Şimdi Ara

Kullanıcılar şikayetçi! Huawei Mate 20 Pro’nun ekranı yeşile dönüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
4.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mavi ekran sorunu rezaletinden sonra yeşil ekran... Tebrikler LG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mavi + Kırmızı + Sarı renk de olsa al sana bedava rgb donanımı.

• yeşil iyidir :)

yeşil bunu beğendi ! :)

• İşte sırayla renklendiriyor adamlar.
  • donanımla yazılımı karıştıranları da gördük bu haber sayesinde.

• Lg çan çin çon ustalara merdiven altında ürettiriyor ekranları anlaşılan.

Şu forumdan herhangi birisi bile Lg'den panel almaz. Yazık ne diym.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asiri isinmadan ekrani yesilleniyor olsa gerek ...

• Adamlar aciklama yapti sorgusuz sualsiz degisim olcak diye burda satilinca da sorgusuz degisim olursa sikinti yok. Fiyatini da uygun tutarlarsa note9 un ustune toprak atin :)

• LG ismini görünce şaşırmayan bir ben miyim diye yorumlara baktım, tabii ki büyük bir aileymişiz...

• Huawei alan insanları anlayamıyorum.
  • lg zaten kendi tlf larında bile kullanmıyor amoled ekran ama diğer firmalara nasıl satıyor veya nasıl alıyorlar lg ye güvenip.apple bile lg den tedarik ediyor,ama sonu ne olacak merak ediyorum lg nin.sattığı firmalar dava açarsa lg biter tlf dan.

• Huawei gelsin bu şarkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 4 Kasım 2018; 21:56:51 >
  • Lggggg yinemi Olmadi Be... Bu Firmaya Aciyorum.

• Türkiye'de olsa bu, ekranda yada köşesinde çizik var diye değişim yapilmaz. Kesin kullanici hatasina dönerdi.

• AMOLED panel de kusursuz bir teknoloji değil. Düşük parlaklıkta siyah renklerdeki ghosting akıl alır gibi değil. Denediğim 7 AMOLED kullanan telefonun hepsinde bu sorun vardı. 6' sı Samsung ve 1' i de Oneplus markasının bir modeliydi. İnternette gezineyim diyorsun tarayıcının gece modunda, tüm yazılar birbirine biniyor ekranı kaydırırken.

• Ulan lg kendini batirdin huawei de pesinden goturecen

• Hadi fiyat/performans ayağına ucuzundan ayarladın Amoled'leri LG'den.Koca Huawei hiç mi bakmaz LG panellerinde ki duruma,en basitinden kullanıcı şikayetlerine?Benim gibi efsane LG G2 kullanıcısı bile fiyat/performansının doruğundaki V30+ 'a bu çekincelerle yaklaşamamışken,sen nasıl amiral gemi telefonunu emanet ettin.Pes doğrusu !

• Kusursuz OLED yok zaten. OLED ekranlarda yanma sorunu sık sık karşılaşılan bir durum. Lakin LG'nin ekranları ise çok daha sorunlu. Yanma sorununun yanında diğer başka problemlerde yaşatıyor LG ekranlar. Huawei en azından riski minimize edip Samsung'dan almalıydı ekranları.
  • ohh çok yüksekten uçanın düştümü parçası bulunmaz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.