Şimdi Ara

Kullanıcı Hesaplarına Giremiyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Kullanıcı Hesaplarına giremiyorum ! Deli oldum ! yardım edin !

https://store.donanimhaber.com/a9/c5/b3/a9c5b3a358157b83e5ab530a226ae494.jpg

Kullanıcı Hesaplarına Giremiyorum !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biosreset -- 19 Temmuz 2007; 4:18:20 >

• karışık bi durum ilk defa duyuyorum ama yinede denemen için en basiti WinXp açılırken f8 basarak güvenli modda açıp oradaki hesaplarda karşına administrator çıkacaktır administartor bölümünde oturum açarsan kullanıcı hesaplarına sorunsuz ulaşıp değişiklik yapabilir hesap ekleyip çıkartabilirsin yani belki oradan girebilirsin bi dene :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkyFalcon

karışık bi durum ilk defa duyuyorum ama yinede denemen için en basiti WinXp açılırken f8 basarak güvenli modda açıp oradaki hesaplarda karşına administrator çıkacaktır administartor bölümünde oturum açarsan kullanıcı hesaplarına sorunsuz ulaşıp değişiklik yapabilir hesap ekleyip çıkartabilirsin yani belki oradan girebilirsin bi dene :(

Denedim dostum... Ama yine aynı hata
  • walla başka çare yoksa eğer bi format o halde
  • quote:

walla başka çare yoksa eğer bi format o halde

Dostum hiç mi yok bir yolu ? Daha yeni servisten geldi, adamlar yeni kurmuşlar..O kadar güncelleştirmeleri falanda yaptım, yazık olur...

• kardeş bide böyle dene

Denetim Masası-Yönetimsel Araçlar-Bilgisayar Yönetimi-Yerel Kullanıcılar ve Gruplardan ordan kullanıcılara bakabilirsin
  • quote:

kardeş bide böyle dene

Denetim Masası-Yönetimsel Araçlar-Bilgisayar Yönetimi-Yerel Kullanıcılar ve Gruplardan ordan kullanıcılara bakabilirsin

http://img516.imageshack.us/img516/6931/23et0.jpg Olmadı
  • ben başka bir yöntem bilmiyorum ama araştırmada olurum :) yeni bir bilgi geçerse elime paylaşırım dostum
  • quote:

ben başka bir yöntem bilmiyorum ama araştırmada olurum :) yeni bir bilgi geçerse elime paylaşırım dostum

Msn'den devam edelim dostum istersen, yarına bu konu uçar !
  • attım msni pm den dostum eklersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.