kullanacaginiz Tivibu Go Super kodu(sifresi) vardir. Tivibu musteri hizmetlerini arayarak hizmeti aktif edip 2 yil boyunca ucretsiz bir sekilde kullanabilirsiniz. Diger paketlerle karistirmayin!!! Bu pakette Smart Spor'un butun kanallari mevcuttur. Bunun dışında bütün Belgesel ve Sinema kanalları mevcuttur.http://www.tivibu.com.tr/tv-kanallar Buradan kanal listesini inceleyebilirsiniz! Once ucretin tamami sonrasinda sifre seklinde alis-veris olacaktir. Baska turlu yapilmayacaktir! Once sifreyi ver, uyeligi yapalim sonra parayi gondeririz vs. tarzi sacma tekliflerde bulunmayiniz!!! Birbirimizi kirmayalim!

FİYAT ==> 100 TL

NOT: Şu anda Tivibu'nun kendi sitesinden baktığımda 39 TL'den ucuz bir paketi, kampanyası yok yada ben göremedim. Buda 24 ay için 936 TL yapıyor! Ben yarı fiyatınında altına vereceğim! Eğer düşünen arkadaşlar olursa fiyatta anlaşırız. Aynı paket için farklı bir kampanya vs. biliyor veya gördüyseniz bildiriniz beraber bakalım, fiyatı revize ederiz! Bunun dışında abuk sabuk tekliflerle gelmeyin lütfen!
    NOT2: Ödeme Garanti,İş Bankası, Finansbank veya Enpara hesaplarıma olacaktır! Ödemeniz hesabıma geçtiği an şifreyi alacaksınız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C53D38CC1 -- 4 Kasım 2018; 23:2:31 >

• Yanlis anlasilmasin sampiyonlar ligini onumuzdeki sana bein sport yayinlayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcseytann M kullanıcısına yanıt
    Kaynak rica edebilir miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.