Şimdi Ara

Kullanıcıların ağzı yandı: Windows 10'un son sürümüne geçiş kaplumbağa hızında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En başından beridir ben de yüklü ve hiçbir sorun, başka bir sorun da yaşamadım.

• SuperVisör kullanıcısına yanıt
    Ben çok uğraştım otomatik yükleme yapmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • | OMG! | kullanıcısına yanıt
    ETS2 native olarak mevcut. Steam'den kurabilirsiniz Linux client'ı ile.

LoL'ü Lutris scripti aracılığı ile otomatik kurabilirsiniz.

https://lutris.net/games/league-of-legends/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırdan kurmak güncellemekten çok daha kısa sürüyor. Windows 10 kullanıp da otomatik güncellemeleri kapatmayan insan kendine eziyet ediyordur... 2 hard diskim var birinde sadece windows diğerinde ise veriler var, 5-6 sürümde bir sıfırdan kuruyorum kafam rahat

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    O zaman iyiymiş.

Hard Diskin birine Ubuntu kurayım boş zamanımda.

Deneyelim bakalım.

• Windows 10 komple pismanlik macos akar

• Taaaa belki de yıl oldu söyledim. Windows 10 kullanılmaz. Windows 7 görünümlü 8.1 kullanıyorum. En iyisi bu diye. Çünkü 7 eskidi. 10 da kötü.
    8.1 kullanacaksın. Start is Back ile başlat tuşunu geri getireceksin. Classic Shell ile Windows 7 görünümlü klasör menülerini yapacaksın. Oldu bitti. En güzel işletim sistemi...

• LTSB sürümü bence en iyi W10 sürümü.

• 1809 kodlu W10 LTSC 2019(ltsb) sıfırdan kurdum harika çalışıyor. Siyah tema çok güzel olmuş.

• mac in pahalı olması normalmiş

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    2023 kadar yolu var sonrası zaten herkes geçecek mecbur.
  • Ben halen Windows 7 kullanıyorum hiçbir sıkıntım yok. Windows sonradan bozdu kendini

• ben yükledim saf android gibi olmuş.ayrıca hdd kullanmayı bırakıp sdd ye geçemmzseniz ve ram boyutunu en az 4gb yapmazsanız hızdan yana bişey beklemeyin.benim laptop celeron 2 çekirdekli 1.7ghz ama 6 gb ram ve 125 gb sdd kullanıyorum 15 saniyede açılıp 5 saniyede kapanıyor pc.ve başlangıç program ayarlarını ccleaner yükleyip ordan ayarlayın virüs hariç tüm programları kapayın bakın hız nasıl artıyor..

• Arkadaşlar laptop um baya eski ama işimi görüyordu. Dün akşam pc açık bıraktım yarım saat biryere gittim geldim otomatik kendi kendime güncelleme yapmış. Şuanda pc bomboş başlat a basınca bile hiçbirşey çıkmıyor. Ayrıca ilk açıldığında şu uyarıyı veriyor . Lütfen bir yardımcı olun içinde yedeklemediğim fotoğraflar vs var

Kullanıcıların ağzı yandı: Windows 10'un son sürümüne geçiş kaplumbağa hızında

• PhysicalEducation kullanıcısına yanıt
    Bir şekilde ayarlara ulaşırsanız, ayarlar üzerinden önceki sürüme dönebilirsiniz.

2. Bir çözüm Windows otomatik onarmayı çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Son çözüm Başka bir bilgisayardan Windows kurulum isosunu flash belleğe yazdırıp, işletim sistemini tekrar yükleyin.

Eski dosyalarınızın silinmemesi için yükleme sırasında biçimlendirme vs. Yapmayın. Düz olarak önceki işletim sisteminizin üzerine kurun. Bu şekilde kurulum yaptığınızda eski dosyalarınızı Windows.old isimli bir klasöre taşıyacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • w10u övenleri pek görüyoruz ben hala w7deyim en son 3küsür yıl oldu formatlamayalı.

• Bkz. düzgün çalışan bir şey nasıl bozulur. Hayır getirdiğin adam akıllı bir eklenti özellik yenilik de yok neden ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

2023 kadar yolu var sonrası zaten herkes geçecek mecbur.
    Niye mecbur? Geçmeyeceğim. Zorla mı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Niye mecbur? Geçmeyeceğim. Zorla mı...

Alıntıları Göster
    Microsoft'un yaşam döngüsü politikasından (Lifecycle Policy) dolayı Windows 7'nin genişletilmiş destek sonu 14 Ocak 2020, Windows 8.1'in ise 10 Ocak 2023 tarihidir. Bu tarihlerden sonra bu işletim sistemlerine driver, güncelleme, kritik açık kapatma,... vs hiç bir şekilde destek verilmeyecek.

"Destek mestek bana gerekmez ben kullanırım" diyebilirsin. Yeni bir bilgisayar veya yeni bir parça aldın. Windows 7 veya Windows 8.1 driveri yok. Ne yapacaksın? Eski bilgisayarı ömrünün sonuna kadar kullanacak mısın?

• Arkadaşlar, tek problem maalesef sistemlerinizin eski olması. Windows 10 yeni bir güncel sistem istiyor ne yazık ki. DDR4'lü ve SSD barındıran bir yapı. Baktığımız da sorun yaşayanların çoğunluğu HDD veya SSD'li ama sistemin diğer donanım elemanları DDR3 temellinde eski. Aynı sorunları yaşadım, Windows 10 rezalet diyordum daha 4 ay öncesine kadar. Fakat yeni bir sistem topladım (Ryzen 5) ve hiç ama hiç bir problem yaşamadım ta en başından beri. Hatta şu 1809 güncellemesi de dahil, hiç bir problemle karşılaşmadım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.