Şimdi Ara

Kullanıcıların en çok memnun kaldığı Apple cihazların listesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcıların en çok memnun kaldığı Apple cihazların listesi yayınlandı

AnTuTu kıyaslama ekibi yeni sıralamalar yayınlamaya devam ediyor. Kullanıcıların en çok memnun kaldığı Apple mobil cihazlar da sıralandı ve liste Eylül 2022 sonu itibarıyla güncel.

Ayrıca Bkz.Tim Cook açıkladı: Apple'da çalışmak istiyorsanız bu dört özelliğe ihtiyacınız var

Listede eski cihazlar çoğunlukta

İlk 10'un neredeyse tamamı nispeten eski cihazlardan oluşuyor. İlk sırada %97,97'lik bir puanla ilk iPhone SE yer aldı. Bu arada, ikinci nesil iPhone SE modeli de zirvede yer alıyor, ancak yalnızca dokuzuncu sırada. İkinci sırada ise kullanıcıların %97,56'sının onayladığı iPad Air 4 yer alıyor. İlk üçü tamamlayan iPhone 6s Plus, %97,15 oranında olumlu geri bildirime sahip.

Kullanıcıların en çok memnun kaldığı Apple cihazların listesi yayınlandı

AnTuTu'nun yaptığı sıralamada 10,5 inç ekranlı iPad Pro 2, iPhone 6s sıralamadaki en yeni akıllı telefon olan kompakt iPhone 12 mini'nin yanı sıra iPhone 7, iPad Pro 4 (12,9 inç) ve iPad Pro 4 (11 inç) de yer aldı.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/863/863520.htm

• 13 ve 14'ün arasında ne gibi fark var da insanlar telefonlarını satıp bunları alsın ki ?

Kardeşim yaklaşık 5 yıldır İphone 7 kullanıyor. Hafıza konusunda şikayeti dışında telefonun hiç bir sorunu yok. Apple'ın ürün konusunda erişebilirliği zor olsa da yazılım konusundaki hizmeti gerçekten çok iyi.

Listede olanların çoğu elindekilerle yetinmeyi bilen kişilerdir. O listeye 13'den 14'e geçen kişileri girmesini bekleyemezsiniz.

• 6S

• iPhone 12mini hem güçlü hemde tek elle kontrol ve cebe sığabilen bir cep telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 4 Ekim 2022; 23:12:57 >
  • Se mi haha şarjı kesinlikle memnun etmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • muslucus kullanıcısına yanıt
    5 yıldır kullanıyorum. Beni memnun ediyor

• 6s plus 7. Yılında ios13 ile hala canavar gibi kullanıyorum. Takılma kasma vs yok sadece haliyle pil performansı kötü uzun süredir tekrardan Değiştirmediğim için

• Neden plus gibi gereksiz bir model yerine mini üretmiyorlar anlamıyorum.

• iphone 7 jet black, çok severek kullandığım bir cihazdı

• Gerçeği yansıtmayan liste. 14 serisini ve 13 serisini herkes alabilse kimse eski modellere bakmaz. 6s mi kaldı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gören de arada dünyanın farkı var sanar. Hepsi %90 ın üzerinde, 1-2 kişi oynamıştır en fazla. Saçma sapan bir liste.

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    6s hem çok güzel hem de tamamen rakipsiz bir telefon idi.

Şimdilerde android cihazlar çok kötü değiller.

• 13 ve 14'ün arasında ne gibi fark var da insanlar telefonlarını satıp bunları alsın ki ?

Kardeşim yaklaşık 5 yıldır İphone 7 kullanıyor. Hafıza konusunda şikayeti dışında telefonun hiç bir sorunu yok. Apple'ın ürün konusunda erişebilirliği zor olsa da yazılım konusundaki hizmeti gerçekten çok iyi.

Listede olanların çoğu elindekilerle yetinmeyi bilen kişilerdir. O listeye 13'den 14'e geçen kişileri girmesini bekleyemezsiniz.

• alabilmekle alakası yok. memnuniyet diyor. şu anda 13 pro kullanıyorum. yanında da eski 6sm var ve hala memnunum.

• apple güzellemesi kimse memnun değil ki sürekli defosu çıkıyor...

• iOS hater'ı olarak Apple'ın eşi benzeri olmayan tek donanımının Apple Watch olduğunu düşünüyorum. Sağlık takibi ve akıllılık konusunda üstüne yok.

• Millet parası olmayıpta eskileri kullanıyor ve onlara yönelip alanlarda var.

• Liste yanlış olduğu SE den belli
    Hem Se hem yenisi aynı sorun.
    1 gün dahi çıkarmayan batarya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 4 :(:)))

• Aslında donanım ve yazılım şahane idi sitiv çok iyi koordine ediyordu ölümü sonrasında sırf telefonları yavaşlattılar çünkü yeni modelleri başka türlü satamazlardı, apple e özgü hiç bir yenilik nerdeyse yoktu, o dönemler sitivden sonra kapandı şuan normal teknoloji şirketleri gibi hayatlarını sürdürüyorlar zamanında adama daha çok değer verselerdi kenarda köşede farklı projeleri olabilirdi..

• herhangibirey kullanıcısına yanıt

Arkası çizik,hoya atması içerisindeydi ve kronik sıkıntı çözülemiyordu.

ben iPhone 4S diyorum en güzel cihazdı kullandığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.